Końska Rewia Mody XV (2021)

Taaaaak! Ten ciemny przepiękny 🙂😉)
wątek zamknięty
A teraz pytanie jak się ma butelkowy czaprak np z ES do nowej kolekcji Piekura (Antique Green)?
wątek zamknięty
Mi chyba najbardziej do Antique green pasuje eskadronowy seapine green. Póki co nie porównywałam z niczym innym.
wątek zamknięty
Sesja sprzed chwili, lepiej tego koloru nie oddam chyba 😅
Sasini,

Zgadzam się, to chyba najlepiej oddane zdjęcie, mam amazonite a to ten sam kolor i na żywo wygląda właśnie tak 😀
wątek zamknięty
Sasini, ooo, dobra fota, imo widac ladnie te "niebieskosc" o ktora mi chodzilo 🙂
wątek zamknięty
cieszę się że pomogłam :>
wątek zamknięty
Drodzy re-voltowicze czy ktoś z Was orientuje się jakie nauszniki pasują do padu Anky Chilli Pepper?
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi 🌹
wątek zamknięty
Hej, potrzebuje porady 🙉 Szukam jakiegoś fajnego czapraka dla mojej dziewczynki... Jakie kolory dobre dla siwego w hreczce? Jakieś porady?
IMG_20210825_192643.jpg IMG_20210825_192643.jpg
wątek zamknięty
Siwe w hreczce świetnie wyglądają w pomarańczach.
wątek zamknięty
Silver_arianna, - brudny róż, ciepłe fiolety, czekoladowy brąz.
wątek zamknięty
Nowe PS of Sweden 🙂
B48100F8-AE8B-4463-A1C0-B694DA959726.jpeg B48100F8-AE8B-4463-A1C0-B694DA959726.jpeg
2C80DABB-AA7A-4349-A951-18A3986A503D.jpeg 2C80DABB-AA7A-4349-A951-18A3986A503D.jpeg
F02AE461-30B0-487A-AE6B-0E2D739CCA96.jpeg F02AE461-30B0-487A-AE6B-0E2D739CCA96.jpeg
wątek zamknięty
Nowe PS of Sweden 🙂
B48100F8-AE8B-4463-A1C0-B694DA959726.jpeg B48100F8-AE8B-4463-A1C0-B694DA959726.jpeg
2C80DABB-AA7A-4349-A951-18A3986A503D.jpeg 2C80DABB-AA7A-4349-A951-18A3986A503D.jpeg
F02AE461-30B0-487A-AE6B-0E2D739CCA96.jpeg F02AE461-30B0-487A-AE6B-0E2D739CCA96.jpeg
wątek zamknięty
Ten roz mega!
wątek zamknięty
Kolory ładne, ale ten sztruks to jakaś pomyłka 😅

W cavalloshopie są mocno przecenione dralony i polar cooper z heritage, resztki ze starszych kolekcji. Zarypiście kusi mnie czarny dralon, ale mój stan konta sugeruje, że chyba jednak nie. Problemy pierwszego świata 🤣
wątek zamknięty
Kolory ładne, ale ten sztruks to jakaś pomyłka 😅<br>
<br>
W cavalloshopie są mocno przecenione dralony i polar cooper z heritage, resztki ze starszych kolekcji. Zarypiście kusi mnie czarny dralon, ale mój stan konta sugeruje, że chyba jednak nie. Problemy pierwszego świata 🤣


O ile dobrze pamietam to na kod jakiejś dziewczyny jest ekstra10% na przecenione rzeczy 😇😋
keirashara,
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 września 2021 22:09
keirashara, nie pomogę, ale kupuj 😂😂 ja kupiłam zimą polarek z kapturem i jest absolutnym sztosem 😀 mięciutki jak kocyk z home&you i w ogóle ochy i achy
Screenshot_2021-09-22-22-07-45-699_com.instagram.android.jpg Screenshot_2021-09-22-22-07-45-699_com.instagram.android.jpg
wątek zamknięty
Dairoxroxi, jakbyś go odkopała, to będę wdzięczna. 😂 Po co ja tu wchodziłam.
wątek zamknięty
ARON10
przy wpisaniu przez urządzenia mobilne powinien się łączyć z promocjami
wątek zamknięty
Kolory ładne, ale ten sztruks to jakaś pomyłka 😅<br>


keirashara, to samo pomyslalam 🙈

Ma ktos Kentucky Velvet? Uwidzialo mi sie cos milego i pluszowego na zime 🙂 jakie inne marki maja ewentualnie podobne czapraki jesli o rodzaj materialu chodzi?

Eskadron tez ma velvety w nowej kolekcji ale te futerka przy klebie sa dosc paskudne i kolory na zdjeciach takie sobie😒 Z Kentucky za to mialam w lapkach pearl i softshelle i jakosc byla bardzo bez szalu, velvety mi sie podobaja na zdjeciach katalogowych 💗 ale zastanawiam sie, czy na zywo tez sa ok?
wątek zamknięty
Kokosnuss, Mattes ma bardzo duży wybór Velvetów teraz. I Caball ma 6 kolorów.
wątek zamknięty
kokosnuss, Mattes ma ekstra velvety
wątek zamknięty
Dzięki, na Was zawsze idzie liczyć w kwestii rozsądku 😝
Tak bardzo potrzebna mi szósta derka osuszająca... 🤣🤣🤣

kokosnuss, - eskadronowe velvety mają mega słabe opinie, zdecydowanie szła bym raczej w Kentucky lub Mattesa 😉 Sama się czaje na pluszowego Kentucky, mają coś w sobie, mega podoba mi się pikowanie.
Pati2012, - śliczny! U nas w szafie tylko eskadrony z polarów, bo ktoś się w inne nie dopina 😅
wątek zamknięty
Wrzucę kilka zdjęć z bliska nowych PS-ów.
I już mnie nie ma 🙈
Edit: jedno tylko się załadowało
F48805EC-D0C5-4FDA-B5E1-DED652C6BE84.jpeg F48805EC-D0C5-4FDA-B5E1-DED652C6BE84.jpeg
wątek zamknięty
kokosnuss, mam velveta z eskadrona, kentucky i mattesa. Moim zdaniem najlepiej jakościowo i najbardziej miękki wypada kentucky, zaraz po nim mattes 🙂 Eskadron szału nie robi, jest taki szorstki w porównaniu do dwóch poprzednich.
Więc najbardziej polecam kentucky 😍 ale znowu mattesa skonfigurować mozesz jakiego sobie dusza zapragnie
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 września 2021 12:09
smerfi, ten zielony super kolor, ja strasznie lubię takie zgniłki. Tylko ten sztruks... 😝
wątek zamknięty
Tez mi sie ten zgnilozielony podoba, jak nie lubie zieleni tak ten kolorek ladny. Tylko sztruks paskudny niemilosiernie 😐



azazu93, keirashara, dzieki za opinie, to sie bede czaic na Kentucky 😎widzi mi sie chlodny bez albo jasnoszary na Fly w siersci zimowej tj. bardzo ciemny ciemnogniady. Acz fuksja jest cudowna po prostu



Niby dorosla baba jestem, a moj mozg ma 12 lat i pozada rozowych czapraczkow na kilogramy 😜dziewczynki ze szkolki niezmiennie zachwyca moj landrynkowy reflex 🤣

Reszta kolorow velvetowych takie meh, ale do nie ogolnie przemawia albo granat, bez, szarosc, biel etc. albo ostra landryna, opcji posrednich brak 🤷
wątek zamknięty
kokosnuss, - mi się podoba z Kentucky brudny róż, musztarda, butelkowa zieleń i właśnie szarości, granaty.
Co do russshofego no to cóż, ja się z matką na komunię kłóciłam, że żadnych zaproszeń z różowym, a teraz kocham różowe czapraczki i rzeczy 😂 U mnie w stajni furorę robią moje polarowe ochraczniaczki na strzemiona z minky 😁
Screenshot_20210923-124156_Instagram.jpg Screenshot_20210923-124156_Instagram.jpg
wątek zamknięty
A mi tam się właśnie najbardziej ten sztruks podoba.
Takie dzięki temu podwójnie jesienne te czapraki.
wątek zamknięty
Sztruks sztruksem - tak sobie wymyślili. W tej chwili to jedyne trzy kolory jakie będą z niego wykonane. Tyle chyba mogę napisać/powiedzieć.
Ogólnie czapraki naprawdę są super. Gdzieś czytałam, że ktoś kto ma sklep używał właśnie Huntera przez jakiś czas i nic się nie dzieje. Dla wyjaśnienia - one dotarły do sklepów już jakieś 3 tyg temu więc była możliwość ich używania. 🙂
wątek zamknięty
Nadal czekam na profeszynal zdjęcia z sesji, ale "już" (trzy miesiące leżał, pachniał i był podziwiany 🤣😉 drugi tydzień siodłam w Equito Black Peach i nie mogę się napatrzyć. Poprawia mi humor nawet w taką syfiastą pogodę, Bąbelko od razu wygląda radośniej. 😂 Szczególnie z rosegold ogłowiem z KaWala, jeszcze się zbieram do wędzidła do niego i już w ogóle będzie lans po lasach.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.