Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

trusia, Pewnie przy modernizacji portalu jakoś im się przesmyknąłem przez pomyłkę , i pewnie nie długo tutaj nie zagoszczę , ale dzięki za przywitanie .
niesobia, zaopiekowane były przecież najlepiej na świecie. Zwłaszcza te, które skończyły na jej talerzu... bardziej pytam o to, czy w jej majakach jest ziarno prawdy, bo - sam wiesz - że nie zawsze wymiar sprawiedliwości działa tak, jakbyśmy chcieli - vide psy jej oddali 🙁
_Gaga, Wątpię żeby to coś używało talerzy , A na poważnie to z jej wywodu wynika ,że wielka nad hodowczyni uważa ,że jak wet przejazdem odrobaczy jej konie raz na dekadę , to znaczy ,że te konie przebadał i jest to dożywotnia gwarancją ich dobrej kondycji . Wyniki sekcji , czy kompleksowe wyniki badań oraz historie leczenia koni uratowanych z tego raju, oczywiście nie są żadnym dowodem dla kreatywnej inaczej. Jednak wydaje mi się ,że sąd może mieć odmienne zdanie . Moim zdaniem gra niepoczytalną idiotkę,bo to w jej sytuacji jest to najlepsze co może zrobić , Jeżeli zostanie skazana w dwóch odrębnych sprawach z tego samego artykułu to działa w warunkach recydywy ,a dowody są niepodważalne więc idzie siedzieć na co najmniej dwa lata . Ale jak uznają ją za niepoczytalną , to odpasą ją w szpitalu za nasze pieniądze i wypuszcza po paru miesiącach , a sprawy karne zostaną umorzone. Na to ona liczy , z stąd wysyp idiotyzmów na jej blogu . To nie jest chora kobieta , to jest podła, aspołeczna ,cwana kreatura, uwierz mi znam się na takich ,

niesobia, a czy gdzieś w necie, np na stronie którejś fundacji można poczytać o dalszych losach koni? Nigdzie nie mogę znaleźć takich info.
lenalena, Klacze mają się dobrze , są wyleczone i zadbane
niesobia, napiszę priv. 🙂
niesobia, szczerze pisząc, wolałabym aby była niepoczytalna, bo ogrom cierpienia jakie przysporzyła zwierzętom jest jak dla mnie nie do pojęcia totalnie... Ja z tych przejmujących się skaleczeniem konia (nie że od razu wet i antybiotyk, ale zobaczę, przemyję i obserwuję czy się goi), zatem nie potrafię pojąć tego jak można zwierzęta zaniedbać do poziomu śmierci z głodu, brudu i robali 🙁 i jeszcze je spożyć po umieraniu w męczarniach. Nie do pojęcia. To się nadaje do scenariusza horroru... Bardzo, bardzo bym chciała aby takie postępowanie było karane, a 2 lata więzienia są totalnie niewspółmierne do winy (jak dla mnie)... nie wspominając o kilku miesiącach w szpitalu.
_Gaga, Ale niestety nie jest , poczytaj choćby co ona wypisuje na tym swoim blogu , on ocieka nienawiścią i czystym złem . Więc dlatego uważam ,że ważne jest by poniosła kare . A czy 2 lata to mało ? Max jest 5 , ale tego nie dostanie, nie w tym kraju
.
,
niesobia, kompletnie nie jestem w stanie przebrnąć przez ten blog i bardzo bardzo trzymam kciuki za ukaranie babska... tylko cholibka średnio w nasz wymiar sprawiedliwości wierzę 🙁
_Gaga, Czasowo to znając nasz wymiar sprawiedliwości jeszcze potrwa , no ale , przy takich dowodach to już ją chyba skażą
<b>rollnick,</b> N Niestety ratując te konie , człowiek był skazany na unoranie się w gównie Redlarskiej
W owej substancji można się nurzać w stanie wyższej konieczności i z przykrym przymusem lub taplać się radośnie czerpiąc przyjemność z obrzucania nią innych.Ty i parę innych osób tutaj moim zdaniem zaliczacie się do tej drugiej grupy.

Doprowadzenie do tego, żeby ta kreatura nie skrzywdziła więcej żadnego zwierzęcia , wymaga dalszego babrania się w jej szambie
Nie, doprowadzenie do tego wymaga wyłącznie podjęcia odpowiednich kroków prawnych. Obrzucanie tej osoby inwektywami (skądinąd oczywiście zasłużonymi) nie daje efektu w postaci "nie skrzywdzenia więcej żadnego zwierzęcia". Pani R., która - co widać z lektury tego wątku - nadal miewa zwierzęta i obchodzi się z nimi tak, a nie inaczej.

Bylem tego świadomy , byłem świadomy nawet tego ,że w tym potoku gówna , przylepi się do mnie śmierdzący balasek w postaci brandzlującego się rollnicka. <br>
I tym sposobem udowadniasz przynależność do wspomnianej drugiej grupy. Pod tym względem nie widzę różnicy między zachowaniem twoim i pani R.
Najlepszego ! 🙂
Edit: bez chamstwa.
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 3 dni
Komentarz moderatora: Halo halo - bez przesady.
<b>niesobia,</b> szczerze pisząc, wolałabym aby była niepoczytalna, bo ogrom cierpienia jakie przysporzyła zwierzętom jest jak dla mnie nie do pojęcia totalnie... Ja z tych przejmujących się skaleczeniem konia (nie że od razu wet i antybiotyk, ale zobaczę, przemyję i obserwuję czy się goi), zatem nie potrafię pojąć tego jak można zwierzęta zaniedbać do poziomu śmierci z głodu, brudu i robali 🙁 i jeszcze je spożyć po umieraniu w męczarniach. Nie do pojęcia. To się nadaje do scenariusza horroru... Bardzo, bardzo bym chciała aby takie postępowanie było karane, a 2 lata więzienia są totalnie niewspółmierne do winy (jak dla mnie)... nie wspominając o kilku miesiącach w szpitalu.
_Gaga,

A ja z kolei uważam, właśnie z powodu tego, co napisałaś, że tylko wyrok skazujący byłby właściwy. Czy więzienie czy szpital psychiatryczny - tak czy owak, cytując niesobię, “odpasą ją za nasze pieniądze”. Ale wyrok będzie oceną jej osoby i jej postępowania, natomiast uznanie jej za niepoczytalną to uznanie, że jest chora. Skoro chora, znaczy że nie wiedziała, że robi źle. A jest to przecież bezwględna sadystka. Za to, co przez lata robiła zwierzętom powinna znaleźć się za kratkami, nawet jeśli wyrok będzie niewspółmierny do tego, przez co te zwierzęta przechodziły. Niewspółmierny lepszy niż żaden i wczasy w szpitalu.

niesobia, nie wiem, co było w tym usuniętym poście, ale mam prośbę. Zanim napiszesz coś kontrowersyjnego w sensie słownictwa (bo zgaduję, że o to poszło), odetchnij kilka razy i przemyśl, jak to inaczej sformułować. Nie piszę tego, żeby cię strofować, albo żeby mnie to miało razić, ale dlatego, żebyś nie został zbanowany permanentnie. Nie chcę, żebyś został zbanowany! Jeśli byś potrzebował świeżego oka do oceny podejrzanych sformułowań, wal śmiał na pw.
Chyba odbyła się teraz na początku czerwca jakaś rozprawa, tak wynika z jej wypocin, ktoś coś wie?
vissenna   Turecki niewolnik
16 czerwca 2021 16:46
Tez jestem ciekawa...
desire   Druhu nieoceniony...
17 czerwca 2021 00:07
Sprawy sie ciągną, bo indii przesłuchuuuuje 1 świadka po 2,5 godz.. jeden z wyrokow już był, mam nadzieje ze przy kolejnych sprawach (a procz koni ma jeszcze z 3) przymkną ją chociaz w wariatkowie.
Ja czegoś nie rozumiem, ona jest świadkiem/oskarżoną? Chyba jest jakiś limit czasu zadawania pytań, czy można tak w nieskończoność? Czy oskarżona może tak maglować świadków? Pytam się, bo byłam tylko raz w sądzie jako świadek, kilka pytań i już.
Watrusia,
Hmmm, ja tez sie dziwie, bo nie mam doswiadczenia z sadami, poza postepowaniem spadkowym, gdzie odpowiada sie na 3-4 pytania i koniec sprawy. A w sprawach Izki to chyba juz kilka tysiecy pytan padlo i nadal konca nie widac.
Tak sobie czytam kreatywne historie na Świętych Zwojach i się zastanawiam, czy Kobieta Święta Nawet-Palcem-Nietknięta nie powinna zacząć studiować ekonomii, zamiast prawa. Bo ja rozumiem zaburzenia osobowości, rozumiem, że można nie umić w relacje międzyludzkie itd., ale jakim głąbem trzeba być, żeby tak marnować pieniądze? Kilka lat temu kupiła "jebitny" tunel foliowy (bo wielkie ego nie pozwoliłoby jej kupić małego), z którego ani razu nie skorzystała (pamiętam zdjęcie sadzonek w doniczkach, ustawionych wzdłuż ścian tunelu, tylko że na zewnątrz). Ślad po nim zaginął. W tym roku kupiła co prawda folię, ale nie na ten tunel, tylko do owinięcia gruzów stajni, celem zrobienia "jebitnego inspektu wg kreatywnego projektu". Tymczasem folia leży, inspektu brak, tunel poszedł na ryby, a ona grzebie po śmietnikach, wydłubując z nich podgniłe pomidory rodem z hiszpańskich upraw hydroponicznych, i pisze, że kocha pomidory, ale swoich "jeszcze" nie ma.

Jest zaraz koniec czerwca, więc czas wymoczyć w bajorku kolorowe i radosne koło pływackie, nadziewane dorodnym tyłkiem, które to koło zaraz ciepnie w kąt, jak wszystko inne, co kupuje. I jeszcze materac i pompka do tychże, a jakże, aniżeli, albowiem.

(Ile kserokopii akt sądowych, na których tak Pani zależało, można było kupić za cenę koła, materaca, i pompki do tychże?)

No więc nie rozumiem. Zaburzenia zaburzeniami, ale przecież nawet największy głupek wioskowy umie postawić tunel, który już posiada, nałożyć folię, wkopać sadzonki. Przez tyle lat można było przygotować ziemię pod ten tunel, choćby miał to być jeden szpadel ziemi dziennie. Co ja gadam - przez tyle lat to i łyżką do zupy by przekopał, po jednej dziennie. Ludzie z Alcatraz uciekali, kopiąc tunel paznokciem! No więc co? Nie klika, nie kosmici, nie żadne inne wojny i głody przeszkadzają w dorobieniu się własnych warzyw, tylko lenistwo, prawda? I niegospodarność. I idiotyczne posunięcia ekonomiczne. Milion pięćset sto dziewięćset cukinii nad rzeką, a głupiego tunelu z pomidorem ni ma.

Parafrazując wielkiego poetę Panasewicza: "Tańcz, głupia, tańcz, mocz sobie w kółku tyłek, to wszystko co dziś możesz mieć, bo obcy jest ci wysiłek".

KBP aka RPH

PS. Też jestem ciekawa wyroku, rozumiem że nie można go cytować w całości, ale coś z grubsza lub cieńsza też nie? Uprawomocnił się już? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
przecież nawet największy głupek wioskowy umie postawić tunel, który już posiada, nałożyć folię, wkopać sadzonki.

Bo postawić tunel, przekopać ziemię, wkopać sadzonki - to jest praca. A przecież - jak słusznie zauważasz - łatwiej moczyć sempiternę w basenie i czekać, aż się zrobi oraz aż kasa z nieba spadnie. W końcu świat jest pełen idiotów, którzy wpłacają na rozmaite "zrzutki.pl" i inne "siępomagi" bez patrzenia, na co i tylko w celu kupienia sobie dobrego zdania o sobie samym. Tak na zdrowy rozum: czym pod tym względem różni się pani Iza od fundacji C. ? No, oczywiście pomijając skalę przedsięwzięcia...

Też jestem ciekawa wyroku, rozumiem że nie można go cytować w całości, ale coś z grubsza lub cieńsza też nie? Uprawomocnił się już? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Pewnie Niesobia herbu Niesobia wie. On jest zarąbisty i wie wszystko najlepiej.

P.S. Koza, dla Panasewicza jesteś niczym Słowacki dla Mickewicza 😀
Czy ktoś wie, jak Niemka trafiła do kreatywnej? Nie mogę pojąć, jak osoba wydawałoby się na innym pooziomie niź brudaska może w tym chlewie wytrzymać. I jeszcze daje sobą pomiatać.

Po tych paru latach chyba już coś po polsku rozumie i wie, co kreatywna o niej wypisuje.

Pretensja, że Niemka nie interweniowała w ambasadzie Niemiec, jak zabierano jej zwierzęta mogła narodzi się tylko w jej wykrzywionej wizji świata.Tak właściwie ambasada to za mało w stosunku do rangi wydarzenia. Do Merkel należało dzwonić.
trusia, Anja chyba trafila do Izki przez couchsurfing, o ile mnie pamiec nie myli.
Poziom odklejenia niedostępny zwykłemu śmiertelnikowi: co roku bredzi o bezcennych ziołach na cudownych łąkach, i co roku pokazuje fotki pospolitych i większości dobrze znanych roślin, pytając CO TO. Tak było z żywokostem, tak jest z dziurawcem - Instagram, fotka kwitnącego dziurawca, pytanie "CO TO?", a pod spodem hasztagi: "ziololecznictwo" i "ZIELARSTWOMOJAPASJA" 😀

Pasja! W wieku lat pisięciu umie rozpoznać krwawnik i babkę zwyczajną, ale rumian pospolity bierze za leczniczy rumianek, a bliżej nieokreślone zielsko ponad metrowej wysokości za majeranek. W tym roku odkryła czarny bez, oczywiście też pytając "co to"...

O tej pięknej dziurze na łące, najpiękniejszej w całym powiecie, już niemal zgłoszonej w urzędzie patentowym, aspirującej do miana inspektu, co nastąpi w dniu Świętego Nigdy, to nawet szkoda gadać.

Oczy krwawią.

KBP aka RPH
#lotywkosmostrolejbusemmojapasja
#leczenieuranem
#mojakreatywnadziura
#ktomieukradldna
#coto
Dla mnie fajne jest zdawanie relacji co gdzie i jak rosnie (w opowiiesci warzywnik pelen jadla), ale bez fotografii, bo "nie ma na nie czasu". A potem jest wrzucanie fotek roweru na drodze, albo dziury ziemnej w srodku ugoru. A warzywa male, ale "juz sa", jakoz i truskawki, no i dojrzewajace owoce na drzewach. A zdjecia byly zaledwie namoczonej fasoli.
A kto został usunięty z trzeciego postu wyżej? Jakieś nowe restrykcje na temat, co post może zawierać?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 lipca 2021 11:24
trusia, To nowe "lepsze" forum takie kwiatki serwuje, że czasem posta komuś zje, zdjęć nie doda, albo nicka wykasuje.
zembria, wylałam swoje żale w technicznym. Oczywiście że nic to nie zmieni, ale się wygadałam.

Ale gniot ta "lepsza" wersja.
trusia, zgadzam się, brakuje mi kilka opcji z tej starej, pisałam już w technicznych, ale jak widać uznano że ta wersja jest git, a my to sobie tylko marudzimy. Czemu ta "lepsza" jest zazwyczaj gorsza ?
Ciekawe dlaczego niesobia ma wciąż bana? Miał być zdjęty 29 maja, mamy już lipiec, a ban wciąż wisi. Taki psikus nowego lepszego forum?
Hej, dawno mnie tu nie było 🙂

trusia, Skąd się wzięła Niemka...
Sama jestem ciekawa.
Z tego co wiem, z niegdysiejszych informacji wynikało, że po prostu chciała się zaszyć gdzieś, gdzie jej nie dosięgnie niemiecki wymiar prawa. Coś tam nawywijała w DE.
Wydaje się bardzo prawdopodobne, ale ile w tym czystej prawdy, nie wie nikt.

To się nadaje na scenariusz thrillera/dramatu/horroru 😆
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się