Wrocławianie :))

borkowa.   silesian team
06 marca 2021 19:23
poszukuję namiarów na jakąś spoko szkołę jazdy/intruktora (płeć obojętna, lokalizacja w sumie też), żeby poćwiczyć stricte pod egzamin :kwiatek: niestety poprzednia szkoła jazdy się zamknęła i nie mam pojęcia gdzie teraz uderzyć 🙁
Ja zawsze i wszędzie bedę polecałą Kursant, co prawda robiłam tam całe kursy ale wiem, że mają też opcję jazd doszkalających. Egazaminy zdałam za pierwszym razem, robiłam kat. B i B+E w kwietniu będę robić kolejny kurs. Nie mam niestety do polecenia konkretnego instruktora, ten z którym ja jeździłam przy kat. B został wewnętrznym egzaminatorem, ale jak nic konkretnego nie znajdziesz to polecam ogólnie Kursant. Dodam tylko, że byłam ciężkim przypadkiem do nauki jazdy i mega długo jeździłam Lką żeby w ogóle iśc na egzamin. Nauczyli mnie nie tylko jak zdać egzamin, ale jak jeździć i się nie bać po egzaminie.
Powodzenia życzę  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 marca 2021 14:43
Na pewno nie idź do Jazdy 🙂
borkowa polecam Magdę Miesiąc (Sygnał Bis, Orzechowa). Po jazdach z nią wiedziałam na 100%, że zdam.
Halko Wrocław 🦄
Szukam dobrego wegejedzonka, okolice Zoo i Centrum 🙂 (taki szybki wypad weekendowy)
Znajomi z dawnych lat prowadzą restaurację "Wilk Syty" ( Trzebnicka 3/1UL Wrocław) inni znajomi się tam stołują i polecają, ja jeszcze nie byłam bo nie moja strona Wrocławia, ale w końcu nadrobię zaległości 🙂
kolebka, na śniadanie polecam "w kontakcie", mają pyszny hummus i klimatyczny, mały lokal niedaleko od ZOO.
https://m.facebook.com/wkontakcie.wro/
Wrocławianki, polećcię proszę dobrego okulistę dziecięcego we Wrocławiu na NFZ, zawsze brałam specjalistów z polecenia, ale tym razem nie mam skąd zasięgnąć opini, może pomożecie? z góry dziekuję 🌷
Gdzie we Wrocławiu są jakieś pralnie, gdzie piorą derki, mam do wyprania derkę przeciwdeszczową, i nie chcę żeby zniszczył się materiał, mogę prosić o jakieś namiary? 🌷
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
25 maja 2021 07:36
Watrusia, czyste futro 🙂 ja prałam przeciwdeszczową+impregnacja
helcia, dziękuję.
Dziewczyny, może ktoś coś.. Szukamy ze znajomą dobrego Domu Spokojnej Starości we Wrocławiu lub bliskiej okolicy, dla starszej pani, już leżącej i nie współpracującej. Może ktoś ma namiary na taki, gdzie pensjonariusz nie będzie leżał osikany, osrany, z ranami od odleżyn itp. Jest to bardzo smutna i przykra sprawa, ale niestety kobieta potrzebuje już całodobowej opieki.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
26 października 2021 23:32
Prosze wybaczyć glupie pytania ale ostatni raz bylam we Wrocku lata temu, mieszkalam jeszcze dawniej a musze sie wybrac na weekend i trudno mi znalezc informacje. Czy są jakieś apki w których można sobie kupić 48h bilet MPK? Albo czy biletomaty/zwykle kioski takie maja?

I czy kojarzy ktoś jakiś dobry/szybki transport na/z lotniska? Gdzieś slyszalam o jakichs autokarach ktore startuja z dworca glownego i kursuja tylko do lotniska (a nie jak MPK wężykiem się kręci) - czy coś takiego faktycznie istnieje i mozna na tym polegac czy lepiej zainwestowac w bolta/taksowke?
Jest bilet 48h, możesz go kupić w autobusie/tramwaju używajac karty płatniczej. Będzie on zakodowany na Twojej karcie. Możesz to sprawdzić w tym automacie. Ważne, kasa z konta może zejsć z opóźnieniem.
Jeszcze chyba przez apkę Mpay, ale nie mam pewności.
donkeyboy sprawdziłam teraz w SkyCash - jest opcja biletu 48h we Wrocku 🙂
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
27 października 2021 14:48
yegua i kolebka dziekuje serdecznie! 😊
Ja mam takie pytanie, czy ktoś korzysta z jakiegoś innego dostawcy prądu, niż Tauron? Jakie są tego korzyści?
darolga   L'amore è cieco
29 grudnia 2021 15:11
Sorrka za spam, ale jakby ktoś nie miał pomysłu na spędzenie sylwestra to zapraszam w moje progi, czyli do kultowej i chyba wszystkim znanej Bezsenności, która po generalnym remoncie dostała nowe życie, ale ze starym dobrym duchem 😉

Gwarancja najlepszych koktajli i top obsługi, nawet możemy pogadać przy barze o koniach, choć może jednak w tę jedną jedyną noc trochę od nich odpocznijmy 😅 Muzyka, która podpasuje raczej wszystkim (nie uświadczycie techniawy, rypanek i refrenów składających się głównie z k... i innych twórczych zwrotów), mega fajna atmosfera, osobna strefa dla palących i średnia wieku zdecydowanie wyższa niż hot16 i krejzi20, więc jest fajnie, sympatycznie i bez klubowej trzody.

Pytanka, koncert życzeń i rezerwacje u mnie (📞695874530), a poniżej łapcie linka do wydarzonka 👌👌

https://www.facebook.com/events/237142041869231
Nie wiem czy może tu być takie zapytanie, ale próbuję.

Czy może ktoś polecić kogoś lub jakaś stronę skąd można wynająć Panią do pomocy przy osobie starszej leżącej, w rehabilitacji? Nie chodzi mi o opiekę na stałe, ale na kilka godzin dziennie, tak by odciążyć moją mamę w opiece nad babcią.
Gdzie zgłosić że sklep oszukuje w cenach, inne ceny są naklejone na produkcie, a inne na metkach,
Do UOKiKu - urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.
Dreamer113, dziękuję🙂
No i znowu ja szukam wsparcia. Szukam dobrego laryngologa ( nie wiem czy są tacy bardziej od uszu) Wybaczcie, lekarza to ja widzę sporadycznie. Jestem zarejestrowana na sierpień w ramach NFZ, ale niestety wynikło coś, że muszę przyspieszyć, wiec wchodzi wizyta prywatna i w miarę szybko. Na razie zdycham na zwolnieniu, ale w ciągu 2 tygodni, to chciałabym się gdzieś dostać, Macie jakieś namiary?
Watrusia, ja polecam dr Matuszak, przyjmuje na Sepolnie i jeszcze gdzieś, szczegółowo bada, kieruje dalej jak trzeba, jest też alergologiem, poza tym że laryngologiem.
branka, dzięki, znalazłam adres na Sępolnie 🙂
Też spytam zdrowotnie - gdzie najlepsza chirurgia ginekologiczna we Wrocławiu? Na NFZ, ale ewentualnie prywatnie...
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
branka, znajoma jest zadowolona prywatnie z Medfeminy. Myślę że to zależy od problemu. Pisz priv, mogę podpytać.
branka, zależy jaki problem
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
14 lipca 2022 13:39
Czy są we Wrocławiu działające punkty pomocy uchodźcom z Ukrainy? Jak oni mogą ubiegać się o pomoc? Szukam aktualnej informacji - to co wygooglowałam jest sprzed kilku miesięcy.

Rodzina ubiega się o wizę do UK (znajomi ciotki mojego faceta zapewniaja im dom i wikt) ale Home Office się ociąga a muszą (z nieznanego mi powodu) opuścić lokum gdzie teraz mieszkają we Wrocławiu (w poniedziałek nie mają już gdzie się podziać). Szukam informacji jak można im tymczasowo pomóc
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się