Pensjonaty we Wrocławiu

Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć numer na Partynice, na który można zadzwonić w sprawie pensjonatu? Google nie bardzo pomoga/nie odbiera nikt tego co znalazłam 😐
Koleżanka mi ostatnio powiedziała że na Partynicach nie ma już i nie będzie pensjonatu. Bardzo mnie to zaskoczyło bo wiem że dużo osób chce tam trzymać kobie ze wzgl na infrastrukturę i dojazd.
Pensjonat jest, ale nie można tam stać raczej tak o z ulicy,że się tak wyrażę.
No cóż, trudno, udało mi się znaleźć inne, wydaje mi się całkiem fajne opcje z wolnymi boksami 😅 A co będzie to zawsze wychodzi dopiero w "praniu", raczej mało kto pokazuje ewentualne wady 😉

Ogólnie pozytywnie zaskoczona byłam tym, że sprzątanie boksów raz na 1/2 dni to norma, a kwaterki w niektórych stajniach miały wielkość jakichś 6 kwater z moich okolic 🙈 U nas normą jest sprzątanie raz na tydzień, a kwaterka to kwaterka 10x10. Także trochę wow, może nie będę w końcu sama z kupowozem cisnąć codziennie 😀
keirashara, a gdzie będziesz stać ?
kukusiowa   rude szczęście :)
01 lipca 2021 11:14
Poszukiwany pensjonat dla koni gdzie karmią konie sianokiszonka w województwie Dolnośląskim. Czy ktoś kojarzy taki?
keirashara Gdzie się zdecydowaliscie zamieszkać? 😀
Post został usunięty przez autora
Siwaa, - no sprawy trochę się pokomplikowały właśnie, bo była decyzja, ja dzwonię potwierdzić, a tu boksu chyba jednak nie ma 🙈 a mieszkanie już zaklepaliśmy... więc zobaczymy co wyjdzie. Dam znać, jak już na 100% zaklepie gdzieś miejsce. Goddamnit, nienawidzę przeprowadzek 😖
Wrzucam artykuł z gazety jako ciekawostkę. Myślę, że są tu jeszcze ludzie pamiętający "Stajnię na Grobli" jako miejsce, naukę jazdy lub pensjonat. Na zdjęciach widać jak postepuje budowa mostu, wyburzono stajnię i ten dom z biurem i garażem, który był na przeciw budynku stajni. Został tylko "blaszak" czyli ta wiata udająca kiedyś halę 😉 Dziwnie się na to patrzy, pierwszy raz w 2008r usłyszałam, że za rok, może dwa będą burzyć stajnie i budować most i jakos tak człowiek nie dowierzał ...dopuki tych zdjęć nie zobaczyłam. https://gazetawroclawska.pl/zaczeli-budowac-potezny-most-alei-wielkiej-wyspy-kiedy-nim-przejedziemy-zdjecia/ga/c1-15717916/zd/50777178
Szukam stajni wolnowybiegowej w okolicach Wrocławia. Będę wdzięczna za podpowiedź gdzie można taką znaleźć 🙂
W Chwałowicach u Agi Mierzwińskiej jest stajnia wolnowybiegowa w lesie, w Chrząstawie w Vidavii chyba też aktualnie jest wolne miejsce. Chrząstawa bliżej Wrocławia, ale zależy też o którym kierunku od strony Wrocławia mówimy 🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
18 października 2021 21:43
słuchajcie.... mam wrażenie, że wokół Wrocławia ceny ostatnimi czasy skoczyły do góry.... nie wiem, na ile to plotki, a na ile rzeczywiście zmierzamy do kwot 1500-2000 za boks...

słyszałam o następujących podwyżkach:
Rościsławice - 1700-2000
Wielka Lipa - 1700
Wisznia - 1700
Krzyżanowice - 1500-1700

stoi ktoś w tych miejscach? Macie jakieś potwierdzone i konkretne informacje?
taggi, całkiem normalne, Chrząstawa - 1500zł [bez dodatków]

Wszędzie ceny szaleją 🙄
taggi, no takie są ceny, to nie są plotki.
Akurat Wielka Lipa ma wyraźnie mniejszą cenę - sprawdzone u źródła 😉.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
20 października 2021 12:23
tak, już się z epk zgadałam, że co do Wielkiej Lipy to moje wiadomości były błędne. W Krzyżanowicach też 1500 (też już u źródła sprawdzone)

Są jakieś opinie o stajni w Mienicach (Giżyńscy)?
Cześć, czy ktoś z Was stoi w stajni Ozorowice? Czy są tam obecnie wolne miejsca? Jak wyglądają warunki oraz jaka jest cena za pensjonat?
Będę bardzo wdzięczna za opinie 🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
27 października 2021 16:59
Krakers... piszę na PW
taggi, mogę również się przyłączyć do odpowiedzi?
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
27 października 2021 17:28
bardzo proszę🙂
chantell4, Zapraszam na PW, stałam tam trochę
chantell4

Jak cos to PW, stalam tam
Obecnie w Ozorkach będzie nowy dzierżawca,także tak naprawdę warunki, cena itp pewnie się pozmienia.
Obecnie w Ozorkach będzie nowy dzierżawca,także tak naprawdę warunki, cena itp pewnie się pozmienia.
Perlica, o proszę!
Stajnia sama w sobie jest fajna, wysoka i dobrze wentylowana. Reszta zależy id właściciela/pracowników.
Hej, mógłby ktoś podzielić się aktualną opinią o stajni Ultimo w Szewcach? Chodzi mi oczywiście o warunki pensjonatowe 🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
10 listopada 2021 19:32
Hej. Odnośnie Ozorowic, są wolne boksy, a od stycznia oferta wygląda w następujący sposób:

- boksy 4 x 4 m., każdy z oknem,
- karmienie 3 razy dziennie paszą treściwą i sianem też
- padokowanie codziennie od 7.30-14.30, padoki trawiaste
- boksy czyszczone do zera raz w tygodniu, codziennie ścielone słomą
- dwa place do jazdy
- hala 20 x 40 m.

więcej info pod numerami Wojtek 666107085 lub Iwona 668351313

Przekazujcie proszę znajomym
julita123, nie wiem czy nadal szukasz ale w Hannie będzie możliwość taka od grudnia za 600zł z wiatą 😉
taggi, Świetne wieści!
Mam wielki sentyment do tego budynku mimo że byłam tam krótko 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się