In memoriam

współczuje 🙁
Bardzo współczuję 🙁
Bardzo mi przykro.... mocno wierzyłam, że z tego wyjdzie 😕
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
03 sierpnia 2021 18:01
Dziękuję wszystkim.
Meise na to nie było szans.
Przykro mi😓
Muchozol2, trzymaj się, bardzo mi przykro.
Muchozol2, [*]
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
04 sierpnia 2021 11:23
Dziękuję za wsparcie. Jest mi ciężko i dziwnie. Dostałam ją od dziadka, siedząc na niej poznałam męża i jak na niej siedziałam mi się oświadczył.
Była 13 lat u nas, była wsparciem w trudnych chwilach, motorem na własną stajnię. Dla niej kombinowaliśmy z warunkami. Na niej się dużo nauczyłam. A teraz nie ma.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 sierpnia 2021 11:31
Muchozol2, strasznie to przykre, kawał życia. Miała u Ciebie dobrze, pamietam jak pisałaś, że początków zycia fajnego to nie miała. Co się stało tak w ogóle? Oczywiście jeśli chcesz o tym pisać.
Muchozol2 trzymaj się
zembria u poprzedniego właściciela rodziła co roku źrebaki po zimnokrwistych - chwalił się, że to tak twardy koń, że jest mały (142 cm) i daje radę. W dodatku Mucha była nn.
Stała na łańcuchu w gnoju jak ją dziadek kupił. Teraz bym nie wsparła tego, ale dziadek chciał pomóc koniowi.

Złożyło się dużo rzeczy. Szybko schudła mocno i miała duży brzuch i objawy neurologiczne (dwukrotnie się przewróciła, raz z oczopląsem i rzucaniem kończynami). Pojechała do kliniki na diagnostykę. Wyszło zapalenie jelit, płyn z krwią i włóknikiem w jamie brzusznej (hipoteza, że przesącz z serca), coś z jajnikami i macicą, serducho też słabe. Wątroba nie najlepiej.
Dodatkowo miała spory problem z zębami i trzeba było zrobić (ostatnio robione na jesieni) i zrobili. Po tym zasłabła, ale ją wyprowadzili, odżyła i ją wypisali do domu w sobotę. U nas było dobrze, była żwawa. Upadła i nie mogła wstać, nawet głowy nie podnosiła, miała drgawki.
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
04 sierpnia 2021 13:27
anp dziękuję.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 sierpnia 2021 13:29
Jeny... to faktycznie sporo składowych się nałożyło 😓
Muchozol2, przykro, bardzo współczuję 🙁
Sandro Hit 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 sierpnia 2021 19:47
Co się stało?!
I skąd info, nic nie znajduję na ten temat…
28 lat , piękny wiek
anetakajper   Dolata i spółka
26 sierpnia 2021 07:28
Moon   #kulistyzajebisty
26 sierpnia 2021 07:31
Aż mam gęsią skórkę... 😫
I co z tego, że ludzie wożący konie są dobrymi kierowcami, jeżdżą bezpiecznie... Znajdzie się taki dzban co jadąc ciężarówką (?!) gada przez telefon... No urwał nać... 😤😩
Masakra😓 To jest właśnie to, człowiek uważa, jedzie ostrożnie, a ktoś jedzie jak wariat, szarżuje, rozmawia przez telefon itp i tak kończy się czyjeś życie.
Najgorsza jest chyba ta bezsilność i brak wpływu na takie rzeczy.... dobrze, że nikomu z ludzi nic się nie stało (chyba).
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 sierpnia 2021 12:31
Masakra 😳
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 września 2021 22:02
Ever For Pleasure z SK Opypy.
Dziś za tęczowy most i wiecznie zielone pastwiska odszedł Ron William
Facella Czy chodzi o konia Ever for Pleasure rasy oo? https://baza.pzhk.pl/horse/id/800287.html, bo jeśli tak to smutna wiadomość.
MATRIX69, nie, chodzi o ogiera rasy hanowerskiej
Uff, bo już myślałam, że koń znajomej kaskaderki...
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
30 września 2021 17:03
Ever For Pleasure z SK Opypy.
Facella,
O nie, ojciec prosiaka... 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 października 2021 11:24
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się