Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
15 lipca 2021 11:26
Już to przemilczałam, tak jak i sposób założenia za dużego o rozmiar ogłowia.
Właśnie miałam zapytać, czy ten koń jest siodłany na leżąco?😦
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 lipca 2021 11:37
Sztuczka, jak sztuczka. Jedni uczą debowania, inni kładzenia. Akutat to nie jest jakieś rażące w tym ogloszeniu. Inne aspekty już tak.
anetakajper   Dolata i spółka
20 lipca 2021 10:43
anetakajper, wyglada jak fejk i prowokacja, do tego z jakiegos swiezego konta rzecz jasna.
To samo miałam napisać, pewnie zaraz któraś fundacja przypadkiem na to wpadnie i cyk zbióreczka 😉
Nie no, ja sie zaloze ze ten kon nie istnieje tylko jakiejs malolacie sie nudzi w wakacje :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 lipca 2021 14:32
[[a]]https://m.olx.pl/d/oferta/sprzedam-ogiera-CID103-IDKEvZ0.html?reason=hp%7Ccf_rescored[[a]]
Że ten koń jeszcze chodzi...
edit. nie wiem dlaczego link taki dziwny się robi i nie działa. W edycji wygląda normalnie, jak kliknę "zapisz" to się zmienia i pojawiają te nawiasy :/
Matko.... Te kopyta 😭
Parszywi ludzie, niech ich szlag jasny trafi.

Ten koń jest typowo dla rzeźnika wystawiony... Biedak.
anetakajper, na fcb widziałam takie same ogłoszenie, tyle że z siwą klaczą.
Mamy to.
1.JPG 1.JPG
Ja pier.... a jaka jest szansa, że te "fundacje" same sobie takie ogłoszenia wstawiają... rękami innych ludzi, czy coś w tę mańkę. Bo ja nie wierze, że jest inaczej.
Ten gniady koń to na pewno fejk, a ogłoszenie pisało dziecko.. Nie uwierzę, że jest inaczej.

Ja mówię o tym ogierze z kopytami z horroru z postu zembrii. Na bank jest wystawiony pod handlarza... Jak można tak zaniedbać zwierzę...
Sasini, az nie wiadomo, kto glupszy, dzieci nudzace sie w wakacje i klepiace takie fejki czy cwiercinteligentki od konisiow z tfundacji 🤣

Meise, ogloszenia juz nie ma
Ja nawet nie wiem jak to skomentować. Moim zdaniem fundacja tylko wystawia się na pośmiewisko udostępniając takie ogłoszenie. Przecież to widać na pierwszy rzut oka, że to jest niepoważne. Dramat.
Hehehe... Co wygrałam? 😉
freya, Talon na balon 😎 i idź zagrać w totka 🙃
https://m.olx.pl/d/oferta/walach-8-letni-CID103-IDKIaQo.html

Spoko to siodłanie, takie poprawne. 😎
Wrzucam zrzuty. Bo jak ogłoszenie zniknie to nie będzie widać
Screenshot_20210726-164011_OLXpl.jpg Screenshot_20210726-164011_OLXpl.jpg
Screenshot_20210726-164019_OLXpl.jpg Screenshot_20210726-164019_OLXpl.jpg
Nooo.. Przynajmniej nie ma zblokowanej łopatki😁
Wrzucam zrzuty. Bo jak ogłoszenie zniknie to nie będzie widać
Screenshot_20210726-164011_OLXpl.jpg Screenshot_20210726-164011_OLXpl.jpg
Screenshot_20210726-164019_OLXpl.jpg Screenshot_20210726-164019_OLXpl.jpg
Post został usunięty przez autora
oesu... serio Rychwał... mój powiat... ja jestem ciekawa, kto tam jest taki zdolny xD
https://smartrider.com.pl/pl/n/18?fbclid=IwAR2rmB1CbTJky7bbQxEKz7ELdkKZoDeTbg3UlGXCzmLYH1fUf8tJgw8eJJc

Trochę to śmieszne dla mnie, jakby to sam fakt anglezowania podstawiał konia i sprawiał, że zaczyna on "falować" grzbietem 😅
I te teksty "uważaj, rozmawiasz z mistrzem, który doświadcza zjawiska amnezji swojej zajebistości" :P
Tak mi się to trochę kojarzy z tymi innymi reklamami o cudownych środkach na odchudzanie czy inne takie, czyli jak naciągnąć ludzi i pokręcić im trochę niejasnych haseł
mybay, mój wzrok zatrzymał się na tłustym "Paula Belasika"...i szkoda, że autor nie zrozumiał jednak o czym Belasik pisał, bo nie o robieniu dźwigni udami na 100%, chociaż w opisie używał metafory przyrównując dolną cześć ciała do pala wbitego w ziemię.


Jestemzlasu jak mnie wkur..ją takie bachory bezproduktywne. Dziś właśnie niestety musiałam użyć sporej ekspresji werbalnej w stosunku do dwóch gwiazd (nowe paszcze, tych jeszcze nie widziałam), bo w pewnej chwili gdy sprzątałam boks dotarło do mnie, że jestem nagrywana zza winkla, tak niby od niechcenia trzymanym w łapie telefonem. Sprytnuisieńkie.
Więc może za chwilę będziecie w ogłoszeniach podziwiać mój zad nad taczką z gównem jako ofertę "szukam pracy stajennego"... czy cokolwiek równie kreatywnego, co przyjdzie do głowy... Bo nie ogarniam po jaką cholerę nagrywać " z tajniaka" ludzi w stajni przy typowych stajennych pracach.
kotbury, może zbierają materiały do webinaru "jak dobrze wyrzucać gnój" i stwierdziły, że masz wzorcową technikę 😉 A tak serio to nie wiem po co robić to i te ogłoszenia.
Tak dbają o konia, że pilnują odrobaczania jeźdźca😀

https://mistrzowie.org/776819/Kon-Leyla
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

18 sierpnia 2021 10:57
rudziczek, nie dość, że amazonka odrobaczona, to jeszcze zaszczepiona i zęby ma wytarnikowane 😂😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się