Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

klaudii744, Cichoń Stallions ma na stronie mapę wetow z którymi współpracowali ich klienci w poprzednich sezonach. Może kogoś znajdziesz
Czy mamy w Polsce kogoś kto specjalizuje się w chorobach jelit, m.in. wrzodach jelit?
ElMadziarra,
Monika Kusz
606684629
Pisałam w wątku o kupnie, ale pewnie nie wszyscy tam zaglądają.
Kogo do badania klinicznego przed kupnem konia w Warszawie i okolicach?
dr Kalisiak i Hecold już na mojej liście, ale ciężko z terminami, więc szukam dalej 😒
infantil,
Dr Karolina Radwańska-osoba godna polecenia. Z terminami różnie, ale może się uda, bo warto
https://sporthorsevet.pl/
Agnieszka Bestry - już pisałam Ci w innym wątku - u mnie badała konia na zlecenie kupującego. Byłam pod wrażeniem
Z tego co wiem, nie ma odległych terminów, bo akurat koleżanka bada konia, którego chce kupić i ma termin na środę
Niestety nie mają terminów, a sprawa pilna 🙁
To znowu ja, potrzebny wet na Podlasiu - okolice Białej Podlaskiej, do zrobienia TUV. Ktoś coś? 😉
infantil, Jarosław Karcz z Janowa Podlaskiego
Kogo do RAO z okolic Wrocławia / szybkie terminy ? Dr Biazik bedzie dopiero za 1,5 miesiaca...
karolina_, domyślam się, że to „biedny” teren, ale jest może ktoś jeszcze?
Bo z dr Karczem nam się termin nie zgrywa...
infantil, może któryś lekarz z Lublina lub z Warszawy podjedzie w takim razie? Piotr Kowalski robi tuvy i ma komplet sprzętu, jest z Lublina. Może Michał Rojek też jeździ w te rejony, trzeba pytać, bo on jest z Radomia i to już kawałek.
Dziękuję pięknie, będę ogarniać i organizować 🌷
Poszukuje dobrego i wiarygodnego weta w okolicach Torunia do zrobienia tuva. Kogo polecacie ?
luizka10 spróbuj Annę Nowakowską.
patrycjasz, dziękuję
Czy ktoś może polecić końskiego kardiologa? Najlepiej z południa Polski lub kogoś, kto dojeżdża na Śląsk.
Cyśka   Załoga G :D
20 maja 2021 22:15
jestemzlasu, https://kardiologiakoni.pl
Na stronie jest informacja o dojeździe na terenie całego kraju 🙂
Ortopeda Warszawa i okolice - kogo polecacie? Dziwny przypadek u bardzo starego konia, mamy wstępna diagnozę, ale chciałabym ściągnąć do niego kogoś, kto siedzi w ortopedii i to skonsultować. Tylko niestety wiem, że część lekarzy niezbyt chętnie podchodzi do starych koni.
Cyśka   Załoga G :D
22 maja 2021 12:13
Może dr Kalisiak?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
22 maja 2021 13:58
Dokładnie, dr Kalisiak.
timianowa,
Karolina Radwańska.
Potrzebuję namiar na weta z okolic Krakowa który mógłby zrobić szczepienie. Kalinowski niestety na urlopie. Ktoś coś?
mindgame, Może Krzysztof Konstanty?
Sankaritarina, dzięki!
Kogo prosić do badania TUV w lubuskim? Bardzo proszę o polecenie 🙂
Czy ktoś miał taki przypadek z Blanką Wysocką, że po badaniach bardzo przeciągała wysyłanie wyników? 20 maja była u mnie i robiła endoskopię (u konia z podejrzeniem początkowej fazy RAO) i do dziś nie mogę się uprosić o wysłanie wyników. Zaznaczę ze robiła również gastro u innego konia i znajoma dostała wyniki 2 dni później, a mnie powiedziała że zadzwoni do mnie (na co nie liczyłam).
Malachitowa, moja koleżanka też się kiedyś na tę kwestię bardzo skarżyła. Finalnie dostała wszystko chyba miesiąc po badaniu mimo dzwonienia, pisania i pytania pani Wysockiej osobiście.
Malachitowa, ja dlatego pani Blanki nie polecam. Zapłaciłam kosmos za dojazd i endo, wyniki po miesiącu BEZ żadnych zaleceń. Był tylko co wykryto, albo czego nie w BALu i tyle.
Mojej znajomej brąła krew do badania - wyników koleżanka nie doczekała się nigdy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się