ciąża, wyźrebienie, źrebak

<b>carolinelbn,</b> ja stosowałam muchex bez problemów, tam jest dawka wagowa na opakowaniu. Na całkiem maluchy dawałam 5-7 ml, potem 10.
karolina_, dzięki wielkie. Trochę mam obiekcje przed stosowaniem tych preparatów u malucha ale skoro działa i testowane, nikogo nie zabiło to zamawiam!
A jak z klaczami w ciąży? Stosujecie muchex?
kortina, tak, wolę muchex niż boreliozę a nie liczę nawet że znajdę każdego kleszcza w grzywie i ogonie

Tak z innego tematu - czy w jakimś zakątku kraju pojawiły się szczepionki na herpes, najlepiej Equip? Zawsze jak w okolicy nie było w hurtowniach to w innych województwach gdzie mam dojścia były, tym razem nie ma nigdzie
karolina_, są hiszpańskie, długi czas oczekiwania i cena wyższa ale są.
karolina_, skąd jesteś?
ogurek, lubelskie
🤷 daleko
Mamy to 😁💖🎉
Post został usunięty przez autora
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 maja 2021 15:45
Gdzie? Gdzie? Poka!!! Dawno nie było świeżego Pajonka, a ten z kamerki się nie liczy 😜
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
zembria tu chyba o ciążę chodzi 😉
(Tak, obserwuję wątek cichaczem i czekam na pajonki 😀 )
Przecież dopiero co wrzucałam siedzącego na kamerze 😉

Baleron na zmianę to wyglada jakby miała pęknąć, przemieszcza się dystyngowanym stepem, stoi daleko od stada i kontempluje zamiast się paść, ma świeczki i pH 6,2… by następnego dnia latać galopem i żreć nawet na leżąco 😜

Powtarzam sobie słowa weta i czekam z udawanym spokojem. Co ma być to będzie. Pewne jest że obecna, chłodna pogoda jej służy 🙂
Eh,bo internet wariuje mi .
I oczywiście nie mogę dodać zdjęcia😒
Nie wiem jak Wy to robicie ,ja to chyba ciemną jestem 🤣
Dzisiaj badaliśmy na 18 dzień i mamy maluszka ,tylko właśnie chciałam to zdjęcie dodać ,bo wetka się pytała czy były dwa pęcherzyki bo wygląda to podejrzanie ,ale mieliśmy jeden i obok jest pewnie cysta .
No i tu się obawiam żeby mi się nie wchłonął przez bliskość tej cysty . Ale badamy za tydzień znowu i zobaczymy jak się rozwija .
Klikasz ikonkę obrazka, pojawia się pole do dodawania zdjęć, klikasz i dodajesz 🙂
117F9EB6-55A4-462E-8B40-8C63B518416D.jpeg 117F9EB6-55A4-462E-8B40-8C63B518416D.jpeg
Iskra de Baleron ,to wiem ale mi się nigdy te zdjęcia nie dodają ,nie chcą się załadować , spróbuję jeszcze raz ,bo po tych zmianach na forum podobno miało być łatwiej z wstawianiem zdjęć .
Zawsze przez chwilę ładuje zdjęcie a potem wyskakuje ,że witryna nie osiągalna .
Może akurat przez to że net mi wariował nie chciało dodać .
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 maja 2021 16:55
kasia2107rafal, aaaa.... łeee... a ja już myślałam, że maluszka zobaczę 😉
Iskra de Baleron, pisałam, że ten z kamerki się nie liczy! 🙃
zembira,a bo miało być zdjęcie od razu ,ale się nie załadowało ,dlatego tak dwu znacznie zabrzmiało 😅 u mnie maluszek to dopiero na początku lipca będzie od grubasa ,więc na pewno ktoś tu się wykluje jeszcze 😁
Iskra de Baleron, hehe to się chyba parówy dogadały!
Moja też jakoś nie może się namyślić, żeby się rozpakować...
Ma co prawda najlepszą opiekę na świecie więc nie wypytuje jak tam cycki itp
ale no już by mogła...
Dobra teraz powinno być już dobrze 😁
Tadaaaa 💪
Screenshot_2021-05-19-16-58-53-972_com.miui.gallery.jpg Screenshot_2021-05-19-16-58-53-972_com.miui.gallery.jpg
U nas znowu ruja zawsze jak się spartoli pogoda, ostatnio przez te nagłe zmiany temperatury nie pękła... Trzymajcie proszę kciuki w nocy ruszam po nasienie, a rano inseminacja. Oby tym razem 🤞
noneczka98 , trzymam kciuki 🤞 z tą pogoda i rujami to jakieś kongo tej wiosny 😒
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 maja 2021 21:28
Gratulacje wszystkich pajęczaków ♥

Nas dzisiaj pierwiastka w konia zrobiła i wyźrebiła się na pastwisku 🙂
received_835650987158532.jpeg received_835650987158532.jpeg
Constantia ,Ojej 😍 ale świetne foto 😁 pierwsza przejażdżkę miał zacną 😅
Ale maluch jaki brzydki ,tfu ,tfu z taka odmianą 😍�
Niech się zdrowo chowa 🍀
kasia2107rafal, monitoruj rozmiar twoich cudów czy ten mniejszy to na pewno cysta bo jakiś taki okrągły... Jak dla mnie wet znowu za 2 dni bo możesz mieć bliźniaki, cysta nie będzie rosła, zarodek tak. Plus pytanie czy na jajnikach jest więcej niż jedno ciałko żółte.
karolina_ ,kurcze właśnie wetka też się zastanawiała i dlatego przyjeżdża za tydzień sprawdzić jak to się rozwija . Ale przecież przed podaniem nasienia badaliśmy ją na prawdę bardzo często więc raczej byśmy wiedzieli że są dwa pęcherzyki . Pytała się nawet mnie dzisiaj czy na pewno ,bo ma dużo klaczy pod opieką . Też się trochę zmartwiłam jak to zobaczyłam ,no ale nie wiem jak wyglądają te cysty więc mam nadzieję że to nie bliźniaki 🙏
A tak w ogóle to do którego dnia można wycisnąć bliźniaka ?
kasia2107rafal, to zależy od weta i pytaj swojego lekarza, ale większość woli raczej wyciskać ruchome czyli do 16 dnia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się