Końska Rewia Mody XV (2021)

Amazonite jest bardziej w niebieski wpadający czy bardziej w zielony?
wątek zamknięty
martrix, wydaje mi się, że to jest taki sam kolor jak na zdjęciu które wrzuciłam wyżej [emerald] tylko z białą lamówką. Nawet na zdjęciach przedstawiających kolekcje jest np czaprak emerald i koszulka z amazonite więc wydaje mi się że to ten sam odcień, a on wypada bardziej w zieleń chłodną, lekko butelkową.
wątek zamknięty
A ja myślałam ze Ty wrzuciłas amazonite ;p
Jak to jest emerald, to myślałam ze będzie bardziej zielony, a on jest taki trochę jakby „morski”? Ciężko pewnie na zdjęciu kolor idealnie uchwycić.
wątek zamknięty
martrix, haha nie, bo Amazonite ma jasną lamówkę. Wiesz na zdjęciu ciężko oddać, tez takie światło trochę padło, a on na żywo jest ciemniejszy. Niestety nie mam takiego dobrego ujęcia żeby to pokazać 😕
wątek zamknięty
Macie porównanie tutaj na fotce Emerald vs Amazonite
Screenshot_2021-05-07-18-50-43-556_com.facebook.katana.jpg Screenshot_2021-05-07-18-50-43-556_com.facebook.katana.jpg
wątek zamknięty
Znalazłam takie foto jeszcze. Jak dla mnie to jest ten sam odcień zielonego/zielononiebieskiego jak kto woli 😁
0091.JPG 0091.JPG
wątek zamknięty
Łe, no to trochę się zawiodłam. Myślałam ze emerald będzie bardziej zielony 🙁
wątek zamknięty
martrix, jak byś chciała coś bardziej zielonego to polecam z mattesa odcień, ładnie wypada w tej wersji zwykłej. Na że tak powiem cienkim czapraku.
wątek zamknięty
Amazonite jak dla mnie bardziej jest zielony niż niebieski na żywo. Dobrze te zdjęcia katalogowe na koniu oddają kolor.
Ja miałam do niego owijki racing green jako najbardziej zbliżone.
Sasini piękny komplet! To jest cob dl?
wątek zamknięty
dairoxroxi, Zgodzę się co do zdjęć katalogowych, bardziej wiarygodne.

Tak, cob dl 🙂
wątek zamknięty
Amazonite jest śliczny 😍
_MG_3729.jpg _MG_3729.jpg
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Muszę się pochwalić moim amazonite i bordeaux na gniadym 😀
amazonite.jpg amazonite.jpg
bordeaux.jpg bordeaux.jpg
wątek zamknięty
bordeaux wygląda obłędnie!
wątek zamknięty
anai, Jest cudowny 😍 Czekam na rabat w Horse Tack, ale boję się trocje, że mi się znowu wyprzeda 🙈
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
19 maja 2021 13:09
Meise, Halo chodzi wam o takie koreczki?

albo takie
?

Kolezanka zabiera mnie niedlugo na show, bedziemy pokazywac dwa Shire, jedna ardenke i klacz Suffolk Punch, tam jest dopiero obled w ciapki, trzeba im welne wplesc w grzywe i choragiewki 😉
wątek zamknięty
majek Ciekawe filmiki, ale te wyglądają jak małe kapusty 🙂 Chodzi, sądzę, przynajmniej mi, o takie duże koreczki, układające się spiralą w różę lekko na boku szyi. Jest ich niewiele - 7 może. Szyję pogrubiają luźne pasma pomiędzy różami. Sądzę, że tam wplata się drucik do zaplatania, być może przeciąga tak jak na drugim filmiku, układa spiralę róży, i możliwe że zabezpiecza się też drucikiem, takim jakby spinaczem w S. Drut do drutu dawałby solidne rusztowanie i stabilność tej konstrukcji. Bo to wygląda jak konstrukcja, jak koafiura. Ale nie wiem, bo ani nie widziałam tutoriala, ani sama nie próbowałam.
wątek zamknięty
majek, chodzi o koreczki ze zdjęcia dairoxroxi z poprzedniej strony 🙂
wątek zamknięty
Spinki - druciki- do koreczków:
https://animalia.pl/quick-knot-spinki-do-koreczkow-250-szt/szczegoly/40014/
Takimi się robi dobrze takie ujeżdżeniowe boble.
wątek zamknięty
Taki efekt można osiągnąć robiąc klasyczne korki szyte, bez drucików 😉 Dużo zależy od budowy szyi, rodzaju i długości grzywy i umiejętności zaplatającego. Dla przykładu na moim gniadym ogierze z wielką szyją i długą, grubą grzywą oraz na moim rudym wałachu z krótką i cienką grzywą i cienką szyją. Tak się prezentowały po nocy, czyli drugiego dnia.
1L4A8979.jpg 1L4A8979.jpg
1L4A8974.jpg 1L4A8974.jpg
1L4A6774.jpg 1L4A6774.jpg
1L4A6782.jpg 1L4A6782.jpg
wątek zamknięty
tulipan, tak, ale... te koreczki szyte nie dają tej, niekiedy widocznej, stabilności całej fryzury, całość jest jakby wiotka. Gdy są te układane w róże, w spiralę, to jest takie wrażenie, że to jest stabilna "korona" na grzywie. Możliwe też, że to kwestia użycia żeli/past modelujących.
wątek zamknięty
https://ogloszenia.re-volta.pl/forum/topic/118/214/
tu jest wątek o grzywach, koreczkach itp
jeszcze w kąciku luzaka też można poczytać i popisać o koreczkach 😉
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Coś tu się odwala z tym dodawaniem postów, nie chcą się dodawać lub dodaje mi się w połowie zdania 🙈
W każdym razie moja kolekcja szarości powiększona o PS od Vendettki 🌷��
550CE264-ED38-43D5-BE53-F276369325DC.jpeg 550CE264-ED38-43D5-BE53-F276369325DC.jpeg
wątek zamknięty
dairoxroxi, cuuudowne 🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi O widzę że mój czaprak wylądował u Ciebie .... ale ten świat mały 😂
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
dairoxroxi, Aż powiem to jeszcze raz! Komplet przecudo! 😍
Kuniaa, Ja sobie dorwałam Fulla 😎, to Cob poszedł w świat. Ten kolor jest tak cudowny że nie potrafiłabym z niego zrezygnować 😂

A w temacie PSOS to podrzucę porównanie wielkości DL Full z Cob - może komuś pomoże 😁
Photo_1621619706389.jpg Photo_1621619706389.jpg
wątek zamknięty
Dziczeją te posty 🙄
Photo_1621619706389.jpg Photo_1621619706389.jpg
wątek zamknięty
Kuniaa jakbyś miała więcej cobow na sprzedaż to pisz 😅 u kucynki full nie przejdzie, jeszcze siodełko 16”XS to już w ogóle jak fasolka na tym koniu wyglada
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.