Bryczesy

martrix, - decathlon light fullgrip, mega rozciągliwe (ja mam S, Pikeura 38), cieniutkie, pełen grip i kieszeń na telefon. Nie są jakieś super trwałe, po sezonie mam spore zmechacenia, ale uwielbiam je na lato 😀
martix - covalliero detroit. swietny techniczny material z siateczka od spodu
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 czerwca 2021 21:08
martrix, TR legginsy, Spooksa też legginsy i bryczesy, Pikeur ma letnie wersje bryczków fajne
martrix, TR legginsy, Spooksa też legginsy i bryczesy, Pikeur ma letnie wersje bryczków fajne
Pati2012, a w które konkretnie modele celować jeśli chodzi o pikeura?
Czy ktoś ma te bryczesy: https://tiny.pl/r3q25
i jest w stanie powiedzieć jak wypada rozmiarówka?
Które bryczesy mają naprawdę wygodną i dużą kieszeń na telefon na udzie?
Anai, Horze Sienna mają takie, co mi prawie do kolana sięgają. 😅 Grand Prix mają duże, ale dużego telefonu nie zmieścisz, bo się będzie opierał pod biodrem.
Sivrite, ale na udzie? Na zdjęciach nie widzę, tylko normalne kieszenie?
Bo one są "normalne", ale kończą mi się z 5 cm nad kolanem. 😀 Sorry, nie doczytałam "na udzie", pomigrenowa ślepota. Fotkę chcesz?

EDIT: Mogę założyć i zapakować swój telefon-patelnię. Nie używam ich do tego, ale wejdzie bez problemu.
anai, - pikeury, decathlon light grip - z czego Deca mają kieszeń na zamek, a Pikeur wkładaną od góry. W oba mieszczę szajsunga S20, z zapasem. Wchodzi też w legginsy True Ridera, ale tu już bez zapasu i mniej stabilnie.
W Pikeurach jeżdżę, biegam, pakuje siaty, myje konia, sprzątam boks i siedzi stabilnie, nie przeszkadza w ruchu.
Dzięki, bardzo mi się podobają pikeur gia athleisure. Jeśli wchodzi do kieszeni spory telefon, to super 🙂
anai, jeszcze Cavallo maja spora. I w dobrym miejscu, nic nie uciska. Szajsung s21 wchodzi bez problemów.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 czerwca 2021 07:11
martrix, generalnie większość z letnich kolekcji 😀 lugana są spoko np
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 czerwca 2021 07:25
Felix Buhler tez ma sporą kieszeń, wygodna, głęboka, tel nie ma prawa wypaść. Z Deca mają na suwak kieszonkę, ale jest mniejsza, piszę o tych letnich bryczkach "masch" czy jakoś tak.
Mi ostatnio przyszły moje z Mai Delorez i są naprawdę super, wyglądają dokładnie jak na zdjęciach 😁 <br>
Po kilku praniach wyglądają dokładnie jak po zakupie, materiał jest bardzo fajny, no i krój - świetnie leżą na tyłku. Ja ze swoich jestem mega zadowolona, wzięłam jedne na próbę model performance, ale jeszcze chyba dokupię ze 2 pary 😅<br>
Na stronie jest rozmiarówka i dobrze się zmierzyć, bo ja wzięłam mniejszy niż zwykle noszę a i tak nie są jakieś opięte

anp,

odświeżam temat z prośbą o relację po dłuższym czasie użytkowania 🙂 będę wdzięczna za fotki jak wyglądają 🌷
Przychodzę po poradę, mam obecnie bryczesy decathlon light fullgrip w rozmiarze xs i je uwielbiam w ten letni gorąc, ale szukam czegoś podobnego, trochę grubszego "całorocznego". Czy jest coś równie rozciągliwego i wygodnego, co ma szlufki do paska (więc większość legginsów odpada, chyba że ma mocno ścisły pas), nie ma kilometrowych nogawek (160 cm wzrostu) i można upolować do 300zł? Horze odpada, bo ich 34 jest dla mnie za duże.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 czerwca 2021 07:28
xymena, A próbowałaś Horze rozmiar 160? Bo ich XS na mnie też za duże, a 160 młodzieżowe jest idealne 🙂 Grand Prix polecam gorąco, super materiał, bardzo elastyczny i nie są grube. Mi większość sklepowych xs jest w biodrach zbyt szeroka. Jeszcze Falix Buhler xs jest spoko, mały wypada, ale mam tylko jeden model więc nie wiem jak pozostałe.
zembria, No właśnie ja chyba mam za szerokie biodra na 164 cm 🙁 Mierzyłam na pewno yorki dziecięce (i jeszcze jakieś inne, marki nie pamiętam) i nawet w nie weszłam, ale się nie dopięłam..

Szczególnie interesuje mnie jeszcze rozmiarówka HKM - ich 34 bliżej prawdziwego czy tak jak Horze?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 czerwca 2021 10:28
xymena, A, to nie zrozumiałam, myślałam że mniejszych szukasz, a właśnie Horze jako jedni z niewielu robią 160, a nie 164 wiec wypadają mniejsze. HKM też dosyć spore wypada moim zdaniem.
zembria, szukam po prostu prawdziwych 34, a rozeznanie mam tylko po przymiarce za dużych Horze i Yorków, a w młodzieżowe 164 z drugiej strony już się nie dopinam. Jak żyć 😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 czerwca 2021 07:36
xymena, A jaką masz budowę? Mam sporo bryczków, może będę Ci w stanie coś pomóc. Np. Fair Play są w biodrach dosyć szerokie, ale za to mocno wąskie w pasie, do tego raczej długie nogawki mają. Lauria Garelli są raczej wąskie, ale długie też.
zembria, to może podam wymiary: pas - 66 cm, biodra - 84 cm, pupa - 88 cm, wewn. nogawka - 66 cm, zew nogawka (od pasa) - 88 cm. Ozłocę jak coś podpowiesz 🌷
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 czerwca 2021 07:50
xymena, To wymiary masz praktycznie jak ja, mam trochę więcej w pasie i nieco dłuższą nogę.
Mogę Ci polecić te:
https://wsiodle.com.pl/pl/p/HKM-Lauria-Garrelli-Bryczesy-jeansowe-Denim-Kolekcja-Santa-Rosa/5410
Tylko że musisz spróbować upolować gdzieś rozmiar 32, mam i są bardzo fajne, a 32 wypada właśnie jak takie normalne 34, materiał nie jest gruby, wygodne są, elastyczne, mają szlufki. Tylko nie wiem czy jeszcze gdzieś dostaniesz.
Te Felixy też bardzo polecam, mam 2 pary:
https://www.kraemer.de/Reitbekleidung/Damen-Reithosen/Vollbesatzreithosen-Damen/Vollbesatzreithose-Lillian
Są też w wersji z sylikonem, ale nic o nich nie powiem bo mam obie pary z pełnym lejem. Fajny bardzo elastyczny materiał, też wypadają normalnie rozmiarem. Bardzo je lubię, jedne z wygodniejszych jakie mam.
Tych nie polecam:
http://lotna.com.pl/product_info.php?products_id=274
Mam 2 pary, ale one wypadają długie mocno i szerokie w biodrach, a pas wąski, ogólnie duże są a wąskie w pasie.
Nie polecam Pikeurów, te to w ogóle na duże tyłki są robione. Lauria Garelli i HKM też wypadają większe niż standardowe 34, Horka też, tak jak Horze.
Na tą chwilę, tylko tyle mi do głowy przeychodzi, wieczorem luknę w szafę i zobaczę, może mam coś o czym zapomniałam jeszcze 😉
O, już mi się przypomniało, że Montar są rozmiarem normalnie, mam 32 jedne i są za małe dla mnie więc 34 pewnie wypada normalnie. tylko one drogie są już mocno, ale używki czasem się pojawiają, a jakościowo super.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 czerwca 2021 08:37
Już nie mogę edytować :/
Jeszcze mi się przypomniało, Covaliero Bali są też normalne rozmiarem, fajne, elastyczne, materiał spoko, tyle że lej kolanowy, nie wiem czy lubisz takie, ale mogę polecić je z czystym sumieniem.
Popieram, sa mega fajne, jestem zachwycona od miesiaca 🙂
Dziewczyny polećcie jakieś sprawdzone bryczki na lato. Cienkie, ale nie prześwitujące, najlepiej leginsy.
Jest tak gorąco, że dosłownie umieram po wciągnięciu na tyłek normalnych bryczesów 😫
zembria, dziękuję serdecznie kochana kobieto 🌷

faith, dzięki za polecenie 😀

wabankowa, decathlon light fullgrip - jak legginsy się zachowują
Również polecam decathlonowe light grip. Świetnie też sprawdzają się Pikeury i legginsy True Ridera.
Ktoś tu zamawiał bryczesy z Kraemera może?
Szukam pełnego silikonowego leju, technicznych (nie bawełnianych gaci), cienkich i rozciągliwych. Fajnie, żeby oddychały, no ale bez bawełny to ciężko, bo to syntetyki wszystko. Macie jakieś takie z Kraemera? Legginsy lub klasyczne, bez różnicy, ale odrobinę bardziej skłaniam się ku legginsom.
Sivrite,
https://www.kraemer.de/Reitbekleidung/Damen-Reithosen/Grip-Reithosen/Denim-Grip-Vollbesatzreithose-Linea
ja ma te i szczerze polecam. Są z mega cienkiego elastycznego jeansu. Super na lato. Silikon się trzyma
ja kupowałam u Emiliady 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się