Końska Rewia Mody XV (2021)

zembria, Deepberry z zeszłorocznego Heritage
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 lipca 2021 10:50
Laguna, Nie, to nie ten. To jest na 100% ten z linku dzikadermi
wątek zamknięty
Ps of sweden Emerald i owijki racinggreen
4AF02DEA-A8DB-4E5D-8094-FCB9CCE8C525.jpeg 4AF02DEA-A8DB-4E5D-8094-FCB9CCE8C525.jpeg
wątek zamknięty
Aleeee piękny ten PSoS 😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 lipca 2021 21:24
Schockemohle caffe latte doczekał się premiery ⚡
20210725_191319.jpg 20210725_191319.jpg
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 lipca 2021 06:17
zembria, ładny jest, uwielbiam takie srokacze jak Twój 😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lipca 2021 09:10
helcia, Dziękuję 🙂 On mi się też bardzo podoba. Mimo że jest klocuszkiem, to jest bardzo harmonijnie zbudowany.
wątek zamknięty
zembria, kon ladny i do twarzy mu w tym kolorze, bardzo elegancko 🙂

Ja za to nie mam gustu, nie mam smaku, nie mam poczucia przyzwoitosci 🙈 my little pony i eskadron reflexx pink 🤣

Zobaczylam przypadkiem na zywo w sklepie i przepadlam, kusza mnie ochry do kompletu 🙊
IMG_20210726_203209~3.jpg IMG_20210726_203209~3.jpg
wątek zamknięty
kokosnuss, o cie panie, jaka żarówa xD
ja akurat zamówiłam big square'a na swojego karego siwsa :P jak już wysiwieje to dopiero będzie kontrast (pod warunkiem że czaprak do tego czasu nie zblaknie)
wątek zamknięty
kokosnuss, o wow! Super! Uwielbiam takie kolor. BTW. wysłałam ci PW 😀
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lipca 2021 10:11
kokosnuss, Przestań, klacz masz, niech cierpi 😜 Mój blondas musi znosić kryształki i brokat, bo Pańcia ma już chyba kryzys wieku średniego 🤣
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 lipca 2021 10:46
Zembria mam i ja, szkoda tylko że jakościowo straszna ściera.
Ale już kupiłam Ice Coffee z PSoS
58ED1805-AAA2-4519-97A3-AD6466E5006B.jpeg 58ED1805-AAA2-4519-97A3-AD6466E5006B.jpeg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lipca 2021 10:57
lusia722, Pięknie wam leży ten kolor! Nawet lepiej niż u mnie 😉 No trochę szmatka, to fakt, ale mi się na promce baaardzo fajnej udało kupić wiec serce nie boli. Do codziennego tyrania w sam raz i cienki jest, a dla mnie to zaleta u tego konia.
wątek zamknięty
martrix, on sie swieci w ciemnosci az, cos pieknego 😜 na ciemnego siwego IMO w sam raz!

Na ciemnogniadej mi sie podoba strasznie, druga mam jasnogniada i jestem ciekawa, czy to by sie nadawalo w ogole do ludzi 😉

xxagaxx, zaraz rzuce okiem 🙂

zembria, a wez, drugiej kobyle kupilam na zawody rownie zarowiasty rozowy komplet kantar + uwiaz 🙊 niestety Eskadron w tej kwestii nie powala jakoscia, wiec innej, mniej profi marki.

Ogolnie jakosc tych "premium" marek to dla mnie zagadka, mialam w rekach np. Kentucky - nazwy modelu nie pamietam, drobno pikowany w takie jakby gwiazdki - i dla mnie to poliestrowa szmata o grubosci papieru toaletowego w komunistycznym domu wczasowym, a cena chyba rzedu 80 euro 🤔 podobnie shocke czy kingsland, z eskadrona niektore czapraki sa fajne, a niektore tez baaardzo tak sobie... Dlatego nic nie zamawiam online bez zmacania na zywo. Jedyne co ma stala i zajebista jakosc to Equestrian Stockholm i Le Mieux, Le Mieux to w ogole najlepsze czapraki ever 💗 zero sladow uzywania przy codziennym cioraniu.

wątek zamknięty
zembria przystojny ten srokacz niesamowicie, ma przepiękną głowę. I pasuje mu taki stonowany kolor 😍

kokos dziki kuc w dzikim kolorze, propsuję 💕

Mam podobne odczucia, nie podobają mi się Kentucky za grosz, zwłaszcza wizualnie. A to niestety jedna z niewielu "lepszych" marek które są dostępne w tutejszych sklepach. Zawsze ubolewam że niestety pod względem końskiej mody (🤣😉 to Hiszpania jest całkowicie zacofana, albo marka krzak albo od razu Kingsland i nic pomiędzy. Szmatki kupuję tylko będąc w Polsce, bo można iść do sklepu pomacać, są nowe kolekcje etc.
Teraz natomiast zachorowałam na pistacjowego Equestrian Stockholm (z tej kolekcji co niedługo wyjdzie) albo Sand w wersji Floret PSoS. Ale trochę mi głupio już szmaty gromadzić jak koń ma do zajazdki jeszcze mniej więcej rok 🤣🤣
wątek zamknięty
Dla mnie najgorsze jakościowo są czapraki (i nie tylko, bo kantary również tragedia) od Felixa Buhlera. Wizualnie piękne, ładnie uszyte, ale błyskawicznie się zużywają...
Nawet tych używanych nie będę sprzedawać, bo wstyd. Może komuś oddam.
wątek zamknięty
Meise, sprzedaj za frytki a kasę daj na jakąś aukcję... albo daj komuś na posłanie dla kota😜

Ja ogólnie to średnio pasuję do tego wątku bo jak mam kupić jakiś czaprak to się ostatnio przymierzam tak ze trzy kolekcje, czyli już nie jest dostępny więc zaczynam rozważać kolejny.. i od nowa.
Powinnam chyba iść z kimś do sklepu, żeby mi palcem pokazał- ten kup teraz, now, natychmiast - będzie dobry.
W ogóle na karego konia to mi się nic poza czarnym z białą lamówką nie podoba 🙁

O dotibel - takie czapraki we wzory kwiatowe mi się podobają- czarny w piwonie... Ale nie wiem czy to ma dobrą jakość.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lipca 2021 11:49
kotbury, Nie miałam Dotibel, ale jak widzę używane w ogłoszeniach, to wyglądają jak szmaty więc raczej jakością i trwałością nie powalają.
wątek zamknięty
Dla kota nie oddam 😉 poza tym na razie ich używam, coś tam poprzerabiałam i pod siodłem wyglądają ok.
Mi na karym się widzą kolory typu merlot, plum, zieleń, czerń.

Myślałam dawno temu jak podjęłam decyzje o zakupie mojego konia, że kupię mu coś takiego i będzie to doskonale współgrać z jego imieniem: https://mywayshop.pl/index.php/produkt/czaprak-lowicz-czarny-wszechstronny/

Ale po trzydziestce stałam się nagle nudną babą i mi się odechciało. Przy jakiejś tam okazji wezmę w posiadanie jakiś PS albo ES w kolorze śliwki, jakiś czarny LaMieux i tyle. Ja mam naprawdę mało sprzętu. Ostatnio była u mnie znowu forumowa lillid, pokazałam jej moją szafkę, a tam tubmleweed (był też pająk, ale stary go zdezorganizował). A szafka naprzeciwko pękała w szwach i szpilki by nie wcisnął 😋
To chyba ten wiek.
wątek zamknięty
Meise, oeee, jaki zayebisty xD już go chce xD
Ja mam opory przed Schocke bardzo ogromne, właśnie za ich jakość. Dlatego w sumie nie mam żadnego, choć ostatnio mocno chorowałam na ten mauve. Uwielbiam kolory i kontrasty. Dlatego mam siwego a nie innego 😀
U mnie szmato to już ma zaawansowane stadium (ostatnio porządki robiłam, ale wszystko leży tak jak leży bo jeszcze nie dorobiłam się paki z prawdziwego zdarzenia) ;p
Tylko te z prawej są jeszcze nieużywane.
Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć ino tyle, że 1/3 tego miałam jak jeździłam w rekreacji 8 lat temu.
F95A80FA-C5E2-4131-B40A-1F6E53451DC3.jpeg F95A80FA-C5E2-4131-B40A-1F6E53451DC3.jpeg
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
<b>kotbury,</b> Nie miałam Dotibel, ale jak widzę używane w ogłoszeniach, to wyglądają jak szmaty więc raczej jakością i trwałością nie powalają.
zembria,

No i ta opinia była mi potrzebna...

Zostaje do stestowania leMieux. Już kolejna osoba chwali.
wątek zamknięty
No i masz babo placek, zaraz kupię taki łowicki. Dla mojego hiszpana o słowiańskiej aparycji jak znalazł.
🤦😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lipca 2021 12:10
martrix, 40?? O matulu... 🤣 Ale dziękuję Ci! To mnie pociesza i stawia w lepszym świetle stan mojego umysłu 😉
kotbury, Ja bardzo polecam Caballe, jakościowo są super i można zrobić sobie co się tylko wymyśli. Mam sporo, niektóre 8-9 letnie i nic im nie dolega.
wątek zamknięty
feno, na dożynki jak ta lala xD
zembria, to nie są wszystkie 😅 😂 ostatnio liczyłam tak z ciekawości w sumie, bo przy 30 przestałam liczyć :P wyszło mi jakoś bliżej 60 niż 50 :P
wątek zamknięty
i można zrobić sobie co się tylko wymyśli.
zembria,

i to jest chyba mój problem właśnie😂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 lipca 2021 12:15
Osiołkowi w żłobie dano... 😉
Ja właśnie sobie nowy wymyśliłam, obawiam się tylko, że będzie wyglądał jak wnętrze trumny 😉
wątek zamknięty
kotbury, le mieux suede jest niesmiertelne, piore go od nowosci co drugi dzien i wyglada jak swiezo wyniesiony ze sklepu 🙂

Na karego widzi mi sie spectrum mulberry (lewy gorny rog), ale le mieux ogolnie ma glownie kolory na ciemne konie IMO. Plum, mulberry, hunter green, ink, peacock, dla mnie wszystko na karego w sam raz 🙂

Sama dumam nad spectrum ice blue na duza gniada, ale nie moge dopasc na zywo i sie waham odnosnie koloru.

Meise, chyba nie wiek, ja jeszcze mam pare lat do trzydziestki i majac dwa konie pracujace pod siodlem mam rowno piec czaprakow juz lacznie z tym nowym 🤣🙃 plus jeden bialy na wypadek jakby mnie naszlo na czworobok xd

Cala reszte sprzetu mam literalnie po jednej sztuce / komplecie na konia, tylko kantary i uwiazy x2 na wypadek awarii. Za to dbam, piore, myje i konserwuje like it's 1950's :P
s-l400.jpg s-l400.jpg
wątek zamknięty
Nie moge edytowac, sprawdzilam i to poliestrowe dziadostwo Kentucky to byl model Softshell. W internecie wyglada nieporownywalnie lepiej niz na zywo 😒
wątek zamknięty
Skąd zamawiacie najczęściej czapraki LeMieux?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.