Howrse gra :)

Poszło.

Dzięki  :kwiatek: Gdyby nie mój nietrafiony podarunek, wysłałabym kamień natychmiast. Nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu 😉

Aga - jak się ma kilkadziesiąt passów (zresztą kto wie, ile oni mają), to Nyx koniowi i wio. W parę godzin można wyblupować ileś koni, sprzedać źrebaki za passy i następne pokolenie. Najbardziej wkurzające jest to, że na aukcjach i w ofertach stanówek są teraz konie z GP ok. 630, a "góra" ma od dawna konie z GP ok. 650  😀iabeł: Nie mamy szans ich dogonić.
wątek zamknięty
Wiem. Mi szkoda kasy na jakieś gry inetrnetowe, a bez tego to nie ma szans. Ja wyhodowałam pare koni z GP 641, ale już dzień później były 642... i tak dalej. Ja póki co zbieram z rzeczy z BM. Może za jakiś czas znowy coś sobie pokombinuje 🙂
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
15 lipca 2009 14:41
Wymienię:
Medusa's blood x5,
Golden apple x2,
Horseshoes forged by Hephaestus x2
Piece of cloud x2
Eolus's wind x1
Apollo's Lyre x1

na fertility wand, aphrodite's tear, morpheus arms, chronos timer, albo zeus lightning bolt  👀

Mam na sprzedaż dużo dobrych 8* mustangów - część na aukcjach, część na private sales http://www.howrse.com/joueur/fiche/commerce?id=26316158

Wczoraj po dwóch dniach odpuszczenia zaczęłam znowu klikać Xanthosy - dostałam CT, MA i MB  😀
wątek zamknięty
Ja już nie mam siły ścigać się z najlepszymi. Zarobiłam 10 passów na psrzedaży źrebaków. Ale mam dosć  😵 nie wiem jak oni są w stanie tak szybko tyle koni WYBLUPować. Zrobiłam wileki sale i póki co sobie odpuszczam. Zajmie isę tylko moimi zwierzakami.



a jakie źrebaki tak dobrze Ci idą najlepiej? bo ja mam mega problemy ze sprzedaza 10*
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2009 10:23
Zamienię 3 hopy na 3 WOY.

Kami mogę wymienić ZLB na GA.
wątek zamknięty
JARA jaki masz nick w grze? mam jedną WOY na wymianę, ja jestem kasjpoea
wymienię 4 POC
zatrudnię veta i blackhsmitha
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2009 11:52
Nick: JARA
Wysłałam zaproszenie 😉
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
16 lipca 2009 11:53
Jara bardzo chętnie  🙂 

Eeee... nie mogę Ci wysłać... chyba musimy poczekać do następnego tygodnia  🙄 chyba że masz inne konto na które mogę przesłać  👀

Ale zarezerwuj mi ZLB  😉


Mam jeszcze na wymianę 2x MG saddle i 2x MF bridle  🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2009 11:56
Mam tylko jedno konto. Mam nadzieję, że zauważyłaś, że podkowy zmieniłam na GA. Zdecydowałam się jednak na jabłko, bo jak na kobyłę założę podkowy to znów będę miała lipę z AP.

ZLP jest Twoje i czeka 😉
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
16 lipca 2009 11:59
Nie ma problemu - jak tylko mi się odblokuje to wyślę GA  🙂

Ktoś wie ile trzeba czekać na możliwość ponownego wysłania prezentu do tej samej osoby  👀
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 lipca 2009 12:11
7 dni 😉
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2009 12:13
Ostatnio mam jakiegoś pecha :/ jedna kobyła non stop mi się czymś truje na pastwisku, traci dużo energii i treningi są ograniczone.


wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
16 lipca 2009 12:46
Sprawdź czystość pastwisk w EC... najwyżej nie zajmuj się nią dopóki nie wygaśnie Ci tam pobyt i zmień EC, bo szkoda kobyły  🙄
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2009 12:54
73% czystości, na szczęście jutro ostatni dzień pobytu.


Kami, a jaki Ty masz nick ?
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
16 lipca 2009 12:59
Nie dawaj jej do jutra na pastwisko  🙂

Chcę w końcu zaliczyć 8LA i zostało mi tylko dostanie się do pierwszej 500 EC w Prestiżu. Obecnie moje EC ma 60% prestiżu - jak go podnieść szybko i efektywnie  👀 mam 12 miejsc z czego połowa boksów ma 16m2, wszystkie z królikami, mashe, marchewki, wszyscy pracownicy (po jednym), wszystkie zawody poza wyścigami (nie mam jeszcze toru), dostępność EC od 40% skillsów, co jeszcze można zrobić  🙇
A przy okazji ile trzeba mieć % żeby się dostać do tej 500-tki?
wątek zamknięty
[quote author=xxagaxx link=topic=1802.msg297742#msg297742 date=1247662316]
Ja już nie mam siły ścigać się z najlepszymi. Zarobiłam 10 passów na psrzedaży źrebaków. Ale mam dosć  😵 nie wiem jak oni są w stanie tak szybko tyle koni WYBLUPować. Zrobiłam wileki sale i póki co sobie odpuszczam. Zajmie isę tylko moimi zwierzakami.



a jakie źrebaki tak dobrze Ci idą najlepiej? bo ja mam mega problemy ze sprzedaza 10*
[/quote]

Hanowery 14 gwiazdkowe 🙂 Ale już z tym skończyłam. Teraz sobie powoli będę zaliczać RL. Może za jakiś czas znowu się za to zabiorę.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 lipca 2009 13:39
Kami podnies skills 😉 w pierwszej 500 sa EC w ktorych stoi jeden dwa konie, kazdy po 700-800 skills, czyli takie nastawione wylacznie na prestiz.
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
16 lipca 2009 13:53
Czyli jest szansa, że jeśli wstawię do mojego EC moje 8* mustangi ze skills powyżej 700 to coś da  😅

Załamałam się... nastawiłam się teraz na hodowlę mustangów. Jak na obecne warunki "aukcyjne" mam jedne z lepszych, z wysokim GP powyżej 544. Zaczęłam szukać ogiera dla mojej klaczy i trafiłam na trzech graczy. Mają już mustangi z GP powyżej 556, starają się wyprodukować 9*  😵
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2009 13:56
Halo! Kami! Jaki masz nick na howrsE?  😀
wątek zamknięty
Kami - tak jak teraz to nie masz szans na miejsce w 500. Ja mam w swoim EC:
- huntery z ponad 800 skills i ponad 200 dresazu co daje mi procent 'stabling' prawie najwyzszy jaki mozna miec bez divine horses
- lekcje za 23e
- boksy i pola 100%
- healthcare 100%
- komplet zwierzatek
- masze i marchewki
- sporo kasy (mimo wszystko) bo ponad 150 000e
- prestiz 73%
... i jestem dopiero 690 ❗ A od 4 miesiecy robie wszystko pod katem zaliczenia poziomu.
Wczoraj bylam na 603, ale potem wstawilam do EC nie do konca wytrenowana klacz i natychmiast stabling mi spadlo o 2%
Kluczem do sukcesu sa zawody - musza miec bardzo dobry prestiz. Oczywiscie o ile wszystko inne latwo poprawic, o tyle poprawa prestizu zawodow to koszmar ❗
wątek zamknięty
Zgadzam się. Ja wciąż nie mogę ruszyć Barrel  😵 😵 ehh masakra.


Ja mam pytanie. Jak teraz podniosę cenę w moim EC, to CI co już mają przedłużony pobut np. do sierpnia to nie będą płacić drożej nie??
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
16 lipca 2009 15:55
Jara -> Diafora  😉

To coś czuję, że jeszcze długo mi zajmie podniesienie prestiżu... jakby nie można było się znaleźć w 500-tce w innej kategorii....
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 lipca 2009 16:38
Jakie najwyższe są Quartery? Niedługo zaliczę ostatnie zadanie poziomu7 i chcę wziąć sie za hodowlę drugiej rasy.
Jeszcze w planach mam Paint'y lub hanovery...
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2009 16:48
Wasze konie łapały jakies choroby ?
wątek zamknięty
Aga - chyba nie, w końcu opłata jest pobierana od razu.

Notarialna - wchodzisz w opis rasy, potem Breed variations, pure breed i liczysz gwiazdki 😉 Ja się doliczyłam 14.

JARA - pewnie. Nawet na pastwisku 100% czystości i 99% żyzności  😵 Wtedy trzeba do apteki i odpowiednie lekarstwo, health mash i poczekać dzień-dwa aż koń wyzdrowieje.

Miałam 9 passów, wydałam 9 passów na EC, nie mam 9 passów  😵 (wcale nie mam  😕 ) Ciekawe czy to coś pomoże w podniesieniu prestiżu.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 lipca 2009 19:31
Na wymianę posiadam:

Pandora's Box: x1
Piece of Cloud: x2
Golden Apple: x1

Potrzebuję:
[s]Fertility Wand[/s]
Aphrodite Tears
Zeus Lighting Bolt
Artemis Arrow
wątek zamknięty
Notarialna jaki masz nick?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 lipca 2009 19:37
Roulett
wątek zamknięty
To dostałaś prezent 😉
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 lipca 2009 19:41
szepcik, Dzięki 😉 :kwiatek: Jakaś ty hojna 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.