Kącik WKKW

Moon   #kulistyzajebisty
30 lipca 2021 13:09
Facella, o widzisz, dzięki za info. Myślałam że może realizator coś skraca, albo że mi coś za szybko płynie czas podczas oglądania 😅 (a przeważnie w próbie ujeżdżenia w wkkw to się dłuuuuży :P)
kokosnuss, no nic, po prostu jakoś to tak dziwnie zabrzmiało. Może źle odczytałam "ton", bo przekaz pisany bywa utrudniony.
Nie bylo zadnego podtekstu, po prostu na szybko na telefonie szukalam wynikow Polakow i mnie zdziwilo ze x roznych stron podalo 3 miejsca po ujezdzeniu, jak jedna osoba miala jechac dopiero jutro i serio mi wypadlo z glowy kto kiedy 😅

W kazdym razie od teraz nie ruszam innych zrodel niz olympics 🙂

I moj polski robi sie z czasem coraz bardziej uposledzony 😐 wiec moze niechcacy mi wyszedl dziwny ton czy cos.

Przejazdy obejrze dopiero wieczorem, praca mi nie pozwolila niestety 😒
Moon, no tak. Acz akurat PZJ dał ciała (zresztą nie jako jedyny związek sportowy w naszym kraju) z kwalifikacjami olimpijskimi i organizacją. Co zaś się tyczy teorii spiskowych, to z ciekawości poszukałam sobie wyników Banderasa i muszę powiedzieć, że dość regularnie zdarza mu się w ogóle nie wyjść do przeglądu po krosie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2021 19:13
Klami, gdzie to znalazłaś?
Z ciekawości sprawdzilabym Barbadosa i Belfasta, to pełni bracia Banderasa - może są równie delikatni i wrażliwi i to po prostu specyfika genów?

PZJ położył kwalifikacje Pawła Warszawskiego, który przez rok był przekonany, że się zakwalifikował, a kiedy przyszło do powołań to się okazało, ze jednak nie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2021 02:36
Sorry za post pod postem, nie mogę już edytować poprzedniego. Nie rozumiem kur… tego sędziowania, nie rozumiem jak Martin mógł zostać oceniony na 31,1. Zagalopowanie zamiast zaklusowania, zamiast kontrgalopu zwykły galop, 4 kroki cofania zamiast 5 i wynik nieznacznie gorszy od Gosi, która zrobiła wszystko prawidłowo?!

Szkoda mi bardzo Katrin Hazrati, Cosma został wycofany przed ujezdzeniem, mam nadzieje ze nic poważnego mu się nie stało. Uwielbiam te pare i bardzo się cieszyłam na ich start…
Jan Kamiński 33,10 - bardzo przyzwoicie, trochę szkoda 'przeskakanych' zmian nogi.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2021 03:36
Ale ze nikt mu guzika nie przyszył 🤣
Jard szedł z odstawionym ogonem, mam nadzieję że nie jest to oznaka bólu i nie będzie problemu z przeglądem wet…

Moim zdaniem cała trójka zaprezentowała się bardzo dobrze, trzymam kciuki za cross. Póki co Polska wskoczyła na 7. miejsce drużynowo - ale jeszcze Price i Jung przed nami.
Jard to chyba zawsze z mniej lub bardziej sterczącym ogonem, przynajmniej tak kojarzę z ostatnich kilku występów, które widziałam.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2021 03:49
Tez kojarzę, ze ten typ tak ma, ale może to kwestia kąta kamery i ogonowej fryzury, że wydało mi się „bardziej”.

Jung jest absolutnie bezbłędny, klasa sama w sobie, bez względu czy jedzie na Samie, Rochanie czy Chipmunku, czworoboki robi równie doskonale co Ingrid.

Wyniki po ujeżdżeniu:
Gosia 18., Janek 32., Asia 55., drużynowo 12.
Oglądałam przejazdy polaków, bardzo podobał mi się przejazd Gosi, ale mam wrażenie że różnica między jej płynnym przejazdem a bardziej 'kwadratowym' zworobokiem Janka jest nieco mała. Czy mam mylne wrażenie? Wypadłam z obiegu i niewiele zawodów oglądam ostatnio. Trzymam kciuki za dalsze starty, niesamowicie widowiskowa konkurencja, choć zawsze mam trochę rozterki z powodu niebezpieczeństwa jakie za sobą niesie.
Moon   #kulistyzajebisty
31 lipca 2021 11:06
Słuchajcie, znajdę gdzieś rozpiskę godzinową krosu?
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2021 11:33
Ja znalazłam tylko listę startową, bez poszczególnych godzin: https://olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/equestrian/results-eventing-xc-000100-.htm

Magda, jak chcesz zobaczyć idiotyczną różnicę w sędziowaniu, to sobie zobacz czworobok Boyda Martina oceniony na 31,1. No nie mogę tego przeżyć, ze ma lepszy wynik od Janka i nieznacznie gorszy od Gosi przy tej ilości błędów.
Moon   #kulistyzajebisty
31 lipca 2021 16:30
Ok, znalazłam info na fanpage Polish Eventing Team:

8.06 Joanna Pawlak - equestrian i Fanstastik Frieda
9.18 Małgorzata Cybulska i Chenaro
10.24 Janek Kamiński i Jard

- czasu japońskiego, więc trzeba odjąć 7h.
Relacja w playerze będzie od 00:40.
Idealnie, godziny kiedy w pracy nie mam nic do roboty i największy kryzys 😀 Przynajmniej będzie co oglądać, na zmianę z lekkoatletami.
#Tokyo2020

Dostaliśmy informację, że transmisja live z krosu w niedzielę 1go Sierpnia w TVP Sport rozpocznie się wcześniej - o godzinie 00:20, ponieważ na początku zostanie pokazane ujeżdżenie polskiej ekipy: Joanna Pawlak - equestrian, Małgorzata Cybulska i Janek Kamiński. Start transmisji krosu planowany jest na 00:40.
Niefajnie się zaczyna, pierwsza para i brzydki upadek 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 01:22
Asia Pawlak spóźniona minutę i chyba z błędem na coffinie (nie było widać na transmisji niestety), Frieda zgubiła podkowę ale dojechały. W sumie ponad 40 pktow, nie pamietam ile dokładnie.
Dwie zawodniczki nie ukończyły, a dopiero pierwszych dziesięciu startujących.
Bardzo ciezki cross, takich w PL nie mamy, w gore i w dol, krety, a przeszkody cholernie techniczne szczególnie kombinacje, gigantyczne zeskoki, szerokie oksery, no ja mam smierć w oczach przed tv, a oni to jadą bez mrugnięcia 😳

Nie podoba mi się ta transmisja, pokazują bardzo dużo galopu między przeszkodami i mało samych skoków, no nie wierze ze jak jest trzech zawodników na trasie to przez trzy minuty żaden nie skacze xD
Ale bardzo ładne ujęcia z rolek, jestem zachwycona 😍
Mam nadzieje, ze kon caly, wygladalo to nieciekawie....

Za to Townend klasa sama w sobie! I Tomoto fajnie pojechal 🙂

Ktos wie, co sie podzialo w krosie Asi? W transmisji widac tylko udane skoki q olympics nie pokazuje, za co punkty (albo znowu moj analfabetyzm internetowy....?)

I szkoda, ze prawie w ogole nie pokazuja wody 🙁 sporo z dystansu i wymiarowych ale latwiejszych technicznie przeszkod, punkty karne przydarzaja sie glownie poza kadrem poki co.
45,2 - dobrze, że dojechały, podkowy nawet nie zauważyłam 😉
Jakoś tak dziwnie mają ustawione kamery, chyba zawieszone na linach?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 01:48
Na linach, na dronach, na szynach, na podestach i na podnośnikach. Cześć kamer działa bez operatorów.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 02:05
Koń Petera Flarupa zawiesił się na cornerze na ostatniej wodzie 😳 ostatecznie jednak dojechali do końca. Widać po koniach zmęczenie.

Jezu, ale Tajlandia ma pecha.
No ja z przerażeniem oglądałam przejazd reprezentanta Hongkongu, widać było że ten koń ma już trochę dosyć...a potem doczytałam, że ma 20 lat 😳

Nie ma Tajlandia szcześcia, druga para się właśnie wyeliminowała.
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2021 02:10
Patrzę na te przeszkody i mi słabo, a oni to jadą ot tak, jakby to były krzyżaczki…😱😱😱

Edit. Brytyjczycy - klasaaaaa!!! 💪💪💪
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2021 02:14
Ale ostra walka o medale drużynowe, no Niemcy nie odpuszcza, Brytyjczycy tez nie zamierzają.

Amerykanin został zatrzymany po upadku Tajki czy ominął ten wielki stół?
Facella, mnie rozwalilo, ze Flarup kontynuowal po tym 😮 masakrycznie to wygladalo!
I wkurza mnie ilosc galopu w dystansie i pierwszych i ostatnich trzech przeszkod w transmisji, zwlaszcza ze wszystkie pary pokonuja je bezblednie
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2021 02:36
Czy Gosia właśnie pozbyła się strzemienia…?! 😱
Tak...
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2021 02:40
Ukończyć olimpijski kros bez strzemienia… 😱👏
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się