Pensjonaty we Wrocławiu

Piękny jest, szkoda ze nie ma więcej takich kameralnych stajni pod Wrocławiem  😵
[quote author=tulipan link=topic=170.msg2965165#msg2965165 date=1614111258]
Ententa i super pensjonariuszy!  😀

no tak, jednego pensjonariusza to mi nawet baaaardzo brak  😀
[/quote]

tulipan  😡 :kwiatek:
epk ja cały czas mam nadzieje, że one day uda się nam powiększyć squad top pensjonariuszy  😍
epka to nawet nie chce do nas wpaść w odwiedziny, pfff  👿
Czy ktoś trzyma konia w Duroku?
Ponawiam pytanie - jest koś kto jeździ w Duroku?
Cześć! W nietypowy sposób szukam stajni ... ze zdjęcia  😉
Czy ktoś kojarzy jak się nazywa, jaki ma adres?
Najprawdopodobniej w okolicy Oleśnicy, albo Oławy?  😀 Prawdopodobnie jest tam wolny wybieg.
Ktoś coś kojarzy?
Prawdopodobnie wietrzna stajnia
Hendi   Kara księżniczka
17 marca 2021 08:12
keirashara, bo będzie....nie chcę cię martwić, ale myśl szybko o prawku.

Jeszcze jest Smolec - dojedziesz pociągiem.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 marca 2021 15:10
Przepraszam, że w tym wątku, ale na cito poszukiwana jest osoba na dwa dni do nakarmienia paru koni w jednej z prywatnych, podwrocławskich stajni - znacie może kogoś kto dałby się namówić na taką dwudniową aktywność? Oczywiście odpłatnie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 kwietnia 2021 12:30
bjooork, gdzie ta stajnia? 😉
Witam. Jako ze za niedługo przeprowadzam się w okolice Wroclawia, rozglądam się za pensjonatem dla dwóch koni. Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie znajdę jakąś fajną stajenke? Nie ukrywam, ze chce maksymalnie ekonomiczną wersję, nie musi być absolutnie warunków do trenowania, priorytetem jest jedynie codzienny wybieg ze stałym dostępem do siana i dawania posiłków według zaleceń (których koszt byłby po mojej stronie, chodzi jedynie o boks + siano). Może być jak najbardziej w oddaleni od Wrocławia na południe, tj okolice Oławy, Jelcza...
Bardzo proszę o pomoc, najlepiej z podaniem ceny za utrzymanie 🙂
finezjamojamilosc, zobacz stajnię łąkową w Chwałowicach, ok 3 km od Jelcza - Laskowic. Moje konie stały tam 5 lat na emeryturze i stały by dalej, ale je sprzedałam.
ogłaszają się na re-volcie:
https://ogloszenia.re-volta.pl/stajnia-pastwiskowa-pod-wroclawiem/o/237837/
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
10 maja 2021 10:51
po 8 latach w Krzyżanowicach przyszło mi zmienić stajnię. Niestety zupełnie wypadłam z obiegu jeśli chodzi o pensjonaty, dlatego bardzo proszę o pomoc i opinie:

- Wisznia Mała.
- Brzyków - stajnia państwa Matuszewskich
- Stajnia p. Michalskich
- Raków - o ile w ogóle jest tam jeszcze pensjonat
- Machnice - jak wyżej ;-)

będę wdzięczna
taggi, o ile wiem to Raków już nie.
A w Machnicach jest pensjonat? to pierwsze słyszę
taggi, w Machnicach pensjonat nigdy nie ruszył, plany tego były raczej w sferze plotek
taggi, - a dlaczego zmieniasz? Może być na priv.

Ja już wiem, że do sierpnia się przeprowadzam i muszę coś ogarnąć we Wro 😅
keirashara, och witamy we Wro i w naszym świecie pensjonatów 😅
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
10 maja 2021 21:04
Keirashara - poszło PW
taggi, w Trzebnicy czy Machnicach jest stajnia Matuszewskich
taggi, Może Rościsławice.
Sasini, jest w Brzykowie, obok stajni OSK Michalscy.
Perlica, a okej, no nie byłam pewna gdzie dokładnie
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
12 maja 2021 10:23
Aspiw słyszałam że tam fajnie ale niestety dla mnie odległość nie do pokonania😉
taggi, Rościsławice to super pensjonat.
Odległość podobna vs Trzebnica, ale jednak jedzie się dłużej.
taggi Jest jeszcze Arkadia w Wielkiej Lipie - ostatnio z tego co widzę bardzo popularny kierunek emigracji z Krzyżanek 😉
Uważajcie na stajnię Horda w Księginicach i Warzynie (stajnia ma dwie lokalizacje, tuż obok siebie).
Skoro właściciele doprowadzają do takiego stanu psy, to nie powierzyłabym im nigdy, przenigdy swojego konia...

https://www.facebook.com/335087058500/posts/10159301685913501/
Hejka czy jest tutaj ktoś z pensjonariuszy z Hanny i chciałby porozmawiać na priv?🐴
Dzień dobry, przychodze do Was z pytaniem. Gdzie w województwie Dolnośląskim są jakieś fajne i godne polecenia stajnie na odchów rocznego ogierka, tak żeby mógł mieć jajka powiedzmy do 2.5 max 3 lat? Interesuja mie głownie warunki dla konia, lokalizacja i cena. Najważniejsze to przestrzeń i stado rówieśników. W grę wchodzą jeszcze województwa ościenne ale bliżej niż dalej od Wrocka. Pytam dla znajomej. Z góry dziękuję za odpowiedzi.🙏🌷🌷🌷
MATRIX69 zapytaj u Mazurków, kiedyś mieli łączone stada młodzieży i przyjmowali na wychów, to samo było u Szorców (nie wiem jak teraz). Można też spróbować w stadninach państwowych, np. Golejewko.
Dzięki za info, każda informacja się przyda, będziemy powoli sprawdzać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się