pensjonaty w okolicach trójmiasta

AgataKrys, To aż strach myśleć przy takim wpisie co on tam wymyślił. Myślę o wstawieniu tam mojej kobyłki. Wszystkie opinie były tam dobre, więc co się tam teraz dzieje?
<b>AgataKrys,</b> To aż strach myśleć przy takim wpisie co on tam wymyślił. Myślę o wstawieniu tam mojej kobyłki. Wszystkie opinie były tam dobre, więc co się tam teraz dzieje?
AgataB,

Powoli ludzie zaczynają się wynosić, a ci co przyszli w tym roku, to są zawiedzeni. Mimo że stajnia jest ładna, to 750 zł za stanie pod chmurką, to trochę przesada :/
O niczym nas nie informują. Jak o coś poprosisz, to oczywiście przytakną ale i tak zrobią po swojemu
AgataKrys, Witam, z tej strony Mateusz Szymański, właściciel i twórca Stajni DŻYGIT.
Witam Panią ......... (nie jak mam się zwrócić, ponieważ nie wiem kim Pani jest -> nazwa konta jest fikcyjna).
A więc pierwsza sprawa, poprosiłbym o przedstawienie się, jeżeli już chce Pani pisać opinie na temat mojej stajni oraz moich pracowników.
Po drugie w tym roku przyszło kilka nowych osób i tylko dwie są niezadowolone - żadna stajnia nie dogodzi każdemu, prawda? Zawsze na samym początku opisuje wszystkim profil naszej stajni i na co kładziemy nacisk (DOBRO KONI oraz jakość naszych usług).
Bardzo niemiło się czuję czytając komentarze będące wyrwaną z kontekstu półprawdą oczerniającą moją stajnię. Zwłaszcza przez osobę, która według tych komentarzy trzyma w niej konia.
Jak np <br>
<b>AgataB,</b> <br>
<br>
Powoli ludzie zaczynają się wynosić, a ci co przyszli w tym roku, to są zawiedzeni. Mimo że stajnia jest ładna, to 750 zł za stanie pod chmurką, to trochę przesada :/

AgataKrys,
Tak, konie stoją i będą stały u nas większą część roku 24h na dworze. Czy 750zł to dużo?? Za samo stanie na dworze owszem. Ale jeśli dodać do tego: ogromny plac do jazdy, profesjonalną obsługę, duże zadbane pastwiska, spokój, brak szkółki, kryty lonżownik, wszystko oświetlone, ogrzewane, zrobione z myślą o koniach i ludziach, czy to nadal dużo?? Jeśli dla kogoś tak, to nikt go u nas nie trzyma na siłę i stajnię można zmienić.
Jesteśmy stajnią gdzie, każdy z naszych pensjonariuszy chętnie przyjeżdża i miło w spokoju spędza u nas czas. Albo przynajmniej było tak AŻ do teraz.
Na koniec mogę dodać, iż zjeździłem z moim wiernym rumakiem wiele stajni, różne rzeczy mi się podobały, inne wręcz przeciwnie. Budując moją stajnię oraz zarządzając nią kieruję się dobrem moich oraz powierzonych mi koni. Panują u nas zasady mające to na celu. A teksty "że w innych stajniach to jest tak czy siak" nie są żadnym argumentem.
Wcześniej pisałam, że było fajnie ale już nie jest (proszę przeczytać wcześniejsze komentarze) Dużo rzeczy się zmieniło. A o tym, że konie nocują na padoku dowiaduje się pokątnie od osób trzecich. Plac hm... wygląda super i pewnie jest dobry do dżygitówki ale zbytnio nie nadaje się do normalnej jazdy, no chyba że chcesz żeby koń doznał kontuzji, lonżownik hm... zimą był fajny, a teraz strasznie się kurzy. Na to wszystko zwracaliśmy uwagę ale byliśmy olewani. Większość i tak z tego nie korzysta. Myślę że jest więcej osób, które mają jakieś zastrzeżenia. Ale nas to już na szczęście nie dotyczy 🙂
AgataKrys, Bardzo dziękuję Kasiu za opinię. Szkoda, że brak odwagi podpisać się własnym imieniem. Ale zawsze można przecież założyć konto z fikcyjnym i próbować komuś psuć opinię.
Może ta niechęć do Andrzeja wynika z faktu iż jest świetnym trenerem i widzi błędy jakie robimy i próbuje pomóc wskazując je nam.
Na placu wszyscy jeżdżą i nigdy żaden koń z kontuzją nie wyszedł, lonżownik podlewamy (nigdy nie słyszałem, żebyś do mnie przyszła o tym powiedzieć).
Życzę powodzenia w pracy z końmi i mam nadzieję, że następna stajnia spełni wasze oczekiwania.
AgataKrys, Andrzej Frąszczak ten wspomniany stajenny co się nie nadaje. Zastanawiam się jak dziewczyna która ma 20 lat potrafi publicznie powiedzieć o facecie który zajmuje się końmi od 35 lat , który miał wiele swoich koni , jest instruktorem naturalu oraz prowadził swoją stajnię , że się na stajennego nie nadaję , co takiego ma w głowie , po za nienawiścią do mądrzejszych , że bez skrupułów pisze takie rzeczy. Też pozdrawiam serdecznie i życzę dużo szczęścia w życiu bo z pewnością się przyda przy takim poziomie ignorancji.
Eeee... ale wiecie ze po to jest forum, aby czesto właśnie pod pseudonimem pisać swoje oponie?
W tym wątku w szczególności padają różne zarzuty pod adresem stajni, bo każdy z nas jako pensjonariusz czego innego oczekuje. Dobrej stajni nie trzeba myślę tak zaciekle bronić, bo sama się obroni 😉
xxagaxx, Rozumiem wyrażanie opinii, jednak jeśli trzeba się kryć to bym powiedział, że ta opinia taka naciągana. Prawdę można zawsze szczerze powiedzieć w oczy.
A moja stajnia ma się dobrze, ludzie są zadowoleni, konie jeszcze bardziej. Kolejka chętnych do stajni. A my cały czas się rozwijamy i podnosimy jakość.
I tak ten temat wyczerpany już zostawiam.
Pozdrawiam wszystkich koniarzy 😀
xxagaxx, Ja nie widzę tu żadnej zaciekłości, po prostu czasami trudno się pogodzić ze zwykłym hejtem. Każdy pensjonariusz jest informowany o charakterze stajni przed wstawieniem w niej konia. A możliwość pisania opinii pod pseudonimem stwarza tylko możliwość pisania głupot i zwyczajnej nieprawdy.
PumCass   zachowaj zimną krew!
25 maja 2021 00:30
Po to właśnie jest forum, aby każdy mógł napisać swoje spostrzeżenia i wyrazić opinię, a z hejtem trzeba nauczyć się żyć bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził 😉

Często też jest tak że czas weryfikuje i nagle ze w stajni która jest OH i AH zaczyna się coś psuć, jakość usługi spada i warto o tym powiedzieć jak ktoś pyta o opinię.
Każdy kto będzie chciał sam pojedzie i zweryfikuje, wyrobi swoje zdanie - proste.

Skoro jest kolejka chętnych na Waszą stajnię to tym bardziej nie rozumiem takiego poruszenia jednym wpisem 😉

Hej, ktoś może polecić pensjonat w okolicach Trójmiasta, konkretniej jakiś z akceptowalnym dojazdem z Gdyni? Koniecznie boksy angielskie (mam konia po wrzodach) siano do oporu, podawanie pudełek przygotowanych przez właściciela, padokowanie cały dzień, trawiaste łąki, możliwość wyjazdów w teren, z dużym placem ze spoko podłożem, fajnie jakby była hala ale rozważę stajnie bez, cena do 1100 zł.. Na razie mam na oku Zacisze w Dąbrówce i stajnię Borcz
Lov   all my life is changin' every day.
16 czerwca 2021 17:44
Coś sensownego z halą, padokami, dobrym podłożem bliżej niż 50 km od Wyspy Sobieszewskiej? Realne w ogóle? 🤣 Jedyne co znalazłam, to OSK Lipce, może ktoś stoi?
Lov, przeprowadzasz się ?
Lov, a dowiadywałaś się o stajnie Zuzi Zawadowicz?
Lov   all my life is changin' every day.
16 czerwca 2021 19:16
Klami, z Jasienia na Wyspę, a stamtąd wszędzie hektar 😅

xxagaxx, czekam na wiadomość od niej, bo byłoby to spoko lokalizacyjnie, ale wydaje mi się że tylko z opcją treningów :/
PumCass   zachowaj zimną krew!
18 czerwca 2021 23:09
Coś sensownego z halą, padokami, dobrym podłożem bliżej niż 50 km od Wyspy Sobieszewskiej? Realne w ogóle? 🤣 Jedyne co znalazłam, to OSK Lipce, może ktoś stoi?
Lov,

OSK Lipce sobie odpuść, chyba że chcesz wysłać konia na kurację odchudzającą 😉
Czy znajdę coś w obrębie 3miasta do 30-35 km do 800-850 zł ? Nie musi być nie wiadomo co 😉
Byle pastwiska duże (albo możliwość dzielenia stada - bo kobyła aspołeczna do koni), jakiś placyk do jazdy.
Kasija, biorąc pod uwagę plan parówki, doprecyzuj skąd ma być te 30-35 km 😉
xxagaxx,
Faktycznie niedoprecyzowalam. Od Gdańska Karczemki lub Pruszcza Gd.
Hej, ktoś może polecić pensjonat w okolicach Trójmiasta, konkretniej jakiś z akceptowalnym dojazdem z Gdyni? Koniecznie boksy angielskie (mam konia po wrzodach) siano do oporu, podawanie pudełek przygotowanych przez właściciela, padokowanie cały dzień, trawiaste łąki, możliwość wyjazdów w teren, z dużym placem ze spoko podłożem, fajnie jakby była hala ale rozważę stajnie bez, cena do 1100 zł.. Na razie mam na oku Zacisze w Dąbrówce i stajnię Borcz
Sara123, znalazłaś coś sensownego?
Hej! Mam pytanie czy macie jakieś opinie o stajni uratowanych koni w Czapielsku?
Czy w okolicach Trójmiasta (do 100km) znajdę łąki dla konia, gdzie mogłabym zwierzaka zostawić na 2-3 miesiące i nie bać się czy jest w jednym kawałku?
Do ok. 600zl najlepiej.
xxagaxx, stajnia w Chmielnie? Chyba 450 zl
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 lipca 2021 17:10
xxagaxx, PW 🙂
Lilia31, a znasz tą stajnię? Widziałam ogloszenie ostatnio, ale stajni nie znam.
xxagaxx, nie znam niestety, jak Ty widziałam tylko ogłoszenie.
Czy jest ktoś, kto trzyma konia w Darbovenie? Chętnie się dowiem jak tam teraz jest, bo słyszałam tyle skrajnych opinii, że już sama nie wiem co myśleć.
klaudiabolusiowa, Widziałam wcześniej, że stoisz w Lisewcu. Rezygnujesz? Zastanawiam się nad tą stajnią.
KnL, na razie jestem i mieszkam tu przez najbliższe 2 miesiące, ale mam konia z rao, więc od jesieni szukam całodobówki albo boksów angielskich. Chyba, że zostanie postawiona jakaś wiata(rozmowy były na ten temat w marcu, że ma powstać), padok z porządnym ogrodzeniem aby zostawić konie bezpiecznie na noc i w okresie jesień-zima plac będzie zdatny do jazdy, bo w tym roku to konie na nim stały jako wybiegu. Czyli wiata, padok i plac zdecydują o tym czy zostanę. A jestem z koniem od 3 lat tutaj 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się