Końska Rewia Mody XV (2021)

Podejście numer dwa 😅 Znów poprzynudzam Eskadronem, ale w końcu udało się zebrać komplet 😁
D6F17F73-9AA2-485C-96A9-A097E416D23A.jpeg D6F17F73-9AA2-485C-96A9-A097E416D23A.jpeg
wątek zamknięty
Moja kolekcja PSoS się powiększa, tylko szkoda mi je zakładać 🤣😜🤣
IMG_20210528_115857_1.jpg IMG_20210528_115857_1.jpg
wątek zamknięty
Moja kolekcja PSoS się powiększa, tylko szkoda mi je zakładać 🤣😜🤣
jabooshko,

Jakbyś tego w środku planowała sprzedać to wiesz gdzie mnie szukać 🤣
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 maja 2021 21:54
jabooshko, a jakby tego na dole to mnie znajdź 😉
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
29 maja 2021 16:20
Moja kolekcja PSoS się powiększa, tylko szkoda mi je zakładać 🤣😜🤣
jabooshko,

😂🤣😜 znam, mam tak samo. Na stanie 3 PSoS, a użyłam tylko jednego i to z tej starszej kolekcji, który kupiłam jako już używany. Nie było więc tak szkoda ;P .
Teraz mi się koń kontuzjował, kiedy wsiądę, nie wiem, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko patrzeć 😐
wątek zamknięty
A ja mam PS ombre (nauszników nie założyłam, bo jednak wolę z koreczkami) :

IMG_20210530_070856_288.jpg IMG_20210530_070856_288.jpg
wątek zamknięty
I jeszcze bardziej z boku (nie da się dodać w czasie edycji kolejnego zdjęcia 🙁)
IMG_1419 WEB.jpg IMG_1419 WEB.jpg
wątek zamknięty
Ślicznie!



Ostatnio oglądałam sobie ich stare kolekcje i jestem w szoku jak się ta firma zmieniła. Choćby taka pierdoła -
przesunęli blaszkę z logo bardziej na tył czapraka i wyglądu o niebo lepiej teraz, prawda?
IMG_20210530_091042.jpg IMG_20210530_091042.jpg
IMG_20210530_091232.jpg IMG_20210530_091232.jpg
wątek zamknięty
Wszystkim przypominam o pohamowaniu swoich emocji przy otwieraniu prezentów - nie wbijajcie zbyt mocno nożyczek w paczkę 😂🦄
Myślałam że się popłacze, dobrze że wypada to pod siodłem szybko zaopatrzona rana... jutro wezmę chyba szycie chirurgiczne z gabinetu i zrobię mu "operacje"...😭
PSoS Pastel Pink.. no teraz musi już ze mną zostać nam stałe💕
IMG_0305.jpg IMG_0305.jpg
IMG_0306.jpg IMG_0306.jpg
IMG_0307.JPG IMG_0307.JPG
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Ojejku jak współczuje!!!😱😱

Pacjent dzielny, nie krzyczał przy zakładaniu szwów?
Chciałoby się powiedzieć - do wesela się zagoi 🤣😅


A czapraczek piękny, do mnie ostatnio dotarł podobny - tylko pink blush. Cudne są😍

wątek zamknięty
Kuniaa, kurcze, też raz prawie tak zrobiła,. ale dobrze że w takim miejscu 😉
Kolor cudny, też za mną chodzi.
wątek zamknięty
To ja krzyczałam jak szyłam.....🤣
Pacjent dochodzi do siebie w doborowym towarzystwie...😅
Chyba mam nowe hobby... TackShop 💕to twoja wina Smerfi w 50%
IMG_0308.jpg IMG_0308.jpg
wątek zamknięty
<b>flygirl,</b> - ściągnij sobie apkę DressMyHorse, zapakuj zdjęcie Synka i pokombinuj 😉 Mi kilka razy już pomogła wybrać 😅
keirashara,

Jeju nienawidzę cię!!!
... zainstalowałam 🙂
wątek zamknięty
Sorry, not sorry 😝

Na swoje usprawiedliwienie mam to, że sama poznałam tą apkę dzięki KRM jakoś rok temu 😅

Kuniaa, - jaki on jest piękny! 😍 Nawet z tą ałką. Cała kolekcja zacna, bardzo podobają mi się też te napisy, szczególnie Boss Bitch Mode, Forever and Ever i If not you, than who, mega to wygląda 😁

Jak mi coś zostanie po klinice to chyba wleci jakiś PSOS na dzień dziecka 🤣
wątek zamknięty
Usunięty to ja 🙃
wątek zamknięty
Nie ogarniam tego forum "nowego"...

No więc przeryłam tą apkę i z plusów:
1. Świetnie dopasowuje te szmaty, nawet ochraniaczki i nauszniki
2. Są nawet siodełka do wyboru aby sobie nałożyć na konia
Z minusów:
1. mało "kolekcji"... tylko dosłownie 4 marki🙁

I po nakładaniu wszystkiego to jednak doszłam do wniosku, że na moim czarnym koniu dobrze wygląda tylko czarny z białą lamówka i biały, a z ekstrawagancji brudny róż (którego sobie nie kupię ze względów lenistwa użytkowego😉
Więc jestem skazana na stypę🙂 i marzy mi się czarny z jasną lamówką i duuuuużo blingów.
.. i tak co roku inne blingi🙂 ale czarne🙂
wątek zamknięty
Mógłby mi ktoś zmierzyć wysokość ujeżdżeniowego czapraka Equito? Przydałoby się i Full i Cob, jak ktoś ma. 😀
wątek zamknięty
Sivrite, ujeżdżeniowy full ma po środku 54/55 cm.
O wymiary cob mogę się zapytać jutro
wątek zamknięty
W najwęższym miejscu, tak?
Poproszę o Coba. Szukałam ich z godzinę po necie, ale bez powodzenia.
Ty chyba nie ściągasz w ogóle Cobów, nie?
Myślałam, że większe będą te ujeżdżeniowe, bo dostałam VS Equito i jest tylko odrobinę krótszy od moich Anek ujeżdżeniowych. 😀 Spokojnie mi wejdzie pod ujeżdżeniowe, bo jest bardzo delikatnie profilowany. Myślałam, że DR to będą derki jakieś w takim razie, ale 54-55 to tyle, ile mają Anky.
wątek zamknięty
Sivrite, Dokładnie - mierzyłam w najwęższym miejscu.
Ogólnie cobów z Equito nie mam - ale mogę zawsze zamówić to co maja dostępne.
Co do wymiarów to chyba wszystkie firmy mniej więcej poruszają się w tych samych. Wyjątkiem na pewno są czapraki PRO z PSoS - one są o ok. 2-4 większe niż np. Monogramy.
wątek zamknięty
Może ktoś mi podpowie - czy ochraniacze PS of Sweden Petrol zgrają się z Racinggreen Eskadrona?
wątek zamknięty
Nie mogłam się powstrzymać 🙈 ogólnie nie jestem fanem wzorków, ale te są tak delikatne, ze mnie urzekły 😍 jeszcze chwile musi zaczekać na premierę na koniu, aż się ujezdzi i pójdziemy na fotki 😎💗

Ps of Sweden Aqua Floret
1BAC67A0-8797-4D39-998A-5B7047A6F89E.jpeg 1BAC67A0-8797-4D39-998A-5B7047A6F89E.jpeg
B217717B-0DA2-4E3E-B6E5-292FB873A344.jpeg B217717B-0DA2-4E3E-B6E5-292FB873A344.jpeg
wątek zamknięty
charlieeee, nawet nie wiesz, jak żałuję, że nie ma tego czapraka w wersji skokowej. Jest piękny.
wątek zamknięty
anai no ja zobaczyłam i zaraz widziałam to na siwce 😍 aczkolwiek na gniade też bomba 💣już się nie mogę doczekać aż założę, a to jeszcze chwila 🙄
wątek zamknięty
Czy czaprak PS of Sweden mogę wyprać w pralce?
wątek zamknięty
Meise, - a dlaczego nie? Większość czapraków można normalnie prać, tylko użyj delikatnego detergentu, temp 30 i raczej niskie wirowanie, ja daje 600 lub 800 zależnie od materiału. Jeszcze żaden czaprak nie ucierpiał 😅 Przed wrzuceniem do pralki zwykle lekko ręcznie zapieram tylko najcięższe ślady i od strony konia - ten tłustawy brud od konia/butów/popręgu dużo lepiej schodzi jak się ruszy go mechanicznie. Używam do tego od dłuższego czasu mięciutkiej szczotki do auto detailingu, zarąbałam facetowi, jest idealna 🤣
wątek zamknięty
A mogę dać kapsułkę do prania?
wątek zamknięty
Jestem szmatocholiczą patolą😅. Piorę w 40 stopniach, z wirowaniem 1200 i daję normalne detergenty (tak takie kapsułki czy inne). Dla rodziny używam "eko sreko", dla konia najgorsze gówno- byle by doprało. Jakieś persile itd.
Ostatnio tyram 3 czapraki na krzyż , więc cą równie często prane co używane. Wszystkie mają się świetnie.
wątek zamknięty
Dzięki, już wyprałam, ale ustawiłam tryb delikatne i wirowanie na 400 😅

Akurat o ten czaprak dosyć mocno sraczkuje, bo to był prezent no i to mój ukochany czaprak.

Teraz będę musiała jeszcze przeżyć pranie Mattesa, bo z tyłu się zrobił dramat na futrze. Póki koń był ogolony, to futro było jak nowe. Teraz lato, kurzu nie da się całkiem usunąć, plus pocenie i o...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.