sklepy internetowe

Ja też powinnam chwalić GNL.pl naprawdę się starają 👌
plus dla horze.pl - paczka szła z Holandii - aż szalone 48h 😀
Smerfi dzięki, tego sklepu nie znałam 🙂
plus dla horze.pl - paczka szła z Holandii - aż szalone 48h 😀
martrix,

Ja nie wiem jak oni to robią ale paczki z Niemiec idą szybciej niż z Warszawy do Warszawy😅
patrycjasz, no serio, 26 maja zamawiałam o 11:30, a dziś o 12 kurier był już z moimi bryczesikami 😀
Fatalita - Konik wysyla ale przez allegro 😀 elegancko w smarcie do paczkomatu.
Po 5ciu miesiącach cierpliwość mi się skończyła!
MEGA WIELKI MINUS DLA SKLEPU PARKUR!!!!!!!!
Tak, tak czytałam wcześniej opinie, jednak po rozmowie z właścicielem naiwnie myślałam, że mnie się uda. Upewniłam się co do ceny i dostępności siodła i zamówiłam. Pan poza informacją, że on już prawie wszystko wie i dziś/jutro/ za tydzień oddzwoni ( wstaw dowolne) nie zrobił nic, nie wiem ile razy do niego dzwoniłam, bo nawet tyle nie zrobił. Nie śmiem tu mówić, że po 5mc nie mam siodła, ha! ja nawet nie mam informacji! Facet przez telefon wydaje się spoko, więc uprzedzam!
Zwracał ktoś rzeczy z Horze? Po ilu dniach od dostarczenia zwrotu mieliście kasę na koncie?
rybka   Różowe okulary..
01 czerwca 2021 08:32
jabooshko, 5 dni od dnia kiedy odebrali paczkę.
ja chciałabym wyrazić wielkie uznanie dla brytyjskiego Equine Answers, zamówiłam suple w piątek, dzisiaj o 10 już były u mnie we Wro. aż w szoku jestem 😮
Wielkie plusy dla sklepów Gnl, Pasi-konik, konik.com.pl, Pegaz i Horsetown 😄
Wszędzie super kontakt i szybkie dostarczenie przesyłek.
Jabooshko, u mnie najczęściej 2-3 dni po odebraniu przez nich paczki, raz miałam na następny dzień i raz miałam z tydzień po, nigdy później.
caverra_afk, naliczało Ci w tym sklepie za przesyłkę? Chciałam zamówić jeden produkt , ma mega dobre opinie.
Kayraa tak, naliczyło mi normalnie niecałe 5 funtów przesyłki od razu przy składaniu zamówienia.
Jeszcze informacyjnie - jak nie przechodzi płatność kartą to można paypallem zrobić 🙂
Duży plus dla koniarz.eu - po złożeniu zamówienia natychmiastowy kontakt telefoniczny z informacją ,że zamówienie zostanie wysłane za kilka dni ponieważ załoga jest na zawodach ,zamówienie odebrane zgodnie z ustaleniami.
Konik.com.pl tu jest raz + ,a raz - ... niestety chyba ich coraz więcej rzeczy przerasta ... zamówienie towaru z działu 1dzień ,płynie do mnie już kilka dni i jeszcze pewnie poczekam bo wciąż informacja ,że przyjęto zamówienie, a mogli zadzwonić napisać ,że trzeba będzie dłużej poczekać ...
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 czerwca 2021 16:58
pemi, przedzwoń sobie do konika lepiej, bo mi w identycznej sytuacji po tym jak zadzwoniłam powiedzili, że jednak nie mają tego produktu...
Pati2012,
Miałaś rację ... Zadzwoniłem i dowiedziałem się ,że Pani ,która obsługuje moje zamówienie jest na L4 ,koleżanka ,która przejeła ma wolne i zamówienie wyjdzie w poniedziałek i wtorek 2 paczkami ,ale... nie ma połowy produktów !!! Zamówienie za 3tyś ,które miało być u mnie we wtorek . Totalny brak szacunku dla człowieka ,a najlepsze ,że zwrot kasy dostanę po niedzieli bo księgowej też dziś nie ma .
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 czerwca 2021 21:07
pemi, współczuję... 🙁
u mnie to nie było, ąz tyle, chociaż była to rzecz długo wyszukiwana, na prezent i dupa, musiałam szukać czegoś innego...
plus dla spooks.de - oni chyba mają jakieś nadstandardy.
Szczerze, zbieram jeszcze szczękę z podłogi... zamówienie o godzinie 14:30 w piątek 4 czerwca - dziś już u mnie (właśnie sobie DHL pojechał). Paczka standardowa z wysyłką bezpłatną :O
Martrix
To chyba kwestia tego w jakim transporcie pojedzie paczka DHL.

Zamawiam czasami z różnych sklepów DE i raz paczka jest wlasnie nawet po dwóch dniach a czasami utknie w centrum exportowym i idzie z 6-7dni.
Czy ktoś zamawiał kiedyś coś ze sklepu ProHorse.shop ? https://www.prohorse.shop/en/
Zastanawiam się nad konkretnym popręgiem, którego nigdzie nie ma.
Gnl. Czy zamówienie złożone rano ma realna szanse wyjść tego samego dnia i dotrzeć kolejnego? Ergo musi wyjść przed 14/15 (nie pamietam teraz). Ma ktoś doświadczenia w tym zakresie? Pewniakiem w takiej kwestii jest Equishop. A jak z gnl?
Moon   #kulistyzajebisty
24 czerwca 2021 07:40
Klami, jeśli zamówiony towar mają na magazynie, to powinno być jak piszesz - wychodzi paczka tego samego dnia i dociera kolejnego. Z GNL mam akurat bardzo dobre wspomnienia, zawsze wszystko bardzo sprawnie. Nawet zmiany/zwroty towaru na zamówienie przebiegały szybko.
Co fajne - GNL też bardzo szybko i rzetelnie odpowiada na maile, tak więc jeśli mocno czas Cię nagli, napisałabym do nich lub po prostu zadzwoniła, że zamówienie takie a takie, czy jest szansa na express wysyłkę tego samego dnia 😉


BUCK   buttermilk buckskin
24 czerwca 2021 10:22
🙂 duży plus dla sklepu happy-horses 👍 dawno nie czułam się tak zaopiekowana 😇
Moon, dzięki za info. Już mogę je też ze swojej strony potwierdzić. Jakoś po 9 telefon, zamówienie, a przed chwilą dostałam maila z informacją o wysłaniu paczki. Także super, polecam.
Edit: spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 10 dni
Komentarz moderatora: Spam
Czy ktoś może podrzucić jakieś namiary na zagraniczne sklepy jeździeckie, które bez problemu wysyłają towar do Polski (ES i spooks już mam na liście) i maja darmową dostawę (powiedzmy od 100€ lub mniej)?
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
05 lipca 2021 00:46
www.rideawaystore.com wysyłka 22 zł, ale ceny bardzo przyjemne
Ja muszę wrzucić kolejny minus dla horze i ich akcje promocyjną 😑 czaprak na promocji, łączy się z kodem rabatowym. Loguje się na swoje konto żeby kupić i CYK czaprak w starej cenie, a kod promocyjny wyrzuca uważając, ze zamówienie musi mieć min 200 zł... oczywiście czaprak za ponad 300 🙃🙃
U mnie też nie działa. Serio, chyba się poddaję z tym sklepem... O ile darmowe zwroty i możliwość przymierzenia bryczesów mnie urządzała, bo ciężko mi znaleźć pasujące bryczesy i akurat te na mnie pasują, to jak już jestem ustawiona w bryczesy, to po prostu mam dość. -_- Te promocje to ruletka. Jedno na banerze, co innego w opisie, a często w ogóle żadnej informacji i promocja działa jak chce. Często są przeceny całych marek i jeszcze nigdy nie widziałam, żeby rzeczywiście były na całą markę. Wypadają mi reklamy tych promocji w Google i na FB, klikam jak idiotka i znowu to samo.
A nawet, jak już w końcu wprost napiszą, że "tak, ta promocja działa na to, co chcesz", to często i tak nie działa. To jakiś żart z tą firmą i z ich marketingiem.

PS. Kolejna rzetelna promocja. Ja nie chodzę po tym sklepie i nie szukam takich przekrętów, serio nie mam po co ani nie mam na to czasu. To są rzeczy, które oglądam, bo jestem nimi zainteresowana i przy tych kilku rzeczach powtarzają mi się manipulacje promocjami. To nie są jednorazowe wpadki, skoro przy tylko kilku obserwowanych przeze mnie przedmiotach są one regularne. -_-

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się