wasze ulubione seriale

z Taboo jest tylko taki smuteczek, ze z planowanych 2-3 sezonów zrobili tylko pierwszy więc się troche od czapy urywa.
azzawa prawda, a serial całkiem dobry.

Niewinnemu (Netflix) daje mocne 3/10.. dawno mnie tak serial nie umęczył.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 maja 2021 10:09
Czy ja dobrze widzę, że na Netflixie pojawił się ostatni sezon Homeland? ;>
Moon   #kulistyzajebisty
11 maja 2021 10:35
martva, taaaak! Na poprzedniej stronie nawet o nim piałam 💕🤣

"Niewinny" gdzieś w środku był całkiem spoko... ale im dalej, tym bardziej mnie męczył. O.o

3 sezon "The Sinner" skończyłam - grubymi nićmi szyte, takie se. Ale obejrzeć, do przysłowiowego kotleta można ;-)
Moon jest nowy Sinner? Kurde 1 sezon sztos, drugi nawet... ale mnie zmartwiłaś tym 3 🙁
Meise, ale ja nie krytykuję tego, że tak lubisz bohatera. Zabrakło emotki, ale wciąż nie mogę oswoić się z brakiem tamtych. Większość z nas pewnie woli oglądać filmy, w których jakiś bohater podoba nam się. Ja na pewno. I na odwrót - niechętnie oglądam filmy, gdzie bohater jest dla mnie odstręczający. Co prawda żaden nie wywołał u mnie aż takich żądzy, co nie znaczy, że jeszcze mnie to nie spotka. Daj szansę Ozarkowi!

Zastanawiam się, czy przegapiłam jakiś sezon Homeland. Czy był z akcją w Moskwie, do czego nawiązują w tym najnowszym?
Moon   #kulistyzajebisty
11 maja 2021 19:08
trusia, ostatni sezon wraca na bliski wschód. W Moskwie... się kończy. Ale nie będę spoilerować 😉
Moon, chyba źle się wyraziłam. Ja już kończę oglądanie tego sezonu (obejrzałam 10 odcinków, niestety mąż wyjechał i mam zakaz bez niego 😁 ). Chodziło mi o to, czy był poprzednio jakiś sezon, który dotyczył Moskwy i wydarzeń, do których w ostatnim sezonie wracają. Był i przegapiłam czy nie było?
KamilaPa   Kamila Alina
12 maja 2021 13:06
Dexter, ostatnio Wiedźmin, choć książki zdecydowanie lepsze, no i Mars
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2021 18:12
Cień i kość - najpierw przeczytałam książkę, tzn pierwsza część, a następnie wzięłam się za serial. Książka była ok, a serial w ogóle mnie nie zainteresował 🙄
Ja akurat książki grishaverse wciągnęłam nosem, najarałam się idiotycznie na ten serial, a tu taka kicha :P Nuda straszna, połowa to te same retrospekcje, no i aktor grający Mala bardzo mi nie podszedł 🙄 Zawirowania fabularne wokół Darklinga też meh, ale z drugiej strony nic nowego, że #książkilepsze :P Aczkolwiek oryginalny wątek Kaza, Inej i Jaspera spoko, tak samo dobór aktorów bdb.
Skończyłam ostatni sezon Homeland. Kilka potknięć zauważyłam, ale i tak jest świetny.

Pomyślałam sobie, jaka różnica jest pomiędzy kolejnymi sezonami Homeland i House of Cards. Homeland generalnie trzyma poziom, a House of Cards, mimo dobrego początku, z sezonu na sezon był coraz gorszy, z ukoronowaniem głupoty i braku jakiekolwiek sensu w ostatnim sezonie, który był dla mnie karą za narzekanie na każdy inny serial.
Obejrzeliśmy wczoraj drugi sezon "Love, death and robots"

Animacje jak zwykle petarda, ale poziom historii ciut słabszy moim zdaniem niż pierwszy sezon.

Oglądamy też nową "Podręczną", w końcu coś się dzieje konkretnego!
kolebka a jak oceniasz w sumie Podręczną od 2 sezonu? Bo ja chyba jeszcze 2 obejrzałam ale tak mnie zanudził że sobie odpuściłam :P
też wczoraj zmęczyłam Love, death and robots i w mojej ocenie jest niestety duuuuuużo słabsze niż pierwszy sezon (zwłaszcza ze ostatnio odświeżałam jedynkę). szkoda ;(
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 maja 2021 13:40
xxagaxx, mnie końcówka drugiego - początek trzeciego zmęczyły na tyle, że porzuciłam oglądanie ale teraz dałam drugą szansę 'bo czwarty sezon' i pod koniec trzeciego znowu się dla mnie robi ciekawie
Mi szwagierka ostatnio jak szalona polecała serial "Wąż", że podobno genialny i mega trzymający w napięciu. Ktoś widział już?
Meise, ja. Uważam, że bardzo dobry. Na faktach, "gęsta" atmosfera, utrzymuje napięcie i poczucie zagrożenia. Ciekawie umiejscowiony, pokazuje Azję południowo-wschodnią w czasach, kiedy przewalały się tamtędy tłumy hipisów z Zachodu.
Jak najbardziej polecam, ale trzeba wziąć pod uwagę co kto lubi, bo nie jest to serial z gatunku lekkich i rozrywkowych.
Namówiłaś mnie 😎
xxagaxx, drugi sezon Podręcznej jeszcze był strawny, ale trzeci to serio wchodził mego ciężko... Jak zaczęliśmy oglądać czwarty, to się okazało że połowy nie kojarzymy... bo nie skończyliśmy trzeciego 😂
Także teraz ten czwarty już lepszy, jest jakaś akcja i coś się dzieje.

Także dokładnie takie samo zdanie mam jak smartini 😉
A ten czwarty to wyszedł jakoś teraz? Bo już sie zgubiłam, który ostatnio oglądałam.
kolebka, gdzie oglądasz 4ty sezon? 😀
Florcik HBO go 😎

flygirl czwarty sezon wyszedł jakoś na koniec kwietnia, więc niedawno.
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
24 maja 2021 20:44
Jakieś fatum nade mną ciąży, kolejna grupa Netflixowa mi się posypała 😐 Ludzie są niepoważni...
Jeżeli macie/znacie stałe grupy, w których brakuje "tego czwartego" to będę wdzięczna za kontakt.

A właśnie urlop zaczynam i mogłabym bezkarnie noce zarywać.
Nadrobilam 2gi sezon Seleny i zryczalam sie jak bobr 🙂
Dla fanów piosenkarki czy samej historii - absolutny must have 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2021 06:48
Są terminy finałowego sezonu Domu z Papieru - I część 3.09., II część 3.12.
Dopiero, przecież ja osiwieję 😩😩
Moon   #kulistyzajebisty
09 czerwca 2021 08:40
Obejrzałam "Co widzą jej oczy" Niby takie zdeka o niczym, pitu, pitu... ale końcówka wbiła mnie w fotel! 🤣😲😲😲😲 Polecam dla fanów dreszczowców :P

No i wpadł oczywiście "Lucyfer", ale typowo do kotleta, z sympatii do samej postaci 💗. Bardzo, bardzo wymęczone toto, scenariusz i dialogi pisali chyba na mocnym haju... 🤣 Acz takie sympatyczne, komediowe zdeka romansidełko :P

Ktoś wie, czy "New Amsterdam" najnowsze sezony będą na Netflixie, czy gdzieś w sieci obejrzę?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 czerwca 2021 13:07
Gdzieś czytałam, ze będą na Netflixie.

Ja się wciągnęłam w Brooklyn 9-9. Lubię ten typ humoru.
Kojarzycie jakieś fajne krótkie seriale dokumentalne ?

Wciągnęłam Paranormalne Doświadczenia, w sumie do kotleta jak znalazł, ale niektóre historie to takie mocno naciągane 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się