Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 września 2021 15:29
keirashara, za mną chodzi Sand Ruffle, ale boje się że zginie na Księciu.
Mam rację?
na www.loft-hr.pl -15% na horseline i dużo rzeczy w dziale wyprzedaż nawet -50%
BUCK   buttermilk buckskin
13 września 2021 22:47
Bergo kody do 16.10.2021: sep10 do 299,oo sep15 od 300,oo
Czy ma ktoś jakiś kod do zdrowy-kon.pl ???
W Bergo 20% na hasło "nowe".
Fokusowa, kojarzysz, do kiedy?
Sivrite dostałam maila o 12:38 i jest napisane, że działa 12 godzin.

Darmowa dostawa w zabookuj dzisiaj na dostawa0 (działa na pasze!)
Jakby ktoś gdzieś widział promocje na polarowe derki Kentucky będę wdzięczna 🙏 mogą być zagraniczne sklepy byle wysyłały do PL
Moon   #kulistyzajebisty
17 września 2021 13:02
Bergo oszalało... 😉
https://sklep.bergo.pl/derki-dla-konia - promki do 30% na derki
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2021 14:21
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 września 2021 19:10
Globvet do 30.09, -20% na produkty NAF
na kod NAF21
Moon, Bergo nie oszalało tylko robi sztuczne promocje, ceny są podniesione mocno w górę w stosunku do innych sklepów i dopiero wtedy są promocje. Raz się naciąłem kupując tak kask dla córki, zdecydowanie nie polecam. Lepiej sprawdzić inne ceny i sklepy.
Krzysztof_Jarzyna, stosunkowo często robię zakupy w Bergo i zawsze porównuje ceny z innymi sklepami. Nie zdarzyło mi się, żeby różnica była większa niż 2-3 zł.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 września 2021 20:52
Krzysztof_Jarzyna, bzdura 😉 mają normalne ceny...
Konto zarejestrowane dziś i to jedyny wpis. Pan Janusz marketingu widzę
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 września 2021 20:57
Zanim coś zamawiam sprawdzam ceny i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby Bergo zawyżyło cenę przed promocją.
Pati2012, gdyby mi się to nie zdarzyło to bym nie pisał, więc nie jest to bzdura
Moon   #kulistyzajebisty
24 września 2021 07:10
Krzysztof_Jarzyna, tak, tak bo pracując zawodowo w e-commerce, nie sprawdzam cen w innych sklepach, na ślepo walę do Bergo i jaram się promkami... 😉

Też mi się nie zdarzyło, by ceny były sztucznie zawyżone, wręcz nawet bazowe bywają niższe o te kilka zł. (a sprawdzam często nawet na Allegro w opcji ze smartem) Plus kliencki rabat, plus darmowa przesyłka... No i wychodzi, że portfel aż tak nie jęczy 😅
Horsetrade -15 % na pasze i suplementy 😍 kod horse15 do 26.09
Ja niestety potwierdzam sztuczne zawyżane cen z Bergo.. na pewno nie ze wszystkimi produktami tak jest, ale już kilka razy mi się rzuciło w oczy.
Ceny bazowe często mają wyższe niż bazowe w innych sklepach, ale nie zawsze, jednak nie można tego nazwać oszustwem tylko tak jak to się Horze tłumaczyło kiedyś, marketingiem takim a nie innym. Za to promocję mają takie że czasami można fajne cenki urwać 😉 Praktyk z portalu Horze i tak chyba nie przebiją z tego co ktoś tu niedawno kilka stron temu pisał😁 A ja rok temu kupiłam np. z mega przeceną markowe Bucasy derki i to normalnie zamawiane nie, że na stanie. W tym roku koleżanka też na te rabaty z okazji "nowego" dwie derki w super cenie dorwała. Także no... Niestety w internetach trzeba umieć kupować... Ale w sumie nie tylko w internetach 😉 A czasami się człowiek przejedzie...
BlueHorse, no właśnie sama jestem wkurzona, bo ominęłam teraz te wielkie promocje wiedząc, że mam derkę z Horze, która się rozleciała po... 4 dniach użytkowania. 😑 A to ja pisałam te elaboraty o praktykach Horze z promocjami. To teraz to już mnie całkiem wkurzyli, że mi derka po czterech dniach idzie po szwie. A mój koń stoi sam i nigdy przez 7 lat jak go mam nie ugryzł swojej derki, więc stwierdziłam, że nie odpuszczę. Bo jakby miał kolegów, to jasne, któryś pociągnął, po 1200D na wierzchu nie widać, ale podszewka poszła. Ale nie.
A też na taaaakiej promocji kupiona. Niech spadają. I chętnie bym wyrwała na tej poprzedniej promocji coś z Bergo, a tak to wczoraj 3 godziny klikałam, żeby znaleźć coś sensownego gdziekolwiek na początku sezonu derkowego. 😐
BUCK   buttermilk buckskin
25 września 2021 09:03
jakie są aktualne kody do Bergo? Coś kojarzę że mają powyżej 300zł ale wyrzuciłam kartkę 🙁
"sep10" do 299 i "sep15" od 300.
Sivrite, dziękówka 😀
Czy znajdę gdzieś fajna promocje na kosmetyki K9? 😁
Do bergo teraz jest AUTUMN10 i powyżej 300zl jest AUTUMN15
Ktoś może ma jakiś kod do konika ?
Hej, czy ma ktoś może kod do GNL? 🙏🙏🙏
A moze jest cos do Horsetown ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się