Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Takie duże rabaty to już raczej rzadkość. Teraz w pegazie są jakieś promki na stare eskadrony platinum, ale czy aż takie to nie wiem.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 czerwca 2021 16:05
Mignęło mi na fb, że któryś ze sklepów ma aktualnie -20% na Waldhausena, poratuje ktoś nazwą sklepu?
Mignęło mi na fb, że któryś ze sklepów ma aktualnie -20% na Waldhausena, poratuje ktoś nazwą sklepu?
zembria, przepatrzyłam wszystkie, które znam i te, które mi się udało wygooglować. Znalazłam tylko -15% w pasi-koniku 😉
Ale to, co mogę Ci podrzucić, to do końca weekendu w gnl jest -15% na (prawie) wszystko - Waldhausena też chyba mają w ofercie. Dodadkowo jest kod rabatowy "gnl2021" na -10% i o dziwo się łączy z promkami, więc wychodzi 23,75% zniżki 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 czerwca 2021 10:21
martrix, Dzieki! Musiałam pomieszać promkę na Horze i tę na Waldhausena, to faktycznie o te -15% mi chodziło 🙂
martrix, łoo ale super, dzięki za info!
Czy ktoś trafił na jakiś kod uwzględniający suple?
Milla, - a jakie? W cavalloshop chyba dalej jest spora promka na horseline 😉 i forhorses też czasami coś ma.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 czerwca 2021 08:14
Nieaktualne.
Czy jest jakiś kod do sklepu dobry-koń?🙂
Jakiś kod do horsepower i cavalloshop? 🙂
Do cavalloshop działa kod : ARON10
Dziękuję 🌷
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2021 09:18
Ktoś coś do Arcusa może ma? 😁
Moon, mam 5% na koncie klienta.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
05 lipca 2021 17:15
Czy jest jakiś kod do equishop lub ktoś chciałby się podzielić🙂?
Czy ktoś ma może kod do BERGO?
Mi dziś zadziałał BergoNK15
Jakiś kod do konik.com?
Może ktoś ma aktualny kod na Winderena?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 lipca 2021 14:35
W Horse Tack jest -30% na Horze
Kurczę, od dawna nic do konika 🙁 a przegapiłam 1 czerwca 🙁
W Horse & Pony -21% z okazji urodzin sklepu 😀
Kod: 2URODZINY
Nie obejmuje działu żywienie, bonów i rzeczy już przecenionych.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 lipca 2021 10:42
Gdzie najtaniej kupię czarną Absorbinę w dużym baniaku?
equishop z kodem "mkprasek" ?
Pytanie jak długo będzie szła, bo na stronie jest info, że do 6 tygodni czas realizacji. Może trzeba przedzwonić zapytać ile faktycznie zajmie realizacja.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 lipca 2021 11:38
martrix, A na ile % ten kod? Jeszcze trochę mam, mogę zaczekać, ale nie wiem czy aż 6 tygodni 😉 Najwyżej przedzwonię tam faktycznie
15%, więc wychodzi ok. 370 zł za baniak. Napisałam już do sklepu o dostępność. Dam znać, jak mi odpiszą.

edit:
odpisali,

"Oczekujemy dostawy od producenta Absorbine.
Niestety nie mamy informacji kiedy dokładnie do nas dotrze.
Uprzejmie prosimy o obserwowanie naszej strony internetowej w celu sprawdzenia dostępności produktu."
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 lipca 2021 11:43
martrix, O, dziękuję! 😀 370 zł to już całkiem spoko by było.
Czy jest może jakiś kod rabatowy do GNL? 🙂
martrix, O, dziękuję! 😀 370 zł to już całkiem spoko by było.
zembria, nie chce cię dobijać ale jakoś pod koniec czerwca na gnl można było za 326 dorwać (promka+kod rabatowy) :p mogę cię pocieszyć jedynie, ze ja tez te okazje przepuściłam bo mi akurat potrzebna nie była, bo miałam zapas jeszcze i zieloną nową na stajni, a teraz jednak chyba żałuje, bo by się przydała.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 lipca 2021 08:04
martrix, Wiem, pamiętam, ale wydawało mi się, że mam jeszcze do końca sezonu zapas. A tu klops, napełniłam spryskiwacz ostatnio i opróżniłam baniaczek do dna :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się