żel, żele, podkładka, podkładki, futerko pod siodło

Czy ktos ma thinline'a i moze wyrazic opinie? 🙂
Czy ktos mialby pozyczyc 17stke winderena na kilka dni? Oczywiscie pokryje koszty wysylki 🙂
Chcialabym wyprobowac zanim sie zbiore do.kupna i ogarnac czy warto.
Czy ktos mialby pozyczyc 17stke winderena na kilka dni? Oczywiscie pokryje koszty wysylki 🙂
Chcialabym wyprobowac zanim sie zbiore do.kupna i ogarnac czy warto.


Możesz zamówić na tydzień testów u producenta za darmo.
No jakbym miala luzno wiszace tysiac zl to moze byl rozwazyla 😉
No to jak nie chcesz kupować to po co chcesz testować? Jak ci nie spasuje to Ci kasę oddadzą. Zostanie koszt wysyłki, ale pisałaś że to ci odpowiada. Chyba, że chcesz kupić używkę to może dogadaj się z konkretnym sprzedającym.
Czy ktos mialby pozyczyc 17stke winderena na kilka dni? Oczywiscie pokryje koszty wysylki 🙂
Chcialabym wyprobowac zanim sie zbiore do.kupna i ogarnac czy warto.


Comfort czy slim?
OK Comfort 🙂

Mindgame ... No serio? Planuje kupic uzywana za polowe tej kwoty, ale zeby nie blokowac nikomu sprzedazy ani nie mrozic niepotrzebnie kasy - pytam wlasnie tu. Moze komus akurat lezy albo bedzie zbedna przez kilka dni.

Faith, w pierwszym ani 2gim poście nie pisałaś o tym że chcesz kupić używaną.
faith zapytałam i zapomniałam zajrzeć, czy odpisałaś  😡 Mam comfort skokową (zwykłą) i ujeżdżeniową (korekcyjną), mogę pożyczyć.
OK Nic nie szkodzi - akurat wczoraj udalo mi sie na miejscu w Szczecinie znalezc u jednej kolezanki i mi udostepni  🙂
Bardzo dziekuje za checi!  😅
faith

Jeden koń ktorego jezdze chodzi w tej podkladce. Jak dla mnie nie ma rewelacji, podkladka cienka i dość twarda, nie wiem co tam ma chronić czy amortyzowac  👀

ja mówię o tej bo wiem ze jest ich kilka

klik
Dzieki! 🙂
Ktos wczesniej pisal ze cud techniki - dlatego pytam 🙂
Krolik mi zezarl wkladki do le mieux pro sorb, z czego mozna zrobic takie wkladki chalupniczo?

Odpowiedz "z krolika" jest calkiem kuszaca 😤 🤣
kokosnuss, to takie wkładki jak do mattesa? Jeśli tak to u nas na allegro można kupić cienki filc na metry.
epk, chyba tak, to standardowa podkladka z czterema kieszeniami. Oryginalne wkladki sa takie piankowe (i bardzo smaczne jak widac)
kokosnuss, a to mattes ma z takie miękkiego filcu ok. 3mm,
Mattes M i L miedzy futrem a futrem to jakiej jest długosci? 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
26 kwietnia 2021 09:23
faith, mam akurat w domu, więc jak mi przypomnisz na fejsie to ci zmierzę wieczorem 😉
Bog zaplac dobra kobieto, przypomne 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 kwietnia 2021 09:54
Tak z ciekawości bo rozważam mattesa właśnie to podacie tu te długości? Mam w stajni tylko L do porównania i bym chciała sprawdzić która do aktualnej bliżej wypadnie
Moon   #kulistyzajebisty
27 kwietnia 2021 10:00
Mka w profilu VS ma 43/44cm od futra do futra 😉
Używał ktoś podkładki futrzanej z kavalkade? Jak z jakością, warto? 🙂
ushia   It's a kind o'magic
10 maja 2021 15:36
arabek,
jak sie jeszcze zstanawiasz to tak - warto, bardzo fajna jakosc i jeszcze ma te przewage nad mattesem, ze "dziubek" jest tylko szmaciany, wiec masz futro pod terlica, a wyzej lepiej sie uklada nad klebem
Kojarzy ktoś żel z korekcją tyłu cieńszy niż Acavallo? W czeluściach wątku natknęłam się na to - https://amigo-konie.pl/acavallo-podkladka-zelowa-korygujaca-tyl-ac115.html . Czy ktoś może potwierdzić, albo kojarzy jeszcze inny?
I jak tam opinie o Winderenie? Jest już na rynku dość długo żeby móc go w pełni oceniać.
Dla mnie ńic innego nie istnieje 💔😍
U mnie w sumie jak kazda inna podkladka.
A ktos miał do czynienia z podkładkami prolite?dzisiaj czytałam bloga o dopasowaniu siodeł i osoba pisząca tego bloga bardzo je chwaliła za wykonanie za możliwość właśnie korzystania z korekty oraz za właściwości redukujące nacisk, równo rozkładające ciężar i tym podobne. Ktoś może powiedzieć coś więcej?
Widziałam ze sa rozne typy, slim, wide I chyba korekcyjna.
faith, serio ?
Ja mam problemy z kręgosłupem, a po Windziu mnie nie bolą nigdy.
Jak włożę mattes to druga jazda i już zaczynam czuć różnicę.
Serio, zero roznicy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się