Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

i u mnie :/ poza tym wyczyściło mi listę ulubionych wątków :/ zamierzony reset?
U mnie nie ma podświetlenia nowych odpowiedzi w wątkach gdzie się udzielam, znikły Ulubione wątki zupełnie. Na dodatek w ogłoszeniach gdy chcę zobaczyć inne ogłoszenia sprzedającego wyświetla mi się komunikat "ten użytkownik Cię zablokował 🙁 ", ale przeglądając ogłoszenia na telefonie nie mam tego problemu 🤷
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 maja 2021 09:44
Co się naprawiło, to się popsuło 🙃 do braku ulubionych, podświetlania wątków z nowymi odpowiedziami i nieprzenoszeniu na ostatnią stronę czytanego już wątku dodajcie proszę brak informacji o nowej wiadomości prywatnej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 maja 2021 09:45
A, i całkowicie zniknęła możliwość edycji postów - stąd sorry za post pod postem, ale nie mam co z tym zrobić.
A chciałam tylko dodać ze to pewnie przejściowe przed wprowadzeniem jakiejś grubszej zmiany.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 maja 2021 10:08
Niestety dziś forum ponownie nie pokazuje mi nowych odpowiedzi i nie przenosi na ostatnią stronę wątku, w którym już wcześniej byłam 🙁
Mam to samo, pewnie jakiś błąd.
u mnie już wszystko wróciło do normy 🙂
Czy wam też ogłoszenia mula jak szalone na telefonie? Z żadną inną strona nie mam takich problemów. Po około minucie przeglądania ogłoszeń zaczyna tak świrować strona, że nie idzie cokolwiek zrobić.
Nie, nie mam starego fona co się muli tym że żyje.
Nie, wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki nie pomaga.
U mnie smiga normalnie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 maja 2021 10:09
U mnie też ogłoszenia się ładują normalnie
Tak tylko spytam... Co z ankietą? Co z wynikami?
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 maja 2021 21:10
Po godzinach dzieją się rzeczy 🙂 A ankieta musi jeszcze zawisnąć na forum
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 maja 2021 21:33
Ale są widoczne małe zmiany 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 maja 2021 21:41
Tak, root dzielnie działa z bieżącymi poprawkami i przywracaniem wcześniejszych funkcjonalności, my z Moon działamy powoli z nawigacją, zachowaniami poszczególnych elementów i warstwą wizualną 🙂
Zgłaszam brak możliwości dostania się do swojej galerii zdjęć.

Po przeniesieniu galerii na ogłoszenia.re-volta nie można dostać się do "mojej galerii", mimo zalogowania na forum pojawia się komunikat:
Galeria jest częścią forum re-volta.pl,
zaloguj się swoim kontem z forum.

Potwierdzam, chciałam dodać zdj przez galerię, bo ten sposób dodawania zdj który jest dostępny podczas pisania postu jest mocno słaby (miniaturki pokazują jakąś przypadkową część zdjęcia, kawałek głowy czy siodła) i nie da się wejść do galerii własnej 🙁
Ode mnie jeszcze:
1. podgląd posta mógłby wrócić
2. nie ma dodawania obrazków podczas edycji :C
3. nie wiadomo jak duży może być dodany jpg, testowo dodałam 2 foty coś ponad 3 mb każda i wysypało mi stronę, dodało tylko podwójnie posta, ale bez fot :P
Kochani czy dalej wam urywa wiadomości po wstawieniu pewnych znaków? Mi urywa po wpisaniu "and" i nie wiem czemu
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 maja 2021 10:30
Nie sprawdzałam teraz, ale od "zawsze" tak miałam w wiadomościach w ogłoszeniach, mam w adresie "end" bo zawsze jak coś kupowałam brałam do pracy i nie mogłam tego wpisywać, bo ucinało. Także ten problem to chyba nie jest nowość, a się rozszerzył po prostu.
No właśnie ja wcześniej nie zauważyłam ale tez nie jest to znak, którego jakoś wybitnie często używam. Tu akurat chodziło o nazwę paszy i byłam zaskoczona, ze po wysłaniu wiadomości z całego elaboratu zrobiły sie dwa zdania, właśnie do momentu pojawienia sie znaku
Nie no... Po tej całej zmianie, nie umiem poruszać się po forum. Gdzie są wątki, na które odpowiadałam... Wie ktoś, gdzie mogę je znaleźć?
Siesiepy   Ponczek bez rączek
17 maja 2021 18:10
Słuchajcie, mam problem z wyszukiwarką. Bardzo przeszkadza mi to, że jak wyszukuję posty z konkretnego wątku, to nie mogę kliknąć w posta, żeby przekierowało mnie w miejsce dyskusji z tego znezionego postu. I w ten sposób znajduje post z np. pytaniem "czy ktoś używał tego i tego?", ale już do odpowiedzi nie chce mi się dokopywać ręcznie, a nie użyto w niej nazwy "tego" i jej nie wyświetla. Chyba, że coś źle robię. 😐
Z tego co widzę pod tymi wyszukiwanymi wiadomościami wyświetlają się opcje, w tym 'ta wiadomosc'. Wówczas przenosi dokładnie w miejsce, gdzie jest ten post. Jeśli tego nie masz to u mnie po kliknięciu w nazwę tematu przy interesującej mnie wyszukanej wiadomości również przenosi mnie na odpowiednią stronę wątku, z tym, że muszę przescrollowac w jej poszukiwaniu
Można też kliknąć w datę i godzinę posta, wtedy przenosi do konkretnego 🙂
Okej, teraz sprawdziłam, że przy wyszukiwarce nie da się kliknąć daty 🙁 Ale sposób vanille działa jak najbardziej 😀 Z tym, że mnie po kliknięciu tematu wątku też przenosi do danego posta (jak się najedzie na oba linki, to są identyczne i w nazwie wątku i w "ta wiadomość").
macbeth, masz racje, wcześniej była taka opcja a nie było chyba tych rozwijanych pod wiadomością, gdzie jest między innymi 'ta wiadomosc'. Ja wcześniej tez klikalam na datę i godzinę a teraz sie juz nie da
Jeśli kwestia była już podnoszona to sorki, dajcie znać - mogło mi umknąć, bo nie śledzę jakoś bardzo pilnie dyskusji.

Czy to jest dla wszystkich OK, że teraz niezalogowany użytkownik jest w stanie przejrzeć ostatnie posty na forum konkretnej osoby? Wcześniej to było dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. I tak jak teoretycznie nie mam jakichś mocnych argumentów przeciw - bo co to za problem założyć jakieś fejkowe konto, a w internecie i tak nic nie zginie - tak mam takie ogólne odczucie, że forum to z założenia jest jakaś zamknięta społeczność (albo chociaż pół-zamknięta) i nie ma potrzeby się tak na wejściu obnażać :P
Pewnie macie to w planach poprawić, ale uważam, że problem powinien wskoczyć na pierwsze miejsce listy, bo naprawdę rzuca się w oczy i wkurza przy czytaniu forum.
Tagi HTML w cytatach. <br>y mój mózg nauczył się omijać, ale jak widzę refy z linków, to trochę psuje mi to odbiór wiadomości.
Czy jest w ogóle szansa że będzie można zalogować się do galerii?

Mam tam ukryte foldery a chciałabym zgrać sobie te zdjęcia
bez zalogowania nie dostanę się do nich.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 maja 2021 16:41
Czy wróci opcja wejscia w ogloszenia użytkownika?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się