Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 maja 2021 15:23
Też takie opinie slyszałam, że ciężko się doprosić wyników. Wziełam to sobie do serca i dobijałam się bezlitośnie, przypominając że czekam i miałam po kilku dniach wszystko wraz z zaleceniami.
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
01 czerwca 2021 14:48
Ma ktoś numer do kliniki do Przewoźnego? Moja kobyła miała wczoraj operację, dzwoniłam do biura, do dr która robiła operację i w sumie każdy mnie odsyłał dalej😅 A chciałabym tylko wiedzieć, co i jak.
Też takie opinie slyszałam, że ciężko się doprosić wyników. Wziełam to sobie do serca i dobijałam się bezlitośnie, przypominając że czekam i miałam po kilku dniach wszystko wraz z zaleceniami.
zembria,
Dokładnie też tak miałam, dostałam sms że skoro dzwonie to musi być pilne, wyników doczekałam sie po 11 dniach, wyskazały zapalenie w drogach oddechowych i lekkie RAO, zalecenia i wszystko dostałam dopiero po tym jak sie do niej dobijałam telefonicznie. Więc nie polecam.
czy ktoś poratuje nr tel do wet Katarzyny Michlik ?
Szukam konskiego kardiologa . kon z niedomykalnoscią zastawki i arytmią. Moze byc klinika byle by ktos zbadał konia i powiedział co dalej ... Cała polska moze i zagtanica ?
Akatash, Katarzyna Koprowska kardiologiakoni.pl
Została mi tutaj polecona niedawno i przedwczoraj miałam wizytę. Bardzo pozytywne wrażenia - badanie dokładne, bez pośpiechu, profesjonalny sprzęt, pani doktor bardzo miła, wszystko tłumaczy i odpowiada cierpliwie na pytania.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 czerwca 2021 07:15
Akatash, Katarzyna Michlik, ale nie wiem jak teraz wygląda z wizytami
Blanka Wysocka też bada
Alajg7, Dr Piotr Kowalski godny polecenia. Korzystałam kilkuktrotnie - za kazdym razem bylam bardzo zadowolona. Bardzo miły, z dużą wiedzą wet 😉
Malachitowa,
ja też tak miałam, praktycznie kilka tygodni czekałam, ponaglałam, przypominałam, aż w końcu niemiła byłam i to podziałało
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 lipca 2021 16:25
Jest ktoś na forum kto mógłby zerknac na filmiki konia? Niekoniecznie wet chociaż miło by było 🙂
Witam, poszukuje weta dolnośląskie okolice wrocław - Strzelin z rtg, jakieś propozycje?
Cyśka   Załoga G :D
07 lipca 2021 11:28
Lucindoo, Marta Rykała, Klaudia Skrzyniarz-Skiba, Paulina Zielińska?
Cześć, szukam weta żeby przebadać konia pod kątem krążeniowym/sercowym. Czy ktoś ma kogoś do polecenia? Dolnyśląsk 🐴
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 lipca 2021 08:20
Sasini, ten sam wątek, ta sama strona, mój post i kilka wyżej 😉
Pati2012, fakt… pisane w stresie. A masz może numer tel do Pani Katarzyny?
Kogo polecacie na pełny TUV z Dolnego Śląska? Dr Januszewski? Dr Kmiecik? 🙂
Kachuś0802, dr Kmiecik jest mega dokładny, niektórzy wręcz twierdzą, że się czepia 😉, ale ja niezmiennie polecam i następnego konia też będę z nim badać.
Kachuś0802, ja polecam dr Klaudię Skrzyniarz-Skibę (!!) albo dr Paulinę Zielińską 🙂
A miał ktoś może do czynienia z innymi weterynarzami z kliniki dr Skrzyniarz? Teraz wyjeżdża, ale zaproponowała, że podeśle na tuv panią dr Izę, a sama będzie konsultować zdjęcia rtg.
Cyśka   Załoga G :D
21 lipca 2021 17:40
Kachuś0802, dr Skrzyniarz nie ma kliniki 😉. Dr Igę także mogę polecić
Cześć, kogo polecacie na TUV w okolicach Olsztyna ?dr Michał Wieteska ?
Kapryan Filip - badał u mnie konia jak sprzedawałam, pełen profesjonalizm
anetakajper   Dolata i spółka
07 sierpnia 2021 06:35
Poszukuje dobrego weta od dróg oddechowych. Najlepiej okolice Wrocławia, albo ościenne.
agatapom, polecam dr Wieteskę 🙂
anetakajper, dr Biazik
anetakajper, tak napisała Sasini, dr Biazik!
anetakajper   Dolata i spółka
11 sierpnia 2021 07:05
Dzięki wielkie. Za tydzień robię bal i jak moja wetka nic nie znajdzie to będę musiała skorzystać ze specjalisty.
Jest w Polsce jakiś neurolog? Ewentualnie w Europie klinika specjalizująca się w neurologii?
Equigrav, w Polsce nie ma 🙁 mamy dobrych neurologów od małych zwierząt, w temacie koni totalne zero.
Equigrav, Z problemami neurologicznymi u konia zwracałam sie do dr. Dziekana. Byłam zadowolona.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się