Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021

Hej, orientujecie się gdzie będzie można oglądać transmisje z Olimpiady z Tokio? Na clipmyhorse?
W Kąciku Ujeżdżenia DeJotka odpisała, że na Eurosport Player.
Nie wiem czy to dotyczy się ujeżdżenia czy wszystkich konkurencji.
Igrzyska, nie olimpiada 😉 zmieńcie proszę tytuł wątku.


Co do pytania, potwierdzam, eurosport.
Aż z ciekawości sprawdziłam definicję i...

Dr Katarzyna Kłosińska: Rzeczywiście w starożytności jako "igrzyska" zawody sportowe, a "olimpiadą" nazywano okres czterech lat między zawodami. (...)
Dzisiaj określamy czas w inny sposób, mamy kalendarz, daty. A tymczasem słowo "olimpiada" stało się synonimem "igrzysk olimpijskich".
anai, masz rację, mój błąd .0245627520171E+34;ale teraz nie mogę już zmienić tytułu.
Gdzie można oglądnąć jutrzejszy finał ujeżdżenia?
Banderas nie przeszedł przeglądu... 🙁
Ciekawe dlaczego.
anetakajper   Dolata i spółka
29 lipca 2021 08:37
mindgame, Nie znasz koni i ich zdolności :/ Z niczego potrafią zawsze zrobić sobie coś :/
Wielka szkoda 🙁
anetakajper, znam 🙂 po prostu jestem ciekawa co się stało, zwłaszcza że w wywiadzie Spisak był bardzo optymistycznie nastawiony.
anetakajper   Dolata i spółka
29 lipca 2021 09:12
Optymizm ostudził jego koń :/ Też mnie ciekawi co oni tam wynaleźli !
Coś nie mają nasi zawodnicy szczęścia - Mateusz Kiempa też musiał zrezygnować kilka dni temu 😓
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
02 sierpnia 2021 10:40
będzie jakaś transmisja skoków? ponoć zaczynają się za godzinę
W ogólnodostępnych chyba nie, tylko player.
Ojejku jakie emocje...
Babeczka się popłakała przy odmowie skoku:

https://www.facebook.com/463898117074503/posts/2260687367395560/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 sierpnia 2021 22:03
jabooshko, ten sam koń odmówił też skoków Rosjance.
Jak to jest - to są ich konie czy jakaś pula załatwiona przez organizatorów?
Tez mnie to ciekawi, wiem tylko że losują te konie...
Konie w pięcioboju załatwia organizator - serdecznie współczuję zawodniczce, to nie powinno mieć miejsca 😓 Generalnie zwykle konie pięciobojowe są prawdziwie złote serduszkiem, powinny być doświadczone i obeznane.
No dziwne, żeby się nie popłakała skoro była liderką i już nie jest 🙂
A komentarze w internecie to jest taki rak, że zbiera mi się na wymioty.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 sierpnia 2021 10:24
keirashara, tylko ciekawe czy to organizatorzy zawiedli wybierając konia, który nie jest przyzwyczajony do takich warunków, czy Saint Boy miał zły dzień, coś go bolało ... Gdyby to była 1 zawodniczka to można obstawiać niezgranie, czy brak umiejętności

Gilliann, też się nie dziwię - z 1 miejsca na 31 🙁
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
07 sierpnia 2021 11:03
safie gdzies czytalam wypowiedz prezesa zwiazku piecioboistow (?) ktory wspolpracowal z komitetem w przygotowaniu olimpiady i wg. niego wszystko bylo bez zarzutu, lacznie z końmi. Nie wyobrażam sobie zeby dali tam konia niesprawdzonego na tej arenie, i tak zreszta powiedzieli.

Jej przejazd gigantycznie zly nie byl do pewnego momentu. Rozgrzewki nie widzialam ale przejazd tak i skoczyla pare przeszkod bez zrzutek, kon zadecydował że to koniec po tym jak staranował przeszkode, skaczac tak z połowy fuli. Potem zaczal odmawiać skoków. To wideo z laniem po dupie i placzem ktore lata po sieci to juz koncowka gdzie za chiny ludowe nie mogla go naprowadzic na kolejna przeszkode, tuz przed eliminacja.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 sierpnia 2021 11:45
donkeyboy, to już nieco tłumaczy
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
07 sierpnia 2021 12:05
Tak jeszcze dodam że Kim Raisner, jej trenerka ktora mozna uslyszec na transmisji zeby “walnela konia” zostala wlasnie zdyskwalifikowana z uczestniczenia w reszcie olimpiady. Za coś zgoła innego - za uderzenie piescia konia Anniki https://www.uipmworld.org/news/uipm-official-statement-kim-raisner-ger-disqualified-tokyo-2020-olympic-games?fbclid=IwAR2axY3gvS1g97F6P5JuEaq-8Sbl4okbwsDdPkMEhzBYv7o7iaPyslpc0vs
<b>safie</b> gdzies czytalam wypowiedz prezesa zwiazku piecioboistow (?) ktory wspolpracowal z komitetem w przygotowaniu olimpiady i wg. niego wszystko bylo bez zarzutu, lacznie z końmi. Nie wyobrażam sobie zeby dali tam konia niesprawdzonego na tej arenie, i tak zreszta powiedzieli.<br>
<br>
Jej przejazd gigantycznie zly nie byl do pewnego momentu. Rozgrzewki nie widzialam ale przejazd tak i skoczyla pare przeszkod bez zrzutek, kon zadecydował że to koniec po tym jak staranował przeszkode, skaczac tak z połowy fuli. Potem zaczal odmawiać skoków. To wideo z laniem po dupie i placzem ktore lata po sieci to juz koncowka gdzie za chiny ludowe nie mogla go naprowadzic na kolejna przeszkode, tuz przed eliminacja.


donkeyboy, nie, filmik wyjacej, okladajacej konia laski to sytuacja przed przejazdem 🙄 osmiolatki na buntujacych sie kucykach sa z reguly bardziej profesjonalne i opanowane.

Kon pomimo tego histerycznego startu zaczal przejazd i oddal 4 skoki na czysto, potem zostal wpakowany w przeszkode i sie zacial na amen.

Ogolnie artykuly w klimacie "random horse ruined her dream" zle mi robia na cisnienie. Tez odnosnie innych zawodniczek, ktore mialy odmowy, teksty pokroju "horse bucked XYZ off" - kiedy w rzeczywistosci babka nie wysiedziala duzego skoku, no slabe te wszystko.

A te konie sa swiete w wiekszosci, skacza z najbardziej dupnych odskokow i sie nie buntuja ot tak.
Wszystkie sa doswiadczone powyzej tego poziomu i jechaly ten parkur pod jezdzcem testowym zeby sie zakwalifikowac.

Edit. Ogladalam calosc, i pod poprzednia amazonka Saint Boy zaczal grzecznie i skakal normalnie, a po ktoryms z rzedu szpitalnym odskoku sie niestety zacial.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
07 sierpnia 2021 13:21
kokosnuss na bank go jeszcze rozpaczliwie okladala przed ta przeszkoda ktorej juz kapitalnie odmowil, moze mowimy tu o dwoch innych urywkach transmisji. Ale jakby nie bylo puenta ta sama - bylo fajnie wszystko super dopoki nie bylo fakapu i kon sie zacial.
Moon   #kulistyzajebisty
07 sierpnia 2021 13:22
Staram się nie oglądać ani nie czytać artykułów napisanych przez laików No i komentarzy bo mi ciśnienie niebezpiecznie skacze odnośnie tego pieprzonego piecioboju… 😡😤

Czekam na przejazdy Szwedów i Penelope Leprevost 😍
https://www.facebook.com/100000141760240/videos/pcb.4837074242973920/572650110530437 tu więcej z przejazdu... nie wiem jak Wasze konie, ale moja odmówiłaby dużo wcześniej ...w pięcioboju nie powinno być jeździectwo, koń to nie rower, to nie broń...tu jak się chce walczyć o najwyższe medale powinno się być serio dobrym jeźdźcem - w moim odczuciu, tu tego nie ma (tak, oglądałam przejazdy na innych koniach innych zawodników, tak są na yt i generalnie w necie filmy Niemki na innych koniach- polecam poszukać i obejrzeć).
Moon   #kulistyzajebisty
07 sierpnia 2021 13:33
Karla🙂, kulisty zakończyłby współpracę po drugim takim szpitalnym skoku i wrzuceniu w przeszkodę… i krew mnie zalewa jak czytam nagłówki „niesforny koń pogrzebał szanse medalowe…” No ku…rna, serio?!?!?! Jprdl 🤦😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się