Wszystko o wspinaniu: skałki, taternictwo, sprzęt, topo, ludzie, kursy etc.

Lotnaa   I'm lovin it! :)
02 lipca 2021 21:35
Dzięki dziewczyny! W takim razie odpuszczę kupowanie przez internet i pójdę pomacać i pomierzyć. Tym bardziej, że to pewnie inwestycja na kolejne 8 lat 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 grudnia 2021 14:40
Chyba tu najlepiej będzie spytać 🙂
Szukam śpiwora, puchowego najchętniej, jak najcieplejszy i jak najmniejszy. Wiadomo, tu musi być jakiś kompromis, bo te super ciepłe to są również spore. Możecie coś kompaktowego a ciepłego polecić?
Zależy co oznacza ciepły 😉 może być na 0 a może na -20. Każdy puchowy dobrej marki będzie ok. Jest sporo polskich producentów, polecam (cumulus, roberts, aura, pewnie coś jeszcze pominęłam)
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 grudnia 2021 07:22
magda, No taki raczej -15, -20. Marki znam, przeglądam od kilku dni, dzwonię po sklepach, ale wszystko co do tej pory mnie zainteresowało, to po skompresowaniu ma 30x40-50 cm a to sporo za dużo jest. Szukam czegoś co da się ścisnąć trochę bardziej.
Małż kupił sobie Millet: https://alpin.pl/produkty/turystyka/spiwory-i-maty/spiwory-puchowe/millet-mic11275714-millet-mic11275714-spiwor-puchowy-light-down-10-abyss.html
Jest fajny, zajmuje bardzo mało miejsca po skompresowaniu, ale dla mnie bedzie za cienki. Szuk czegoś trochę cieplejszego, ale jak najmniejszego jednocześnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się