Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 czerwca 2021 11:00
Właśnie odkryłam (chociaż jak zwykle nie wykluczam, że mogłam też czegoś nie zauważyć 😉 ), że przy okazji wyszukiwania konkretnego hasła w danym wątku, nie mam możliwości wejścia do tej części dyskusji. Owszem, pojedyncze posty z tym słowem są wyszukane, ale nie mogę wejść w wątek z tego poziomu i doczytać czy ktoś przed/po nie napisał odpowiedzi w tym temacie, ale bez użycia słowa-klucza.

Jest szansa na poprawę tego? Przyznam, że to było naprawdę ogromne ułatwienie.
martva, na poprzedniej stronie była na ten temat dyskusja 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 czerwca 2021 13:40
macbeth, racja! Dziękuję, jak zwykle nie doczytałam wszystkiego -.-
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 czerwca 2021 20:34
Jak znalezc więcej swoich starych postow niz te najnowsze?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 czerwca 2021 12:49
Jak tam prace nad naprawą forum i przywracaniem funkcji? Już prawie dwa miesiące od "dnia zero" 😅
Powiedzcie mi, czy da się jakoś odzyskać stare konto, do którego nie posiada się maila? Coś mi się kojarzy, ze zakładałam je na maila, którego później usunęłam (i zniknął tez z forum), bo logowalam się na nazwę użytkownika. Nie wiem do kogo z tym uderzać.
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 czerwca 2021 17:26
Scotie, na stronie głównej forum masz link do formularza, root powinien być w stanie odzyskać dla Ciebie dostęp 🙂
Czy byłaby szansa na jedną zmianę – chyba prostą, a ułatwiającą użytkowanie?
Tzn. dodanie "ulubionych" do menu na górze?
Screenshot 2021-06-22 at 09.43.08.png Screenshot 2021-06-22 at 09.43.08.png
Czy byłaby szansa na jedną zmianę – chyba prostą, a ułatwiającą użytkowanie? Tzn. dodanie "ulubionych" do menu na górze?
Teraz, żeby wrócić do listy ulubionych z konkretnego wątku, klikam na stronę startową forum i dopiero wybieram "ulubione".
Z tego menu byłoby wygodniej o jeden oszałamiający klik 😉
Screenshot 2021-06-22 at 09.43.08.png Screenshot 2021-06-22 at 09.43.08.png
Teodora, dostęp do ulubionych bez ładowania strony startowej masz też po rozwinięciu widocznego na twoim screenie 'moja re-volta' (po prawej stronie) 😉
ale też jestem zdania, że mogło by to zostać wyciągnięte na wierzch 🙂
any, dobry myk, dzięki.
Może jest tu gdzieś odpowiedź ale mi umknęła: czy w nowej wersji jest możliwość ignorowania danego użytkownika? Jeden z użytkowników zaraz wyskoczy mi z lodówki i mam już takie 🤢...
Czy forum zostaje jakie jest, czy cokolwiek się ruszyło? Nie żeby ktoś ponaglał, ale jakikolwiek news byłby mile widziany :P Bo plany były, ankieta była i co dalej?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 lipca 2021 07:53
budyń, Pytałam o to samo 9 czerwca... i cisza niestety 😒
A, okej, no to mamy odpowiedź 😂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
28 lipca 2021 17:02
A galeria wam działa?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 lipca 2021 07:59
helcia, A jest gdzieś? Ja nie widzę nigdzie.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
29 lipca 2021 09:56
zembria, po wpisaniu w google jest http://re-volta.pl/galeria/ , ale nie działa 🙁
Te kafelki galerii, szmatoholików na górze też mógłby wrócić 🙁
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 lipca 2021 23:15
Szwankuje przepływ powiadomień o wiadomościach na revolcie na maila. Nie mialam ostatnio w ogóle powiadomień
I do tego opcja zablokuj użytkownika jest słaba, bo pisze do mnie kupujący a ja nie mogę odpowiedzieć ani nic napisać bo mnie chyba przypadkiem zablokował... A użytkownik anonimowy i szukaj wiatru w polu
W sumie taka możliwość blokowania i pisania z anonima to chyba trochę ułatwia nieuczciwość w transakcji później :/
No i słabo że przy forum i użytkowniku nie ma jego ogłoszeń :/
Opcja czy ktoś wyświetlił wiadomość też była by super
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
02 sierpnia 2021 15:20
Co raz więcej anonimowych kontrahentów w ogłoszeniach... nie wiadomo z kim się rozmawia, a koniec końców i tak ciągle oczekują żeby wystawić na olx ... Czy jest szansa by coś z tym zrobić ? By ogłoszenia były częścią forum i były widoczne dla zarejestrowanych użytkowników a nie ludzi z zewnątrz - anonimów ?
Poza tym czy wróci możliwość zobaczenia ogłoszeń użytkownika ?
A ja na telefonie nie mogę pisać postów... bo wyskakująca klawiatura zasłania okienko edycji🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 września 2021 20:07
Miały być zmiany, miały być wyniki ankiety, a tymczasem nic się nie zmieniło. I widzę ze jkobus ciagle ma „zbanowany do 5 września”…
Kotbury, może przełącz na widok komputerowy? Trzy kropki na górze po prawej i "Wersja na komputer".
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 grudnia 2021 15:09
Cokolwiek się ruszyło w temacie poprawek?
Cytowanie wygląda tak:
https://ogloszenia.re-volta.pl/forum/topic/885/626/#post2995141
Nie ma odnośników do cytowanej wiadomości, więc jak ktoś odnosi się do posta sprzed x stron to można się tylko domyślać o czym była rozmowa. Inne wspominane już wielokrotnie błędy nadal nie zostały poprawione. Czy cokolwiek jest robione w tym kierunku, czy tylko był duży szum żebyśmy się zamknęli i czekali nie wiadomo ile na jakieś tam poprawki?

Edit: super, wstawianie linków też się wysypuje, pisanie kodu HTML niewiele zmienia.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 grudnia 2021 15:12
Ponieważ do edytowanej wiadomości nie można dołączyć obrazków, to poniżej screen z linka, który nie działa xD
Nie wiadomo kto jest autorem cytowanego posta (gdyby kotbury nie wymieniła halo w treści), nie da się przejść do wypowiedzi, a chciałoby się przeczytać całość - bo może być cytowany tylko fragment, w cytatach uwidaczniają się fragmenty kodu… nie widać nawet kiedy był napisany cytowany post, więc ręczne szukanie go oznacza czytanie wszystkich wcześniejszych postów. Na dawnym forum wystarczyło kliknąć. Miało być bardziej użytkowo, jest frustrująco.
8D7AAB52-D04A-49C3-AC54-24BCBF5FFDAD.png 8D7AAB52-D04A-49C3-AC54-24BCBF5FFDAD.png

Nie wiadomo kto jest autorem cytowanego posta (gdyby kotbury nie wymieniła halo w treści).

Facella,
Kotbury nie dodała halo do swojej wypowiedzi, teraz jak cytujesz osobę to jego dane pojawiają sie na dole, tzn tylko nick( ktory nota bene bardzo łatwo przypadkiem usunąć), co do reszty, masz absolutną rację 🙁
Post został usunięty przez autora
Co powiecie na możliwość powiększania strony forum na komórkach? Wiem, że została przystosowana właśnie do czytania na małych ekranach ale dla mnie czasem to nie wystarczy i chciałabym móc coś powiększyć, np zdjęcie czy nawet tekst. To taki "low hanging fruit" a myślę że umilił by czytanie. Co sądzicie?
Nie wiem czy można teraz wrzucić kod jak na starym forum więc napiszę w tej formie, mam nadzieję że coś będzie widać.

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">

Chodzi o to żeby nie blokować user-scalable, teraz jest zablokowane. No i nie ustawiać maxa.
No i potem jeszcze pewnie

@-ms-viewport{
width: device-width;
}
Bardzo za! Wkurza mnie to, że nie mogę rozciągać zdjęć, a często bym chciała zobaczyć coś dokładniej.
Podziwiam za pozytywne nastawienie, że cokolwiek będzie zmienione 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się