szkolenia, kursy

Dzieki, jakby ktos cos jeszcze mial to poprosze 🙂
Nie, Jaszkowo nie organizuje takich kursów juz od kilku lat.
Cześć. Zastanawiam się nad kursem masażu koni. Znalazłam studium fizjoterapii w Warszawie i equine massage. O tym drugim miejscu słyszałam dobre opinie. Czy ktoś wie coś o studium fizjoterapii i tamtejszym kursie masażu koni?
Moje drugie pytanie dotyczy rynku takich usług. Czy jest popyt na masaż sportowy, relaksacyjny? Na Internecie ciężko znaleźć takie informacje, dlatego wolałam na forum zapytać.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
13 października 2020 16:12
Czy brał ktoś może udział w kursie na instruktora w stajni Dębina ❓ Ciekawią mnie opinie, bo być może nie warto. 🙄
Zapraszamy na dwudniowe szkolenie 29-30.05.2021r.
WPŁYW BIOMECHANIKI ŻUCIA I STOMATOLOGII NA TRENING KONIA
Prowadząca lek. wet. Monika Olejniczak
https://orimedia.pl/szkolenie-wplyw-biomechaniki-zucia-i-stomatologii-na-trening-konia/
ANATOMIA FUNKCJONALNA KONIA SPORTOWEGO W PRAKTYCE – SZKOLENIE Z DR HAB. MARCINEM KOMOSĄ.
Szczegóły w linku
https://orimedia.pl/anatomia-funkcjonalna-konia-sportowego-w-praktyce-szkolenie-z-dr-marcinem-komosa/
Orimedia zaprasza.
MANIPULACJE POWIĘZIOWE I STAWOWE część pierwsza
https://orimedia.pl/manipulacje-powieziowe-i-stawowe-czesc-pierwsza/
Zapraszamy na dwudniowy kurs z podstawy ortopedii, pielęgnacji kopyt i ich korekty, który odbędzie się w pierwszy weekend października w Pajtuńskim Młynie. Kurs, prowadzony przez lekarza weterynarii Agnieszkę BESTRY oraz doświadczonego podkuwacza Jacka KOWERSKIEGO, przeznaczony jest dla hodowców, sportowców, właścicieli oraz użytkowników koni, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat kopyt i ich odpowiedniej pielęgnacji. Mile widziani rownież początkujący podkuwacze lub Ci, którzy maja ochotę ciągle poszerzać ich wiedzę.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie:
[[a]][[a]]https://sites.google.com/view/ortopedia-kopyt-pajtunski-mlyn/strona-g%C5%82%C3%B3wna?authuser=3[[a]][[a]]

Możliwość wykupienia noclegu oraz posiłków wg cennika Pajtuńskiego Młyna.
Rezerwacja możliwa poprzez formularz zgłoszenia uczestnictwa w kursie.
Ilość miejsc ograniczona.
W przypadku braku minimalnej liczby uczestników organizatorzy zastrzegają sobie możliwość anulowania szkolenia, wraz ze zwrotem wcześniejszych wpłat.
Uwaga! W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, organizatorzy zastrzegają sobie również prawo zmianę terminu kursu lub wprowadzenie zaostrzonych środków bezpieczeństwa sanitarnego.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
14 września 2021 14:31
Almanzor dzięki za wyjaśnienia co do charakteru części praktyczniej i informację, że warsztaty w planach, mają być pierwszymi z cyklu.
Kurs podstawy ortopedii, pielęgnacji kopyt i ich korekty w pierwszy weekend października, więcej informacji pod linkiem:

[[a]]https://sites.google.com/view/ortopedia-kopyt-pajtunski-mlyn/strona-g%C5%82%C3%B3wna?authuser=3[[a]]

Na hasło re-volta cena promocyjna!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 października 2021 10:19
Znalazłam zapowiedź szkolenia, ale zupełnie nie znam osoby prowadzącego, tematyka wydaje mi się być ciekawa, znacie może tego Pana? Watro się wybrać?

KONFERENCJA I SZKOLENIE LICENCYJNE "Budowa anatomiczna Twojego konia i dobór metod treningowych" Z DR MARCINEM KOMOSĄ
zembria, polecam ci "całą sobą".
To jest przede wszystkim naukowiec, a nie teoretyk, a do tego praktyk bo jeszcze dekadę temu był czynnym zawodnikiem.
Wypreparował setki kości zwierzęcych i obejrzał chyba tysiące zdjeć Rtg. (czasami uważam, że z interpretacją trudnego przypadku na rtg warto do niego a nie do weta... serio).
Doceniony (od strony wiedzy naukowej) przez Heuschmanna. W konflikcie- wyścigu akademickim - z całą katedrą podległą Sue Dyson - ponieważ pierwszy odkrył i opublikował prace badawcze na temat remodelingu trzeszczek.
W Polsce ( w środowisku jeździeckim) imho, pomimo prowadzonych szkoleń niedoceniony. Ale to chyba dlatego, że większość "trenerów zawsze wie lepiej... a jak zacznie być sztywny to się ostrzyka, a kuleć to się sprzeda🙂".
Autor książki "Anatomia funkcjonalna konia - spotkanie nauki z praktyką" .

Ale dość kontrowersyjny, ze względu na swoje poglądy (teoretycznie każdemu wolno mieć w tym kraju własne) i nie krycie się z nimi. To nie jest człowiek, który boi się powiedzieć co myśli, także w światku naukowym, dlatego tam "nie zawsze lubiany"

Jego wykłady są bardzo dobrze przygotowane (ma zawsze zestaw interesujących preparatów ze sobą), a on ma dar opowiadania i tłumaczenia przyczynowo- skutkowego.
To nie jest gadająca głowa - to człowiek z pasją i do tego ogromną wiedzą.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 października 2021 17:17
kotbury, O, dzięki! To chyba się wybiorę, to akurat będzie w stajni obok nas.
zembria, zdradzisz gdzie? I kiedy?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
03 października 2021 07:52
Aleks, dzięki wielkie!
flote,

Witaj,
Polecam Marię Soroko, zajęcia praktyczne jak i teoretyczne prowadzone w sposób profesjonalny, z olbrzymim zaangażowaniem , entuzjazmem, ogromną wiedzą na najwyższym poziomie. Osobiście byłam zachwycona warsztatami
Witam ,
na wstępie dodam iż nie wiem czy wybrałam odpowiedni temat. Nurtują mnie szkolenia instruktorskie, tzn. czy Instruktor Jazdy Konnej PZJ to to samo co Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ?
kasiasci   www.alfahorse.pl
07 lutego 2022 09:20
‼🍀 WEBINAR: Podstawy Naturalnego Treningu Koni 🍀‼
24 lutego 2022 - godz. 19😲0
Jeżeli nie dasz rady obejrzeć na żywo - nie martw się - dostaniesz całe nagranie oraz certyfikat uczestnictwa.
https://alfahorse.clickmeeting.com/podstawy-naturalnego-treningu-koni/register
Stwórz wyjątkową relację ze swoim koniem i poczuj się przy nim bezpiecznie.
🌿 psychologia treningu koni
🌿 zachowania społeczne
🌿 techniki komunikacji
🌿 koński punkt widzenia
🌿 nagradzanie i motywowanie
🌿 budowanie zaufania i respektu
🌿 płaszczyzny pracy, ćwiczenia i plan treningu
Naucz się być pewnym siebie przewodnikiem i najlepszym towarzyszem dla każdego konia.

Harmonogram: Webinar będzie miał formę około dwugodzinnego wykładu z prezentacją - zakończonego dyskusją z uczestnikami i wspólnym analizowaniem tematu.
🥕 Cena: 89 zł
‼ ZAREJESTRUJ SIĘ W TYM LINKU ‼
https://alfahorse.clickmeeting.com/podstawy-naturalnego-treningu-koni/register
Hej, czy ktoś się wybiera do p. Darii Kobiernik w kwietniu? Btw jadę z Wro i będę mieć msc w przyczepie 🙂
https://facebook.com/events/s/konsultacje-skokowe-z-daria-ko/607478330311150/
Kurs dopasowania siodeł z p. Dobrowolskim warto?
BUCK   buttermilk buckskin
12 marca 2022 14:03
czyszczeniepaki poszukaj opinii o MD Siodła 🙂 nie spotkałam nigdzie negatywnej opinii, generalnie chwalony, a przy tym fizjoterapeuta, zatem łączy te dwie dziedziny co z moim pojęciu na korzyść dla konia
BUCK czyszczeniepaki Hej! Byłam na szkoleniu pierwszy raz w zeszłym tygodniu. Powiem tak: atmosfera super, zakres wiedzowy super i naprawdę wiele można z tego wyciągnąć. Miałam iść na jedno szkolenie, ale na miejscu zapisałam się na drugie. Poszłam też, bo chwalili wszyscy, u których byłam, osoby po szkoleniach, ale także specjaliści w kwestii siodlarstwa - nikt nie miał złego słowa do powiedzenia o Michale. I nie dziwię się temu, warto 🙂 Ma też w ofercie webinary - można chyba za stówkę kupić dostęp i zobaczyć zajawkę tego, jak kursy prowadzi i co mówi.
Hej, mam do odsprzedania 2 miejsca dla sluchaczy na Szkolenie z p Darią Kobiernik 14-15maj
Stajnia Iskra, Sztumskie Pole
Dostałam się z koniem na drugie jej szkolenie, więc to chciałabym odpuścić 🙂
Zapraszam priv
Cześć! Orientuje się ktoś, czy w najbliższym (i dalszym 🙃😉 czasie nie będą organizowane w okolicach Wawy jakieś szkolenia z werkowania kopyt? 🐎
BUCK   buttermilk buckskin
29 maja 2022 10:20
BUCK, akurat przed sesją, trochę słaby termin 😂 ale dzięki za pomoc! ♥
BUCK, Czy był ktoś może na warsztatach prowadzonych przez Sylwię Marchewkę? Warto?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się