Kurs werkowania i podkuwania koni, korekcja kopyta i pielęgnacja

Zapraszamy na dwudniowy kurs z podstawy ortopedii, pielęgnacji kopyt i ich korekty, który odbędzie się w pierwszy weekend października w Pajtuńskim Młynie. Kurs, prowadzony przez lekarza weterynarii Agnieszkę BESTRY oraz doświadczonego podkuwacza Jacka KOWERSKIEGO, przeznaczony jest dla hodowców, sportowców, właścicieli oraz użytkowników koni, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat kopyt i ich odpowiedniej pielęgnacji. Mile widziani rownież początkujący podkuwacze lub Ci, którzy maja ochotę ciągle poszerzać ich wiedzę.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie:
[[a]]https://sites.google.com/view/ortopedia-kopyt-pajtunski-mlyn/strona-g%C5%82%C3%B3wna?authuser=3[[a]]

Możliwość wykupienia noclegu oraz posiłków wg cennika Pajtuńskiego Młyna.
Rezerwacja możliwa poprzez formularz zgłoszenia uczestnictwa w kursie.
Ilość miejsc ograniczona.
W przypadku braku minimalnej liczby uczestników organizatorzy zastrzegają sobie możliwość anulowania szkolenia, wraz ze zwrotem wcześniejszych wpłat.
Uwaga! W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, organizatorzy zastrzegają sobie również prawo zmianę terminu kursu lub wprowadzenie zaostrzonych środków bezpieczeństwa sanitarnego.
wątek zamknięty
To tak ważne wydarzenie, że potrzebny jest osobny, dedykowany wątek? 😮
wątek zamknięty
a ja mam pytanie do autora wątku, drugi dzień kursu i zajęcia praktyczne podkuwanie , czy to uczestnicy będą podkuwać ???
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 września 2021 11:55
a ja mam pytanie do autora wątku, drugi dzień kursu i zajęcia praktyczne podkuwanie , czy to uczestnicy będą podkuwać ???
blucha,
Ja też się podpinam pod zapytanie.

Proponuje przenieść tutaj ... (link z ogłoszeń WTF ??? nowe forum ... ale przekierowuje właściwie do tematu: kursy/szkolenia
https://ogloszenia.re-volta.pl/forum/topic/3866/27/
wątek zamknięty
Aleks, Zadałam pytanie prowadzącemu. Na miejscu jest stawka około 3 koni, w różnym wieku, również źrebaków. Ćwiczenia praktyczne to będzie głównie analiza stanu kopyt, dyskusja jak werkować, jak skorygować, jakie podkowy, wkładki etc. Będzie można zaobserwować, jak to robi pan Jacek Kowerski. W zależności od poziomu wiedzy uczestników, być może będzie możliwość samodzielnej pracy pod okiem prowadzącego. Kurs jest pierwszym spotkaniem w cyklu, cały cykl ma za zadanie naukę werkowania i podkuwania. Ostatnie spotkanie (najpewniej na wiosnę albo na jesieni przyszłego roku, będzie kursem stricte podkuwniczym.

Post przeniosłam również pod proponowany watek ;-)
wątek zamknięty
Rude dwie, przeniosłam post pod proponowany wątek.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.