Emerytura dla konia- gdzie?

Właśnie się dowiedziałam, że od stycznia nasza emerycka stajnia podnosi cenę z 600 na 800 zł. Wydaje mi się, że to troszkę dużo. Czy może się mylę?
wszystko zależy od tego co oferuje stajnia w ramach tej ceny, znam jedna emerycką, gdzie na głowie włascicielki stajni jest wszystko co trzeba przy koniu zrobić , zakropić oczy, zamówic weta, podać leki, własciciel tylko robi co miesiąc przelew, w takiej stajni te 800 zł to by była bardzo niska cena za oferowane usługi. a co innego w stajni gdzie właściciel tylko karmi , wypuszcza isprząta. pamietajmy ze emeryci to zazwyczaj konie schorowane i z róznymi problemami.
anai, ja wiem, czy dużo (?)... zależy od zakresu usług... media poszły w górę, paliwo poszło w górę, pensjonaty też będą podnosić ceny. Sama obawiam się podwyżki ceny pensjonatu 🙁 , przy 2 koniach każda stówka boli x2 😉
Mój koń akurat nie jest ani chory, ani na lekach, nie derkowany. Ja wiem ze wszystko idzie w górę, ale podwyżki pensji o 1/3 to nigdy nie miałam 🙁
anai, ja płacę 1200 za emerytkę... .0245627520171E+34;.0246974398934E+34;
I tak - 30% to spora podwyżka... ale i 600 zł to mega mało za pensjonat... więc ten, ciężko oceniać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się