Daw-Mag

Kto się teraz zajmuje serwisem siodeł w okolicach Warszawy? Byłabym wdzięczna za kontakt
Sluchajcie bo mi już rece opadają, czy ktokolwiek z Was ma bicie na oglowiu sportowym podszywanym Daw Mag kupionym przynajmniej kilka lat temu?  Kupowałam dwa w różnych sklepach jeździeckich, na zadnym nie mam, jedno odsprzedalam bo nie uzywam, a na olx jestem oskarżana o oszustwo, mimo ze kupowałam oglowie (dopasowane tez do moich potrzeb, zlote okucia etc) od oficjalnego(wtedy) przedstawiciela na Śląsku  🤔
Drabcio, wydaje mi się że nie mam żadnego oznakowania na swoim ogłowiu. Ale rzucę okiem jak będę w stajni.
Drabcio, wydaje mi się że nie mam żadnego oznakowania na swoim ogłowiu. Ale rzucę okiem jak będę w stajni.


thx  :kwiatek:
mam od nich oglowia pusliska, przedluzke do popregu etc.
oznakowanie mialam tylko na siodle  🙄
Na ogłowiu nie mam nic, żadnego emblematu. Na pusliskach też nie. Tylko na siodle miałam.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
24 stycznia 2021 17:14
drabcio oni nie robili żadnych oznaczeń na ogłowiach. Jedynie z boku na naczółku i pasku policzkowym był wybity rozmiar np 2 lub 3.
Mam dokładnie takie same doświadczenia, dzięki za potwierdzenie bo az zwatpilam czytając wiadomość kupujacej  🙄
Odkopuję
Daw Mag wypuścił ostatnio kilka ciekawie wyglądających (na zdjęciach) siodeł
Widział ktoś na żywo siodło Mirage De Luxe Design? Wizualnie fajne siodło robocze, cenowo rozsądne bardzo i rozważam zakup... wiecie może gdzie toto można przetestować i dopasować? (napisałam do DawMaga i Konika za zapytaniem o testy, ale na razie cisza)
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 września 2023 15:25
Orientuje się ktoś czy grand prix mają wypełnienie wełniane?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się