KOWALE

Rude dwie,
Wejdź na FB i tam jest taka grupa "Kowale + Weterynarze + Transport" i tam zadaj to pytanie.
olorin669, dzięki za myśl.
Hej!
Szukam informacji o kursie na podkuwacza. Czy coś poza jaszkowem się odbywa? Ewentualnie macie jakieś wskazówki, jak zdobyć odpowiednie kwalifikacje?
rtk,
Artur Wójcik prowadzi kursy podkuwnicze (szukaj "Farriers Małopolska")
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 lipca 2021 07:10
Poszukuję super hiper kowala, który zajmuje się beznadziejnymi przypadkami do wyciągnięcia na prostą, który dojeżdża do Mazowieckiego lub z niego jest. Możecie polecić kogoś godnego zaufania, bo niestety czekają nas mocne zmiany i przebudowa kopyta.
Hej 🙂 czy ktoś może polecić naprawdę dobrego kowala, który dojeżdża w okolice Mikołowa? 🙂
Do strugania polecam Mateusza Świtek w woj. Śląskim. Nie wiem jak daleko dojeżdża z ale jest z ok. Gliwic.
Terminowy, konkretny i ma bardzo przyzwoite ceny 🙂
Holly,
A czy on też kuje?
Poszukuję kowala z okolicy Wrocławia - żadnej magii, kucie na dwa noski na przody, koń grzeczny, stoi jak złoto. Najlepiej słownego, co to się umawia i nie zapomina o kliencie, jeśli tacy w ogóle istnieją bo ostatnio to zaczynam wątpić 🙄
Koń stoi w Wielkiej Lipie, miał być robiony w środę, ale pan kowal o nas tak jakby zapomniał 😑
Holly, a coś więcej na temat tego pana Mateusza Świtka? 🙂 Może być na pw
Z tego co wiem to nie kuje
Poszukiwany dobry człowiek do kopyt , który dojedzie na pogranicze woj. łódzkiego i śląskiego. Mile widziana osoba zajmująca się naturalnym werkowaniem. Każdy kontakt na wagę złota 💐💐
Czy ktoś ma nr telefonu do Kowala Adama Kosakowskiego? Z góry dziękuję
w wątku z telefonami jest podany taki nr: Adam Kosakowski - 606 478 028
Toska88, ten podany przez matrix jest nieaktualny.
Tu masz nowy 508 056 317
To by trzeba uaktualnić na tamtym wątku 😉
rtk, ja wiem, że pytasz o kurs z kwalifikacjami, ale moze również zainteresuje cię to wydarzenie.
Serdecznie zapraszamy na wykłady oraz warsztaty z Yogim Sharpem - The Equine Documentalist - uznanym w świecie podkuwaczem koni, który do tematu kopyt podchodzi zarówno w sposób praktyczny, jak i naukowy. Wykłady będą zorganizowane w sposób przystępny dla wszystkich koniarzy, a na warsztaty zapraszamy podkuwaczy którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i wykorzystywać ją w codziennej pracy.
25.09.2021 wykłady (sobota)
26-27.09.2021 warsztaty
Miejsce: Folwark Konny Hermanów

Wydarzenie i bieżące informacje można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku pod adresem
https://facebook.com/events/s/warsztaty-podkuwnicze-z-yogim-/941778436669989/
Zapraszamy.

Post został usunięty przez autora

Poleci mi ktoś dobrego kowala aby dojechał do kąkolewnicy w lubelskim ? Usługa werkowania do dwóch kucyków które nie podają zabardzo tylnich nóg ? I najlepiej jeszcze podajcie cenę mniej więcej 😉
BUCK można do niego jakiś kontakt?

<b>Karooliii</b> jeśli Mszczonów, to Chrzanowski "junior" , bo ma i blisko, i ma terminy krótkie i jest naprawdę dobry 🙂
BUCK,
BaŚ,
Na FB znajdziesz Daniela (Daniel Chrzanowski, albo Bodzio Chrzanowski)
olorin669, tnx 🙂
Bronze, rafał strugał u mnie przez kilka lat i bardzo polecam, prowadził kopyta kilku moim koniom i przez te kilka lat wszystko zawsze było ok, gdyby nie to że podniósł nieco ceny kiedy ja akurat byłam w dołku finansowym to najchętniej współpracowała bym do dziś. Taranowicza mi dużo osób bardzo polecało ale krucho u niego z czasem dla nowych klientów.
Podrzućcie proszę namiar na kowala, który bez problemu będzie współpracował z lekarzem weterynarii. Chodzi o kucie na przód konia, który ma trwały problem z podawaniem jednego tyłu (koń w trakcie leczenia, jest spora bolesność). Przy kuciu nie ma problemu, ale przy rozczyszczaniu tyłu już jest. Szukamy sprawdzonego, doświadczonego kowala, żadnych magików po tygodniowych kursach, ze skrętem na natural i rozkucie konia😉 Piaseczno i okolice. Ktoś, coś?
Dzień dobry. Czy ma ktoś do polecenia kowala z woj pomorskiego Kwidzyn/Sztum do jednego konia? Pozdrawiam
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 lutego 2022 12:05
Doniaa, Tu jest czarna dziura chyba w tym temacie 😉
Mogę tylko potwierdzić...
zembria,
Pozostaje FB😉
olorin669, niestety FB nie zmniejsza dziury kowalskiej w tej okolicy. Ułatwia znalezienie kontaktu, ale z pustego to i Salomon...
Poszukuję kowala z poskromem na śląsk, proszę o namiary
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się