Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

czy cos może jest do Pegaza?
Jakiś kod do Bergo, pls🙏🙏🙏
Chyba -15% na lato15 przy zakupach powyżej 300zł. Jeszcze dwa dni temu mieli -20%, spóźniłyśmy się 🙁
karolina_2906, No niestety�
jest jakiś kod do sklep stajnia albo do arcusa? 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
27 sierpnia 2021 11:43
Ma ktoś jakiś kod rabatowy do winderena? :kwiatek:
Hermes, wysłałam ci priv
Coś do Dobrego Konia lub Horsetown?
Sivrite, horsetown AKSA10 daje 10% 😁
Jakiś kod do healthyhorse ktoś coś
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
29 sierpnia 2021 15:13
Cześć 🙂 czy jest jakiś kod do Pasi-konika? Dziękuję
xequus, PASCAL10
Arcus miewa jakieś kody rabatowe (choćby z okazji większych akcji typu czarny piątek czy mikołajki 😝😉? Czy raczej jedynie przeceniony asortyment np. konkretnych firm?
drodzy! posiada ktoś kod do gnl albo equirex?? będę bardzo wdzięczna 🙂
Obiś, chyba jeszcze nie kojarzę kodów. Chyba że dostaniesz odręcznie na kartce napisany wraz z zamówieniem, ale mega krótko ważny jak dobrze pamiętam.
xxagaxx, ja właśnie jedynie co u nich kojarzę to jakieś rzuty przecen okazjonalnych ale kodów zupełnie. Taki odręcznie napisany dostaje się od jakiejś kwoty?
Obiś, chyba było coś w stylu 5% na kolejne zakupy, ale powiem ze już dawno nic większego nie zamawiałam u nich i dokłądnie nie pamiętam...
xxagaxx, Ok, chyba zatem raczej po prostu pozostaje przełknąć, że będzie trzeba zapłacić pełną kwotę 😅
Obiś, i tak już wysylkę mają taniej 😉 to nie jest przyjazny sklep na zakupy online niestety. A że mój ukochany smar CWD mają tylko tam to raz na rok się zbieram i zmawiam 😀
xxagaxx, ja kantar chcę a że kilka stówek to zawsze jakiś kodzik mile widziany. No ale jak się nie da to co zrobić 😜
Czy sklep Cordeo miewa jakieś rabaty?
Jest jakiś kod do Konika?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
31 sierpnia 2021 21:30
gacek 🙂, miewają fajne zniżki, warto śledzić na stronie. Teraz mieli -15% na wszystkie kaski.
podrzucam info, że mksklep, w ktorym są głównie suple i preparaty się wyprzedaje i są przecenione resztki magazynowe
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 września 2021 08:06
Jest jakiś kod do konika?
Pilne!

Ma ktos aktualny kod rabatowy do bergo? Niestety przez przypadek wyrzuciłam kartkę z aktualnymi kodami rabatowymi 🙁
shop10 lub shop15 w zaleznosci od kwoty zakupow
Kobitki, jest jakiś kod do gnl?
kitty, jakieś 5 dni temu pytałam u źródeł - nie było żadnego 🙁
czy ktoś poratuje kodem do equishop (innym niz jagoda15 🙈😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się