Końska Rewia Mody XV (2021)

Monogram Pink PSoS
Jakby ktoś chciał popatrzeć 😉
Tylko nie wiem dlaczego drugie obrócone...

7058CB4C-54D0-49DE-9B4E-59D8DB3E23B5.jpeg 7058CB4C-54D0-49DE-9B4E-59D8DB3E23B5.jpeg
6A0D11CA-4D86-481B-A595-4D4DAC907475.jpeg 6A0D11CA-4D86-481B-A595-4D4DAC907475.jpeg
wątek zamknięty
Jezuuu ten post smerfi to chyba do mnie ... 😀
wątek zamknięty
dairoxroxi, - Twoje szmato-fotki sprzedałyby mi wszystko 😂 Świetny zestaw!
smerfi, - śliczny! Tylko czemu teraz puszczają taki ładny kolor, jak akurat muszę zbankrutować na zdrowie tego niewdzięcznego futrzaka? 😭
wątek zamknięty
Czy posiadacze Amazonite mogą zrobić mi zdjęcie porównawcze z dobranymi kolorystycznie owijkami Eskadrona? Pamiętam, że ktoś kiedyś miał mi tu wrzucić zdjęcie, może tym razem się uda 😀

Popełniłam małą finansową zbrodnię i zamówiłam go w końcu, już nie mogę się doczekać aż założę na konia 😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 maja 2021 08:41
Mam w końcu fotkę Schockemohle Sand na modelu, który raczył już prawie wylinieć, ale ustawić się do zdjęcia, tak żeby nie wyglądał na umierającego, to już nie chciał 😜. Caffe Latte i małażowy Łaciaty jeszcze się do upublicznienia nie nadają 😅
20210524_083627.jpg 20210524_083627.jpg
wątek zamknięty
Czy posiadacze Amazonite mogą zrobić mi zdjęcie porównawcze z dobranymi kolorystycznie owijkami Eskadrona? Pamiętam, że ktoś kiedyś miał mi tu wrzucić zdjęcie, może tym razem się uda 😀<br>
<br>
Popełniłam małą finansową zbrodnię i zamówiłam go w końcu, już nie mogę się doczekać aż założę na konia 😍

Siwaa,

Ja kiedyś wrzucałam zdjęcia z owijkami racing green i ocean. Te zdjęcia mam gdzieś w starej galerii która mi nie działa 😑
wątek zamknięty
Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć (może nawet zmierzyć?) jak wypadają owijki eskadrona w wersji pony? Dużo mniejsze są od standardowych?
Czasem poniaki to takie dosłownie cieniutki paseczki na dwa owinięcia.. a czasem zwykłe owijki o 2cm niższe i 15cm krótsze.. 🙈
wątek zamknięty
freya, są mniejsze. Przede wszystkim niższe, i krótsze, choć i tak długie bo eskadron robi długaśne owijasy ogólnie.
Nie zmierzę ci ale kilka dni temu zawijałam pierwszy raz kucyka waśnie takimi owijasami i tak mi śmiesznie w rekach było je trzymać, tak dziwnie manewrować🙂
Więc jeśli szukasz ponikawych to one są na 100% poniakwe - ale jak na poniakowe to są z tych większych.
wątek zamknięty
W zasadzie takiej odpowiedzi potrzebowałam, dzięki!
Bo ostatnio zamówiłam "pony" i jakież było moje zdziwienie że są takie tyci.. i w długości miały max metr.. Więc to bardziej podchodziło pod shetty. Sama mam szlachetnego kucyka takiego w okolicy 145cm, to chyba zaryzykuję🙂
wątek zamknięty
Ja na moja dużą D grupę ze spokojem zawijam pony eskadrona nawet z podkładkami 😉
wątek zamknięty
Ja zawijam ślązaka w pony eskadrona... 😅

zembria, - piękny! I mega blisko koloru grzywy 😁
wątek zamknięty
Dziewczyny, chciałabym mieć jeden (na razie😅😉 czaprak, nazwijmy to, premium, czyli na specjalne okazje typu konsultacje, sesje czy treningi na wyjazdowych zawodach. Raczej w obrębie trzech firm - Eskadron, PsoS i Equestrian Stockholm. Problem jest taki, że musi to być kolor mocno uniwersalny, żeby pasował mi na każdą maść. Aktualnie mam ciemnego kasztana, siwego (jeszcze nie biały) i ciemnogniadego, ale to się może zmieniać i chcę mieć coś, co mogłabym założyć na cokolwiek i będzie efekt wow. Mam problem, bo na brudnym kasztanie nie wyglądają za dobrze ciemne brązy, granaty i czernie, czyli kolory, które bym brała w pierwszej kolejności. :/ Macie jakiś pomysł? Myślę o śliwce, bordo, błękicie lub przydymionym niebieskim, ale może coś jeszcze wam wpadnie. 😀
wątek zamknięty
flygirl, czernie wyglądają zawsze dobrze 😅
Może jakiś blady roz ?
Ja mam moja babe w wersji pink Le Mieux, co prawda nie widać idealnie ale byłyśmy widoczne w terenie
20210524_162539.jpg 20210524_162539.jpg
20210524_162532.jpg 20210524_162532.jpg
wątek zamknięty
Butelkowa zieleń, szary/srebrny. Ciemny fiolet też spoko. ES ostatnio wypuścił zieleń i jest przepiękna, płakam, że mnie nie stać 😭
wątek zamknięty
flygirl bordo wygląda super na każdej maści 💖
wątek zamknięty
Jak dla mnie butelkowa zieleń to jest totalny sztos. Ale chyba nie jestem zbyt obiektywna bo mam świra na punkcie tego koloru 🤣
wątek zamknięty
flygirl, - jesteś pewna, że czarny nie? Może z jakąś lamówką (szarą, beżową, rosegold) albo przeszyty srebrną nitką?
Jeśli nie to bordo (blackberry eskadrona 😍 jest w basicu teraz), szary (PS monogram zimowy?), butelkowa zieleń, błękit. Jak eskadron to celuj w glossy, ten materiał to jakieś cudo, nie łapie brudu, nie płowieje i nawet białe się łatwo dopierają 😁

xxagaxx, - jakie kaloszki ma spasowane 💕
wątek zamknięty
flygirl jeśli chcesz mieć dobry czaprak to z tych 3 to tylko PS of Sweden. Są idealnie odszyte, maja poduszkę co powinno być standardem moim zdaniem, dziubek robi się bez problemu, piorę je na okrągło i nic się nie dzieje. budyń zapewne chodziło o kolor Deep Olivine - dobry kolor zwyklak - czarna blaszka więc uniwersalna, ale ma coś w sobie. Jednak EqS nie umywają się jakością do PSoS. Eskadron Deep Berry piękny kolor i mam dokładnie ten glossy został jako jedyny Eskadron reszty się pozbyłam i tu mogę się przyczepić do lamówki po praniu, ale fakt kolor jest piękny. Moim zdaniem z PSoS : deep sapphire, wine, black ruffle ( mój top, najbardziej uniwersalny czaprak ale ma to coś) takie pasujące zwyklaki bez szaleństw. Z Equestrian Stockholm może DARK SKY - dodatki w różowym złocie bardzo ładny kolor. Mam też deep olivine mogę zrobić fotki dla porównania w weekend. Jeśli masz nadmiar gotówki i chcesz żeby przy zwyklaku był efekt wow, a czaprak od święta to może Kentucky Pearls? One są bardzo delikatne ale piękne navy z długimi nausznikami 😍 Zobacz sobie jeszcze kolorystykę Equito - maja wyjątkowa kolorystykę ale są cienkie. Mało popularne Le Mieux ale tylko Loire CC satynowe z poduszka, niestety ciężko dostępne w PL.
wątek zamknięty
Nie zgodzę się, że Equestrian stockholm nie umywają się jakością do PS. Mam, używam często, piorę często i wygląda jak ze sklepu. Tak samo glossy eskadrona.
Natomiast ps mają te super poduchy z przodu, dzięki czemu nie ma problemu z ułożeniem czapraka.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 maja 2021 07:21
keirashara, Dzięki! Dokładnie się wpisał w to czego szukałam 🙂
flygirl, Jak ma być uniwersalne to bym celowała w czerń z jakąś ciekawą, kontrastujacą lamówką, bordo, ciemna zieleń. Każda maść w tych kolorach będzie dobrze wyglądała.
Kuniaa, I po co mi pokazałaś....Deep Olivine 😍 Boski jest ten kolor!
wątek zamknięty
Ja tylko wspomnę że na EqS jest Dressage Week 😀 i akurat jest w promce ...😉
wątek zamknięty
Za mną chodzi ten Kentucky Pearls w wersji czarnej - wiadomo 🤣 także jakby ktoś widział go na jakiejś fajniejsze promocji niż 10% to dawajcie znać bo kosztuje fortunę 🤐
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 maja 2021 08:57
Kuniaa, całe szczęście przeceniony jest tylko ujeżdżeniowy, a ja nieznoszę tych zakonczeń w kwadrat 😝 Moze się kiedyś trafi używka wszechstronna 😉
wątek zamknięty
<b>Kuniaa,</b> całe szczęście przeceniony jest tylko ujeżdżeniowy, a ja nieznoszę tych zakonczeń w kwadrat 😝 Moze się kiedyś trafi używka wszechstronna 😉
zembria,
Coby ujezdzeniowe maja zaokrąglone boki z ES
wątek zamknięty
A mnie wkurza to ich UP TO 50% OFF
Bo -50% znalazłam tylko owijki 🤔
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 maja 2021 10:30
dairoxroxi, Nie pomagasz 😅
wątek zamknięty
Kurczę, no niby ten czarny taki uniwersalny, ale serio mi się na czekoladowym nic ciemnego nie podoba. Ale kupiłam teraz jakiegoś używanego czarnego cottona, to może zmienię zdanie.

Jeszcze Lightblue mocno do mnie mówi.😍

Kuniaa ani Kentucky ani Equito totalnie mi się nie podobają, więc zostaję tylko przy tych trzech, ale jednak ostatecznie myslę, że wygra PsoS.

W ogóle nie wiem jak to działa, że nie lubię takich kolorów jak czerwony, zielony, żółty, pomarańczowy i różowy a ze Sweden i Stockholma brałabym wszystko.
Ale jednak pierwszy czaprak taki bardziej wow to raczej chcę w kolorze, który ogólnie lubię.😅
Ciężka sprawa, dziękuję za wszystkie sugestie. Wszystkie mi pasują.😂
wątek zamknięty
flygirl, - ściągnij sobie apkę DressMyHorse, zapakuj zdjęcie Synka i pokombinuj 😉 Mi kilka razy już pomogła wybrać 😅
wątek zamknięty
Ooo nie wiedziałam, ze taka istnieje. Idealne rozwiązanie, wrzucę tam aktualna trójkę i będę wiedzieć. 😀
wątek zamknięty
Podejście numer dwa 😅 Znów poprzynudzam Eskadronem, ale w końcu udało się zebrać komplet 😁
D6F17F73-9AA2-485C-96A9-A097E416D23A.jpeg D6F17F73-9AA2-485C-96A9-A097E416D23A.jpeg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.