Geografia urody - temat dla panów (czy tylko..?)

Ukraina-okolice Lwowa . Mój syn spowodowałby parę kolizji-tak się zza kierownicy gapił na panny.
Praga -też pod tym względem była dla niego trudna. 😁
wątek zamknięty
Zależy co jest dla kogo ważne. Ja tam uważam, że ideał kobiety to MAŁOMÓWNA, ROBOTNA i KARNA 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
23 listopada 2009 10:49
mnie tam sie Rosjanki nie podobaja. W ogole nie powala mnie na kolana slowianska uroda. Za to Brazylijki, wszelkiego rodzaju Semitki, Ormianki itp czarnookie cuda - zdecydowanie tak 🙂

co do piekna w meskich oczach - zaden z moich osobistych facetow nie wiedzial, kiedy bylam umalowana a kiedy nie. faceci musieliby podejsc do laski z lupa, zeby to dostrzec (no, chyba ze ta sobie nalozy niebieski cien na pol twarzy). a ze w okolicach BUW, UW, NŚ, Chmielnej i tego typu lansiarskich miejsc, pelno kreci sie mlodych osob z zamozniejszych domow, co czesto nie tylko mejkapem ale i skalpelem sobie conieco poprawiaja..
mysle ze gdyby wiejskie dziolchy/kobity ubrac, uczesac i umalowac tak samo jak te z miasta, to roznicy by nie bylo.

i tu rzuce taki przyklad
http://www.facemaker.ca/page127.html
(pierwszy z brzegu, nie chcialo mi sie szukac)
wątek zamknięty
kujka, ale ta 3 od góry... ! Na moje już nic Jej nie trzeba było robić, bo i tak śliczna! 🙂
wątek zamknięty
Dworcika, taki sam mi się komentarz nasunął zanim przeczytałam Twój post... Mnie się nawet bardziej podoba przed, niż po 😉.
wątek zamknięty
Ale natchniona tym linkiem poszukałam podobnych. I tak mi się fajnie zrobiło widząc oryginały zdjęć i ich wersje po zabawie w ps 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
23 listopada 2009 21:44
Dworcika, fakt, sliczna dziewczyna, tez zwrocilam na nia uwage 🙂
wątek zamknięty
Idąc za ciosem - zauważyłam, że największe ciacha w Krakowie spotyka się w autobusach kursujących wzdłuż alej tak mniej więcej od placu Inwalidów. Po południu to normalnie cukiernia <3 Czyżby AGH i tym podobne?  😎
wątek zamknięty
Edit na prośbę wielu użytkowników
Za ten post użytkownik otrzymał: Ostrzeżenie
Komentarz moderatora: Grzeczniej.
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
16 lipca 2021 10:59
Liczę że chociaż Ty jkobus podnosisz średnią ładnosci ludzi na mieście jak tak przemykasz ulicami pełnymi brzydkich bab 🤡🤡🤡
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
16 lipca 2021 12:05
brzydkie w gotyckich stylizacjach to na pewno turystki!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 lipca 2021 12:20
Niemki na bank! 🤣

A tak serio, to co to za temat z czapy jest w ogóle? Co to kogo obchodzi jak ktoś inny wygląda 🙄
wątek zamknięty
13 lat temu, jak widać na załączonym obrazku, nikt się jakoś tematem nie gorszył. Co się zatem zmieniło przez ten czas (oprócz tego, że jesteśmy bardziej doświadczeni, piękniejsi i bogatsi, ma się rozumieć...)?

Dorasta nowe pokolenie, wychowane już wyłącznie na Internecie, z przerywnikami na Erasmus, czy inny "czarny protest"..?

Pokolenie wulgarne, krzykliwe - z którym nawet już mi się nie chce nawiązywać jakiegokolwiek kontaktu..?
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 lipca 2021 18:11
Koniec pracy zdalnej i powrót do biura. Po 16 miesiącach centrum Warszawy wręcz boli! Głównie estetycznie: czuć smród. No i widać nadreprezentację wulgarnych, brzydkich dziewczyn. Dość często w koszmarnych "gotyckich" stylizacjach. Aż, wzorem ortoksyjnych Żydów - nie pozostaje nic innego, jak tylko pokonywać konieczny dystans biegiem i patrząc tylko pod własne nogi...
jkobus, czysta kultura bije z tego postu.
Na szczęście nastały czasy kiedy nikt nie musi zapewniać wrażeń estetycznych innym na ulicach.
Dla twojej żony chyba lepiej, że nie masz się na kogo gapić.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 lipca 2021 18:19
jkobus, no sorry, ale ja akurat wychowałam się w czasach, w których internetu nie było, a przynajmniej nie w domach. Gimnazjów też nie było. Za to wychowano mnie przyzwoicie, stąd uważam, że stwierdzenia typu "po tych ulicach chodzą ludzie brzydcy, a po tamtych ładni" na miejscu nie są. O gustach się nie dyskutuje, co dla jednych ładne i pociągające, dla innych będzie brzydkie.
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
16 lipca 2021 20:46
jkobus, a to nie powinno Cię cieszyć że teraz mniejsze szanse, by Twoja córka czy żona musiały martwić się że jakiś brzuchaty, łysiejący Janusz będzie je z niesmakiem oceniał, czy wypindrzyły się dostateczne pod jego gusta na wyjście na miasto?

Gdzie wulgarność w tym wątku? Czyżbyś nie podnosił jednak średniej zadbania/piękna i pytanie ubodło?
wątek zamknięty
Patrzę na ten wątek i oczy przecieram z niedowierzania, po pierwsze co na tym forum, podobno pelnym światłych ludzi o wysokiej kulturze osobistej (???) W XXI WIEKU robi wątek o takiej tematyce, a po drugie skąd ten chłop się urwał że sobie pozwala komentować wygląd kobiet w tak chamsko jawny seksistowski sposób?

Won chłopie do swojej dziury własne kobyły komentować co najwyżej, nikogo nie interesuje twoja opinia. Skończyły się wam, dziadersom, czasy zarządzania tym jak kobieta ma wyglądać , co mówić i co robić. WITAMY W CYWILIZACJI.
wątek zamknięty
jkobus ludzie nie żyją na świecie po to, by zapewniać Ci dzienną porcję pozytywnych doznań estetycznych.
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 lipca 2021 21:12
busch, to jest ogólnie ciekawe, bo tak to ciągle się słyszy „sama jest sobie winna, bo się ubrała wyzywająco” ….
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
16 lipca 2021 21:34
safie, bo mizoginia tak działa że daje sprzeczne wymagania z cieniutką ścieżką aprobaty brzuchatego Janusza pomiędzy 🤡

Kobieta do pracy ma być umalowana, ale nie za bardzo, ubrana korzystnie do figury, ale nie wyzywająco, ma zapracować na swoje miejsce ale nie rozpychać się łokciami.

Ma być oczywiście szczupła, ale nie robić scen jak Janusz chce z nią zjeść wielką pakę czipsów z piwem. Nic nie może wisieć, ale broń Boże ma nie być widać żadnego niekobiecego mięśnia. Zawsze zadbana żeby można było się nią pochwalić, ale ma jej to zająć max 15 minut przed wyjściem.

Taki styl społeczeństwa ledwo oderwany od starego dobrego patriarchatu chyba daje najwięcej na garba kobiecie, przecież jest "równouprawnienie", więc ma ciągnąć wózek w pracy jak jej maż, ale oczywiście też zajmować się dziećmi, domem, gotować, wyglądać świetnie i nigdy nie wyjść na miasto w niewyjściowej stylówie 🤠
wątek zamknięty
Ojejej, biedny miś, kobiety na ulicy nie spełniają jego wymagań estetycznych. Wstyd, panie ze stolicy, tutaj na wsi zawsze zasięgamy rady lokalnego arbitra elegancji, który ocenia czy już możemy pokazać się ludziom, czy więcej tapety, czy już nie ma nadziei i tylko chustka na łeb.

Widocznie przez te naście lat gdzieniegdzie coś się zdążyło zmienić, dla biednych misiów na gorsze i nie mogą się odnaleźć w tej przerażającej rzeczywistości. Obawiam się, że będzie tylko gorzej, ale zawsze mogą zamknąć się w piwnicy z laptopem i oglądać pięknie wyretuszowane panie na zdjęciach.
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2021 11:02
Kolejny, który potrzebuje cnót niewieścich.
wątek zamknięty
wniosek jest jeden.. skoro szuka doznań tego typu na ulicy, to w "domu" pod tym względem musi być słabo... 😉 albo zainteresowanie drugiej płci ( pewnie mają takie same obserwacje i wnioski wobec pana) znikome...p.s. pan jest ze wsi, nie ze stolicy.
komentarz pana żenujący, szczególnie, że sam eskterierem nie grzeszy...
wątek zamknięty
Karla🙂, trochę głupio zwracać komuś uwagę za brak kultury, jednocześnie samemu tym brakiem się wykazując…
wątek zamknięty
a ja odnoszę odwrotne wrażenie. Wszyscy ci "młodzi" (szkoła średnia, studenci/studentki) są... tacy ładni. Widzę bardzo zadbanych ludzi. Ładnie ubranych. Czyste ciuchy, dobrane kolorystycznie, ładne buty. Okularki modnie dopasowane. Czyste koszulki. Ładne włosy (u obu płci ułożone). Toż nawet w dresiku trzeba mieć wszystko dopasowane. To jest ta wulgarność?
No mnie tam się podoba. "Za moich czasów" 🤣 licealnych, coponiektórzy biegali w tłustych włosach, przepoconych koszulkach niezmienianych cały tydzień. Teraz tego jakoś nie ma.
I nie mam na myśli figur, wagi czy kształtu twarzy, tylko taką "ogólną zadbaność". U obu płci. ​
Stylizacji metalowo-rockowo-mroczno-gotyckich nie widuję - chyba, że takie k-pop, j-rock, koreańska drama-style. To tak. No cóż, za moich czasów Kurt Cobain, dzisiaj BTS. 🙂 i tak jest całkiem ładnie.
Oby tylko nie było perfekcjonizmu, obsesyjnego dążenia do "doskonałości" pod tymi "ładnymi kreacjami", bo to jest, kwamać, niezdrowe.... a wydaje mi się, że trochę tak jest.

Co do wulgarnego pokolenia, z którym nie chce się nawiązywać kontaktu...

Taki przykład: na jednym z uniwersytetów w kraju słowiańskim, studenci wnieśli zbiorowy pozew(?), skargę(?), coś w ten deseń, na jednego wykładowcę, który miał być utrapieniem całej gawiedzi. Akcje w stylu "rzucanie kredą w studentów", krzyki, publiczne szykany (tj. wyciągamy studenta przed grupę i udowadniamy, że jest idiotą - ciągle praktykowane w Korei Północnej, Południowej zapewne też, możliwe, że w Chinach, no Azja).
Moje pokolenie by przemilczało. Popłakało, pofukało pod nosem, przemilczało. Młodsze pokolenie się odezwało. Dobrze? Źle? Przesada? Zbyt wulgarne było...?
wątek zamknięty
Iskra, masz rację, natomiast komentarz jest specjalnie w takim tonie, bo to nie pierwsza uwaga tego typu ze strony Jacka.
Trochę przewrotnie-moje zażenowanie nie jest brakiem kultury tej konkretnej czy innych wypowiedzi wypowiedzi, tylko tym, że ktoś kto sam urodą nie grzeszy rzuca takim tekstem.
wątek zamknięty
A to nie była zwykła prowokacja??
Naprawdę są faceci, którzy myślą w ten sposób??
Nie wierzę! I współczuję ich żonom i córkom.
wątek zamknięty
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
18 lipca 2021 16:13
Jakoś będąc przez 1,5 roku częstym gościem Jacka (co 2 tyg na weekend) nie zauważyłam szowinizmu czy seksizmu 😉. Wczoraj wpadłam z zaskoczenia i trafiłam na szczęśliwą rodzinę. Chciałabym mieć tak pogodne i dobre podejście do życia jak żona Jacka.
Jestem gruba, byłam ubrana adekwatnie do pogody i nawet złego spojrzenia w moją stronę nie było. Jakoś gustów estetycznych nie uraziłam, a panoszyłam się po domu 😉.
Różnice via net i na żywo potrafią być krzywdzące.
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2021 16:19
Post został usunięty przez autora
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2021 16:29
Po 1 nie wiesz czy uraziłaś czy nie - na żywo może jkobus nie jest takim kozakiem (nie on pierwszy). A może na wrażenia estetyczne liczy tylko w Warszawie.
Po 2 to, że przy obcych ktoś się zachowuje inaczej niż w rodzinnym gronie - nie pierwszy i nie ostatni raz 😉
Po 3 a co krzywdzącego jest w tym jak ktoś się kreuje w necie? Jeżeli ktoś chce być odbierany, jako inteligentny, empatyczny człowiek to nie piszę postów, z których wynika coś zgoła innego.

tunrida,, takie pewnie będzie tłumaczenie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.