Kącik WKKW

Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2021 08:43
Banderas nie przeszedł przeglądu 🙁 a więc nasza drużyna to debiutanci.
Co za pech, najpierw kwalifikacja Pawła, potem Libertina, teraz Banderas…
Oczywiście trzymam kciuki za całą drużynę i bardzo się cieszę z szansy Janka, ale nie ma co ukrywać, że Spisak to nasz najlepszy zawodnik. Mam nadzieję, że morale im nie siadło.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
29 lipca 2021 08:53
Facella, a wiadomo coś dlaczego nie przeszedł? Bo powiem szczerze, że komentarze na świecie koni są no... mało optymistyczne, jakby już od jakiegoś czasu był z koniem problem, ale go "przepychano" przez przegląd...
Mozii, ja bym się tymi komentarzami zbytnio nie sugerowała, bo ja tam z kolei czytałam, że żaden z tych konie przeglądu nie przejdzie poza Banderasem ;-)
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
29 lipca 2021 11:42
Perlica, ciekawa jestem po prostu co się stało. Bo nie ma nigdzie wprost napisane czy zakulał, czy coś innego znaleźli. Nikt nic nie mówi tak na prawdę. Kittel powiedział od razu przez co musi zrezygnować, a tutaj w zasadzie nikt nie wie o co chodzi 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2021 13:32
Zakulał na przeglądzie. Dzień wcześniej, rano w dniu przeglądu było ok. Nie wiadomo czemu tak, Banderas jest strasznie delikatny, wystarczy kamyk w kopycie. Na ME w 2017 skaleczył się w boksie, drobna ranka, ale na przeglądzie był nieczysty.
Komentarze na ŚK na temat Banderasa to zawsze były nieprzychylne, nawet po MŚMK.

Godziny startów wg czasu polskiego:
Asia piątek 2.22
Gosia piątek 11.40
Janek sobota 2.58
Ktos planuje ogladac na zywo, zwlaszcza kros? Az wykupilam abonament na Discovery+ ale troche szkoda zarywac nocke 😅
Ja planuję, akurat mam nockę w pracy to nie muszę specjalnie wstawać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2021 14:23
Ktos planuje ogladac na zywo, zwlaszcza kros? Az wykupilam abonament na Discovery+ ale troche szkoda zarywac nocke 😅
kokosnuss, ja mam urlop na tę okazję, wszystko będę na żywo oglądać 🤣
Moon   #kulistyzajebisty
29 lipca 2021 14:27
kokosnuss, na Discovery nie można odtworzyć archiwalnych relacji?
Na player.pl widzę, że mogę sobie wszystko re-transmitować 😉

Ujeżdżenia nie, ale kros i skoki i potem same skoki <3 planuję na żywo oglądać, zobaczymy ile mi z tego wyjdzie, hehe :P
Chyba jestem oderwana od aktualnych wydarzen. Widziałam, ze Banderas nie przeszedł przeglądu, czytałam dziwne wyjaśnienia. Życie… ale co się wydarzyło, ze aż SK blokuje komentowanie pod każdym art dotyczącym olimpiady?
Moon   #kulistyzajebisty
30 lipca 2021 07:13
Klami, jak to co... polaczkowatość 100% - niczym nie poparte domysły, a że spiski, a że "jaki kraj, takie igrzyska", a że to wina pzj (hell yeah!)... no generalnie cały przekrój, włącznie z tym, że (w dużym skrócie) nooo, to co przeszło na zawodach w PL na przeglądach, nie przejdzie na IO... 🙄🤦
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2021 10:27
Asia Pawlak 40,5 pkt 🎉
Moon, mozna retransmitowac, ale boje sie spojlerow 😉 wiec dumam, czy warto na zywo.

Moja trenerka miala jechac ale niestety zostala ostatecznie jako rezerwa i zamiast igrzysk ma przyjemnosc uzerac sie z moimi konmi 😜 a pojechaly Janneke i Merel. NL niestety nie ma zespolu i ogolnie potega wkkw nie jest, to bede po cichu kibicowac Polakom 🙂
Bardzo, ale to bardzo podobało mi się ujeżdżenie Gosi Cybulskiej, 30,7 pkt 😀
DeJotka, chciałam oglądnać, ale nie umiałam wykupić dostępu😝
Moon   #kulistyzajebisty
30 lipca 2021 11:52
ku... raz stopa, miałam akurat spotkanie jak jechała Gosia, awwwgrrrr! 🙄
Jak chcesz mogę się podzielić swoim kontem, bo widzę że bez problemu można odtwarzać na więcej niż jednym urządzeniu 😉
dobrze mieć męża😍 wykupił mi dostęp i to jeszcze taki, że mogę cofać, więc właśnie sobie cofam do Gosi, a potem do Asi😍
Gosia super! Przyjemny spokojny przejazd 🙂
Internet mi mowi, ze cala trojka polskich zawodnikow juz jechala (?) co nie pokrywa sie z listami startowymi wedlug ktorych jedna osoba miala jechac dopiero w sobote, juz nie pamietam kto dokladnie. Sa jakies nowe listy?
kokosnuss, no chyba da się zapamiętać imiona 3 zawodników...

Super przejazdy obu dziewczyn, fajnie, że po angielsku komentują, też warto posłuchać.
Chenaro tyle samo pkt co Carlo Grande Jr
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2021 12:49
Bardzo, ale to bardzo podobało mi się ujeżdżenie Gosi Cybulskiej, 30,7 pkt 😀
DeJotka, po korekcie 31. Bardzo dobry przejazd!

Kokosnuss, dałam wcześniej rozpiskę startów…
Perlica, co cie ugryzlo? Wiem, jak sie nazywaja zawodnicy ale nie wiedzialam na szybko z glowy, kto dokladnie mial jechac w sobote.

Jakies onety podaja, ze Janek tez juz jechal i ma 56 miejsce po ujezdzeniu, zajebiscie rzetelne dziennikarstwo 😐

pestka, dzieki! 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2021 12:51
Onety pierdololo, trzeci zawodnik z każdej drużyny ma start jutro (dla nas dziś w nocy).
A na wp napisali ujeżdżanie zamiast ujeżdżenie... 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
30 lipca 2021 12:53
Obejrzałam powtórkę, bardzo ładny przejazd Gosi! 👌
btw. czy mi się wydaje, czy te programy są jakieś skrócone?
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2021 12:56
Tak, to skrócony program 5*. Trwa ponizej 4 minut.
Cross tez będzie skrócony z 11 do 8 minut.
<br>
<b>DeJotka,</b> po korekcie 31. Bardzo dobry przejazd!<br>
<br>
Kokosnuss, dałam wcześniej rozpiskę startów…

Facella, O patrz, nie widziałam korekty, niestety nie miałam czasu się przyglądać, tak jednym okiem rzucam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się