Ogłowia

Moon   #kulistyzajebisty
06 sierpnia 2021 07:48
Mam z TMD nadchrapnik, ot zwykłego szweda ze skośnikiem. Fajny, dobra jakość skóry. Mam też puśliska, zwykłe (nie te w stylu feejumpowych) kupowałam jakoś rok temu i zauważyłam wczoraj że zaczęły mi się zlekka przecierać.
zembria, mam ich mono pusliska do skoków u super się sprawdzają. A kosztują niemalże polowe tego co takie same CWD
Czarny skośnik ze złotym (miedzianym) okuciem?
Szukam jakoś nieudolnie bo znajduje tylko brązy 😑
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 sierpnia 2021 11:43
zembria,
Dzięki!
włąsnie temin dostawy jest taki że realnie przyjdzie po tym gdy będzie potrzebny 😉
Znalazłam na animalii 😀
zembria, oby Twoje ogłowie nie wyglądało jak moje po niewielkim użytkowaniu tego...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 sierpnia 2021 07:35
Obiś, No mam taką nadzieję. Z puślisk jestem bardzo zadowolona, tu skóra też wygląda porządnie. Zobaczymy.
zembria, może miałam pecha i felernie to wszystko zostało zabezpieczone. Nie mam pojęcia ale w życiu się z czymś takim nie spotkałam nawet przy dużo tańszym skórzanym sprzęcie. Na szczęście udało się to jeszcze uratować odsyłając do innej osoby do ponownego nadania koloru i polakierowania.
Tracę już nadzieję, pomóżcie 🙏
Szukam ogłowia jak z załącznika, z szerszym nachrapnikiem, anatomiczną potylicą, czekoladowy brąz plus złote okucia. Pokładałam nadzieję w KaWalu, ale wszystkie rurkowe i z lakierowanym nachrapnikiem 🙁
W załączniku zdjęcia modeli, które by były idealne, ale pierwsze jest tylko czarne, a drugie ma srebrne sprzączki i trochę poza budżetem 😀
Może komuś przychodzi do głowy jakiś model?
DSC_2671fb.jpg DSC_2671fb.jpg
SCHOCKEMOHLE-Oglowie-anatomiczne-CONCORD-Braz.jpg SCHOCKEMOHLE-Oglowie-anatomiczne-CONCORD-Braz.jpg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 sierpnia 2021 14:16
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 sierpnia 2021 16:20
Różowe złoto odpada, co do tych Waldhausenów, teraz mam Goldsmith właśnie, ale jest ciasny w nagłówku, takie dziwne to profilowanie, że najpierw łuk idzie lekko do przodu i uciska w ucho... Goldheart miałam w rękach, potylica tak samo profilowana niestety.

A miał ktoś może Hansbro Sport Jumeira? Jak z jakością w tych ogłowiach?


oglowie-hansbo-sport-jumeira-kolor-brazowy.jpg oglowie-hansbo-sport-jumeira-kolor-brazowy.jpg
Siwaa, a coś z Hooksa?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 sierpnia 2021 10:41
zembria, Widziałam je na żywo, bardzo cienki ten nachrapnik jest w rzeczywistości.
<b>Siwaa,</b> a coś z Hooksa?
xxagaxx, Gdzie można te Hooksy obejrzeć? Google wyrzuca wszystko tylko nie to :P
Siwaa, w hooksie :P https://www.hookseurope.com/
Siwaa, mega polecam Hooksowe
Kupiłam od nich 2 ogłowia. Jedno służy mi nieprzerwanie 12 lat... nadal wygląda obłędnie, super skóra, mocne szycia, totalnie nic się z nim nie dzieje. Tylko naczółek zmieniłam
20190921_180818.jpg 20190921_180818.jpg
Moon   #kulistyzajebisty
03 września 2021 08:33
Pooszukiwania św. Graala odcinek 49576 🤣🤦

Poszukuję nachpapnika:
- szweda/angola ze skośnikiem
- grubego/w stylu "bułka" - nie płaskiego. Może być jakkolwiek profilowany. Nie lakierowany, gładki.
- w ciemnym brązie
- chętnie z miedzianymi okuciami
- niesymetrycznego (!) - tj. z paskiem przechodzącym przez potylicę

Mój TMD jest niby spoko, ale jest właśnie płaski, na dłuższą metę boli mnie to w oczy... 🙄🤷
Moon, a TMD nie zrobi ?
Moon   #kulistyzajebisty
03 września 2021 09:18
Klami, wolałabym dorwać "gotowca"
Moon, KenTaur? Miałam taki jak piszesz tylko czarny także brąz chyba tez maja.
Moon   #kulistyzajebisty
03 września 2021 09:55
Klami, hahaha, no właśnie to do mojego ogłowia Kentaur i... ów Kentaur nie robi samych nachrapników w brązie, o brązie z miedzianymi sprzączkami nie wspominając 🤣🤦
Moon, daw mag ci zrobi. Tylko musisz im wręcz "narysować" o co c,mon.
Czy słynny Pan Marek jeszcze szyje oglowia? Kilka lat temu zamawiałam i byłam zakochana w uszytym przez niego ogłowiu 😍 jakieś wskazówki jak dobrze zmierzyć? Jak mniej więcej wyglada cenowo oglowie u Pana Marka aktualnie? Kontakt tez by mi się przydał,bo wszystkie dane zostały w starym telefonie 🙄
Mierz po głowie. Ja mierzyłam po zewnętrznej powierzchni starego ogłowia i dokładnie o tyle było za duże. :P
Robił mi 2 lata temu.
Cześć,
Czy możecie polecić coś do 400 PLN czekoladowego, w rozmiarze COB na Fiorda klacz. Czyli coś kucykowego, słodkiego, mogą być różowe kryształki ^^' i przyzwoita skóra. Jestem fanką KaWal, ale dla tej dziewczynki nic nie znalazłam jak na razie.
Ile zwykle schną wam ogłowia po umyciu przed olejowaniem? W mieszkaniu - temp pokojowa
Mam w końcu jakieś zdjęcia CH Ontario 🙂
IMG_20210917_193942292.jpg IMG_20210917_193942292.jpg
IMG_20210917_193731608.jpg IMG_20210917_193731608.jpg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 września 2021 08:42
mishka, to zależy jak mocno zmoczysz. Jak wyczyścisz wilgotną ściereczką to po godzince spokojnie możesz smarować, jak pod kran włożysz i szczoteczką bedziesz czyścić, to najpeiej na nastepny dzień sparować dopiero.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się