Bryczesy

Moon, - raz na rok to ja chce nowe, bo też mam takie nastoletnie. Tylko nie we wszystkich mieszczę dupsko 🤣 I cioram, piorę, cioram, a one nic <3 To samo stare Euro-Stary, ja chyba nigdy nie przeżyje śmierci tej marki.
Ktos robi porzadne bryczki bez leja?

Mam dwie pary takich tanszych z deca i kocham za brak leja (na kolanach jest tylko jakas nibyskora) i wygode, ale jakosc odpowiednia do ceny 😉 tj. Szybko sie mechaca po calosci, tu i tam wisza luzne nitki i wizualnie tak srednio.

Oprocz tego lubie b-vertigo za hiperelastycznosc, druga skora 💘 ale silikon mnie wkur... może filigranowe dziewczeta sie trzymaja siodla na samym silikonie, ale w moim przypadku prawa fizyki sa nieublagane 😁
kokosnuss, - ja filigranowa zdecydowanie nie jestem, a siodło się trzymam na silikonie 🤣 Ten z Deca to wręcz za mocno trzyma, potrafią bryczesy zostać w siodle, a ludź wstać, Pikeur pod tym względem jest optymalny i przez nie do klasyki wrócić nie umiem.
Bez leja całkiem mam Horze jeansowe, ale tako se je lubię. Z Animo mam takie, co mają tylko z 3 paski silikonu na kolanach i te są mega spoko, a przy tym śliczne 🙂
Ej, no właśnie- a czym Pikeury tak bardzo przebijają Horze i inne tańsze marki ? 🙂 (poza ceną..)
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 kwietnia 2021 19:57
Trwałość i u mnie dopasowanie. Mam z klasycznym lejem i są najwygodniejsze, jak legginsy takie lekkie 😉 i tyłek się nie gotuje latem. Te silikonowe też bardzo spoko, nic się z nimi nie dzieje i trzymają idealnie, nie za mocno i nie za lekko
Z klasycznym lejem mam od ponad 4 lat a z sylikonem od 3, wszystkie jak nowe mimo jazd częstych 😉
keirashara dziękuję  :kwiatek:
keirashara, ale wlasnie o to mi chodzi, ze silikon klei spodnie do siodla a nie czlowieka do siodla. I z moim cialem i tak sie dzieja dziwne rzeczy 🙄 tyle ze gacie mi z tylka zjezdzaja, co dodatkowo wkurza.

Moze jak ktos chce dowygladac detale w dosiadzie ujezdzeniowym to jeszcze, nogi sie pewnie stabilniejsze robia czy cos, ale jak kon mi wyjedzie na dziko spod tylka to tym silikonem sobie moge 😉
kokosnuss, horze grand prix są z lejem kolanowym - ostatnio polowałam na nie, ale nie było koloru. Jak znajdziesz coś innego fajnego daj znać. Na razie dewastuję silikon na nowych bryczkach płynem do płukania po praniu. Tak, wiem - teraz większość ludzi rwie włosy z głowy  😀iabeł:
Mi się co prawda nie przesuwa tyłek w bryczesach tylko po prostu przestałam lubić jak mi coś tyłek trzyma 😉
kokosnuss, - a jakie miałaś silikony? Mi te z Deca tak robią, ale Pikeur trzyma się kulturnie tyłka i pozwala wstać 😉 Horze, True Rider i Animo też w sumie, w zasadzie dopiero przy decathlonowych odkryłam o co chodzi z narzekaniem na silikon 🤣 To je wyprałam na chama w płynie do płukania i jest lepiej, teraz tak lepią tylko w mocne upały.

kasska, - wygoda i trwałość. Choć u mnie przede wszystkim wygoda, bo próbowałam romansów z tańszymi, no i nie. Zawsze coś, kończyło się tak, że jeździłam w dwóch parach na krzyż, a te pozostałe, tańsze zalegały w szafie i co najwyżej sprzątałam w nich kanciapę 😉
Maya Delorez ma 20% zniżki, ktoś by się chciał podłączyć do darmowej wysyłki? Napiszę tutaj, bo do zamówień grupowych rzadko kto zagląda. :P
Szukam bryczesów z wysokim stanem, ale które nie są wyszczuplające, tj, nie robią z małego tyłka braku tyłka. Lej sylikonowy. Niekoniecznie za 1000 zł. Ktoś coś?
Za ten post użytkownik otrzymał: Ostrzeżenie
Komentarz moderatora: ostrzeżenie za bezpodstawne zgłaszanie postów
Sivens, jeśli lubisz bryczesy-dresy, to Horze Tara. Personalnie nie wiem, jak ludzie mogą w tym jeździć. Aktualnie dostaniesz je za 201 złotych na Horze, jak nie podpasują, to masz za darmo zwrot DPD. Tara FS są z silikonem. Horze mają też taki "pół wysoki" stan, jak GP i teraz te nowe Aubrey. To możesz sobie zamówić 2 pary i wybrać coś.
W obu nie zauważyłam wyszczuplenia. Dziś masz kod zniżkowy na głównej stronie.
HKM Summer Denim Easy z silikonowym lejem - ma ktoś? Fajne promki w Equishopie a ja lubię jeansowe bryczki... i jako oddana fanka Pikeura - hm - rozważam do ciurania...
Zwłaszcza że tego typu Pikeurowe nadal w granicach 7 stówek, więc ten... 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 maja 2021 21:48
Horze Desire są super wygodne, w pasie mają szeroką gumę, więc nie wymagają paska. Natomiast nie do końca podoba mi się materiał, który trochę przypomina dresy, ale marudzę ;-)
uszatkowa   Insta: kingaielif
06 maja 2021 00:33
Też mam horze desire, jedne z moich ulubionych bryczków, wygodne i ładnie leżą. Jak dla mnie materiał super, nic się nie wyciąga na kolanach, jest sprężysty i gładki 🙂
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
06 maja 2021 09:03
_Gaga,
HKM kiedyś i teraz to dwie różne firmy. uwielbiałam HKM jeansowe z pełnym lejem- były niezniszczalne niemalże i przy bardzo internsywnym ciuraniu wytrzymywały 2-3 lata

kupiłam 2 pary jeansowych z silikonem i 🙁 silikon nie odpada ale materiał się przeciera 🙁 nie jestem gruba, raczej szczupła a wyciera się kroku i na kolanach - po poł roku wstyd założyć. na kolanach jak materiał się przetarł to przy zakładaniu rwą się w ręku.

Z jeansowych z silikonem polecam shcockomole - można czasem trafić bdb promocje w granicach 400 kupić - jedyny mankament to trochę niższy stan w pasie niż HKM
trzeszczki, dzięki za info. Już po promce, więc nie kupię HKMów. Mam 3 pary jeansowych bryczków: dwie z Pikeura i jedną z... Yorka (jedynie moje nie Pikeury i fajne są), więc to nie była jakaś mega potrzeba. Bardziej chęć skorzystania z promocji na ładnie wyglądające na zdjęciu bryczesy. Ale skoro piszesz, że nie warto, to więcej HKMów przeglądać nie będę 😉 Dzięki
Czy ktoś może się podzielić ze mną opinia na temat bryczesow Maya Delorez? Na zdjęciach wyglądają cudnie,ale zastanawiam się jak z jakością, dobrem rozmiaru? 🙂
Mi ostatnio przyszły moje z Mai Delorez i są naprawdę super, wyglądają dokładnie jak na zdjęciach 😁
Po kilku praniach wyglądają dokładnie jak po zakupie, materiał jest bardzo fajny, no i krój - świetnie leżą na tyłku. Ja ze swoich jestem mega zadowolona, wzięłam jedne na próbę model performance, ale jeszcze chyba dokupię ze 2 pary 😅
Na stronie jest rozmiarówka i dobrze się zmierzyć, bo ja wzięłam mniejszy niż zwykle noszę a i tak nie są jakieś opięte
Anp, mogłabyś jakieś zdjęcia wstawić?
Czyli jak mam 36/38 takie swobodne to brac 36?anp,
alexiss ja bym brała nawet xs jak masz 36 normalnie
Sivrite zrobię może dzisiaj to wrzucę
anp, teraz to oszalałam
Covalliero bali, nowa wersja - zarabiste bryczesy, super material techniczny, mega wygodne - polecam 🙂
faith, Daj znać potem jak z jakością, wytrzymałością. Ja nie jestem zadowolona z Covalliero - aczkolwiek są dość wygodne i przewiewne w lecie.

trzeszczki, Seriooo? Dzizas. A zamiarowałam kupić nowe jeansowe HKMy...
Kupiłam niedawno używane bryczki jeansowe z HKM i są super. Mega wygodne, jeszcze trafiłam z rozmiarem. Najchętniej bym nie zdejmowała.

Sivens, Pikeur...?
Chyba sprawdziłabym Horze Tara albo Desire.... Aczkolwiek nie lubiłam tych bryczesów. Tara wyglądają jakoś lepiej. Miałam tylko Desire i albo nie trafiłam z rozmiarem (tj. mogłam brać rozmiar mniejsze, bo w pasie były luźnawe, a na długość dobre... jam nie chuchro, normalna kobita rozmiaru 38), albo silikonowe bryczesy to nie "to", bo mi się jeździło niewygodnie. Miałam wrażenie, że mam je pod samym biustem. Obelix-vibe normalnie...
mam 2 pary jeansowych bryczków HKM Pro Team (z kolekcji Hickstead i Flash) od jakichś 3-4 lat i są super, kompletnie nic się z nimi nie dzieje - bardzo je lubie, zwlaszcza ze dorwane na jakiejs promce za 150-170, wiec za tą cenę to juz w ogóle są mega.
azzawa, Lejesz miód na me serce. A jak rozmiarówka wypada? Taka standardowa?
ja bym powiedziała, że wypadaja trochę większe niz numeracja: normalnie noszę 36/38. mam jedne 36, drugie młodzieżowe 176 i były akuratne, teraz jak juz troche ponosiłam to sie nawet luźnawe zrobiły
Poszukuję jakichś dobrze oddychających i lekkich bryczesów. Ktoś coś? Żeby nie było za łatwo - potrzebuję w rozmiarze 42 (a jak mało rozciągliwe to 44).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się