Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Dziekuje, postoje xd okazja roku normalnie 🤣
Jak widzę tak piękny czaprak w takim stanie to aż mi przykro się robi....
Sasini, a w jakim ma być stanie, bo nie rozumiem, przecież czapraki służą pod siodło, czyli brudzą się od potu, brudu, sierści, normalne. Piękny, czy nie piękny, służy do tego samego. Ten jest po prostu niewyprany i tyle. Co do ceny... Popatrzyłam trochę a ogłoszenia forum, i tam też ceny czapraków w takim mniej więcej przedziale. Tyle że dziewczę popłynęło z tym praniem.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 września 2021 13:44
No mi o to chodzilo właśnie, że "cena po praniu na pewno wzrośnie" 😅
zembria prawie jak "cena konia wraz z treningiem wzrośnie" tak mi sie skojarzyło 🙈 ale przy koniu to rozumiem, przy czapraku totalnie nie 😂
azazu93, proszek kosztuje xD
Watrusia, no mi by było szkoda czapraka za prawie 400zł doprowadzić do takiego stanu :> I nie mówię tu o "nie używaniu" tylko dbaniu.
W mojej ocenie jest on zaniedbany, w życiu bym czegoś takiego na konia nie założyła. Pomijając kwestie ceny za pranie, to jakiś żart xD
https://ogloszenia.re-volta.pl/klacz-10-lat/o/383849/

Dopasowanie hackamore 🙄

Do tego uwielbiam jak ktoś poleca klacz NN do hodowli. Świetny pomysł, przecież za mało koniczków jest na świecie..
W dodatku alergiczka, to też do hodowli polecane.
Jak odczynić uroki... 🤔
Już któryś raz widzę takie zapytania, to chyba ostatni akt rozpaczy i bezsilność?
IMG_20210927_161231.jpg IMG_20210927_161231.jpg
Gillian   four letter word
28 września 2021 10:12
Nawet nie wiesz ile razy rozważałam 😅🤣😂
Śmiejcie się, a po 63 szwach na szyi mój łaził z czerwoną wstążką przy kantarze i miał na kratach w boksie też powieszoną 😂
Potwierdzam, nawet był temat wahadełkowania nogi Prosiaczka 🤣😅🙈
Moja Seniorka i jej boks też były obwieszone czerwonymi wstążkami 🙊 a mojej mamy koleżanka, która korzysta z usług wróżki czytała jakiś "odczyn" od tej wróżki, później kosmyk grzywy miałam zakopać pod jakimś drzewem... Nie pomogło jak coś 🙃
Ja sie z tego zawsze śmiałam a potem miałam serię "pechowych" koniczków, na koniec wszystkie chodziły w czerwonych kantarkach z wstążeczkami 😀
U mnie to samo :/ Tyle, że u mnie konie + mąż ! :/
[[a]]https://m.olx.pl/d/oferta/kon-walach-malopolski-CID103-IDKVroS.html?reason=hp%7Cbundle_personalized[[a]]
Fajne zdjęcie.
Rudaska8), " ceniąca sobie dobrobyt " 😖 Klacz żrebna 5 miesięcy!

Dobrobyt wylewa się żebrami :/
właśnie miałam pisać, dostęp do dobrobytu chyba jednak ja inaczej rozumiem 🙁
i cała w gnoju dodatkowo...
Jakim podłym "człowiekiem" trzeba być, żeby tak bezczelnie pisać o tej miłości i dobrobycie w kontekście tak zaniedbanej klaczy..
Nawet, wbrew moim zwyczajowym niechęciom do takich wpisów, napisałam dobrą radę tej osobie na pw. Ale niestety w odpowiedzi się dowiedziałam, że klacz super wygląda i mam nie pouczać 🙁
Jeśli tak wygląda po sezonie pastwiskowym to pozostaje mieć nadzieję, że ktoś ją kupi przed zimą.
olq skoro ta klacz super wygląda to mają jakieś w gorszym stanie pewnie… nie można tego gdzieś zgłosić? Jeśli to jest koń w kondycji opasowej i żyjący w dobrobycie to serio strach pomyśleć co z resztą koni tych…. „ludzi”…
Ta klacz niekoniecznie jest chuda - ciężko stwierdzić po zdjęciach. U wieloródek czasami trzeba patrzeć na slabizne (a ta stoi mocno odstawiona zadem i nic tam nie da się stwierdzić) bo brzuch jest mocno opadnięty i zebra widać, nawet jak nie są źrebne albo sa we wczesnej ciąży. Mogłabym Wam pokazać egzemplarz z tłuszczem na szyi, cellulitem na dupie i wystającymi żebrami, zwłaszcza pod światło. Inna sprawa że jest uwalona, ja rozumiem że klacze hodowlane sobie łażą i nikt ich codzienne nie pucuje, ale do zdjęcia handlowego by wypadało 🤣
Ogłoszenia już chyba nie ma.
karolina_, tylko ta kobyła miała aż sierść niezdrową.. No koło dobrobytu to ona nie stała niestety..
Następny po sezonie pastwiskowym, oaza spokoju

https://www.olx.pl/d/oferta/kon-na-sprzedasz-CID103-IDLKZ2r.html
Masakra 😕 Przecież dopiero skończyło się lato, sezon pastwiskowy, a koń wygląda okropnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się