Licytacja komornicza 140 koni KJ Zbyszko

Equigrav, do trzech razy sztuka 😉
A czy komuś udało się dowiedzieć na co chora jest Lila? Mi się niestety nie udało dodzwonić do komornika, nie odbiera nikt telefonu pod podanym numerem.
Hej, czy ktoś wie za ile poszedł Neilo?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 maja 2021 13:33
espana, a jak u Ciebie? Udało się?
Neilo poszedł za 20 111,11, znowu licytowałam w ostatniej sekundzie, znowu moja oferta była najwyższa po czym nastąpiło przebicie. Ostatnio nie został odebrany za 14 300, ciekawe jak będzie tym razem. Silver Stara jeszcze obserwowałam - 34 400 - też drożej niż ostatnio.
Never say never poszedł za 62.300, a Dafne 21.300 🙁 Na te dwa polowałam, Dafne też nie ustrzeliłam ale never ktoś wyskoczył z taką ceną na finiszu 🙁 Ciekawe czy odbiorą...
Mystic Night - 29 999,99, Found Dream 43 tys - o 5 mniej niż ostatnio, Future Star 25 335, Filosofia 31 000. Jak takie ceny są za konia ze zdjęcia to nie wiem ile będę musiała nazbierać na konia, którego sobie obejrzę, dotknę i zbadam 😅😅😅
Właśnie...A zdjęcia takie, że nawet konia nie widać... nawet kuce poszły grubo.
Też się czaiłam jeszcze na trójkę, ale tym razem ceny takie, że nawet okazji żadnej nie było.
A ktoś wie za ile poszły te 2 Shire? Corbeaux czy jakoś tak?
Wydaje mi się, że to własnie je licytował Centaurus, bo za nie było najwyższe wadium i takie kwoty pokazali na przelewach. Niestety nie wiem po ile finalnie poszły.
Kto się orientuję gdzie poszła Donacja, czy Lila ??
Marta, Lila 17900
belle, Marta zapytała "gdzie" a nie "za ile"😉
Rzeczywiście 😉 źle spojrzałam 😉
Patrycja95, jedna za 11 600 chyba a druga 15500
Witam was, a ja nadal pytam, czy ktoś wie dokąd trafiła H’Tina?
Byłabym wdzięczna za każdą informacje 😔
JJ_178, dzięki
Mystic Night, Found Dream i Never Say Never znów nie odebrane i wystawione po raz trzeci. Jeśli ktoś z Was je licytował to jeszcze jest szansa 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 maja 2021 16:27
Ciekawe czemu tej Found Dream nie odebrano.
Jak dla mnie kogoś poniosło w ostatnich minutach - np. Never w końcu skończyła z kwotą 64 tyś. pewnie dlatego nie odebrana. Found 43 tyś.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 maja 2021 16:49
No to może tym razem się uda 🙂 Jak to mówią do trzech razy sztuka.
Mystic Night - 29 999,99, Found Dream 43 tys - o 5 mniej niż ostatnio, Future Star 25 335, Filosofia 31 000. Jak takie ceny są za konia ze zdjęcia to nie wiem ile będę musiała nazbierać na konia, którego sobie obejrzę, dotknę i zbadam 😅😅😅
espana,

Found Dream aktualnie stoi na 50 000, pytanie czy tym razem zostanie odebrana.
Oł maj 😲
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 czerwca 2021 20:56
Z tą Found Dream to kogoś zupełnie po...... Ten koń już dawno miałby fajny dom.
Ktoś musi podbijać cenę, żeby koń się nie sprzedał.
Wie ktoś za ile poszła Never Say Never ? Ja chciałam polować na Santanę, mam słabość do mniej typowych maści w skokowej linii, ale podobno jest nieregularna, więc sobie odpuszczę 🙁 Mystic Night przekroczyła mój budżet o 4 tys. Swoją droga ciekawe ile razy kon może powracać na licytacje, w końcu komornik chyba rezygnuje ze sprzedaży, inaczej w zasadzie to może trwać i z rok czasu, w szczególności jak konie są bez wadium.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 czerwca 2021 09:46
Mogą ustalić kto podbija ceny i zablokować oferenta
No tak, ale konta możesz zakładać ciągle nowe, wystarczy poprosić rodzinę/znajomych, pewnie jak ktoś się uprze to znajdzie z kilkanaście takich osób
Filosofia 22 300, Mystic Night 26 155, Santana 27 155 - ciekawe czy dwa ostatnie licytowała ta sama osoba.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się