Końska Rewia Mody XV (2021)

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 września 2021 12:31
Moss na gniadym ... Piękny 😍 Mam i nawet nie użyłam ...
wątek zamknięty
dairoxroxi, czaprak cudo, ale zdjecia jeszcze lepsze! 😀
wątek zamknięty
Czy PSoS będą jeszcze nastepne kolekcje w wersji monogram?
Bo kurczę te nowe modele do mnie w ogóle nie trafiają, zupełnie inny wygląd 😐
wątek zamknięty
dairoxroxi, Jak byście się nawet w worek na śmieci ubrali zawsze wyglądacie szałowo!
Ale kolor Wam mega pasuje 😍😍😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, pięknie wygląda!

PS w wersji sztruks do mnie nie przemawia, natomiast Monaco Blue zamówiłam. Co zrobić, uwielbiam wszelkie odcienie niebieskiego 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, - cudo 😁 ale mina Kucynki na drugiej focie wymiata, takie "skończyłaś już? 🙄" 🤣🤣🤣
anai, - nie dziwię się, jak nie jestem fanką niebieskiego tak ten jest boski! Gdyby nie to, że muszę zbiednieć w klinice to też bym go klikała 😍
wątek zamknięty
Nie wiem, czy to odpowiedni wątek - jak coś proszę o przekierowanie 🙂

Czy ta kolekcja z FP się dopiero pojawia, czy się tak szybko wyprzedała już? Chciałam ten półgolf ale rozmiarówka bardzo uboga i to jedyne miejsce w internetach, gdzie znalazłam rzeczony model: https://equidea.pl/bluzy-golfy-swetry-polgolf-fp-mette-granat-44,c216,p40546,pl.html

Tu ich lookbook: https://fair-play.pl/download/FP_AUTUMN-WINTER.pdf

I jeszcze taka sprawa, może ktoś ma na sprzedaż FP Scandi w kolorze granatowym, rozmiar 36? Zakochałam się a nigdzie ni ma eh, to chyba z 2017 roku kolekcja

scandi.PNG scandi.PNG
wątek zamknięty
dairoxroxi, omg! Piekne. I to byłby cudny komplet na karą!
Muszę sobie teraz przez ciebie przetłumaczyć, że ten PS jest niefunkcjonalny bo trzy lata będę za każdym razem owijki zawijać żeby były równo...🤣
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 września 2021 13:53
kotbury, nie pocieszę Cię. Mam ten moss i jest boski! 😍
wątek zamknięty
zembria, dawaj foty!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 września 2021 14:16
kotbury, nie mam 😅
Jedyna jaką mam to ta https://ogloszenia.re-volta.pl/forum/topic/103293/11/#post2967268
wątek zamknięty
Slicznosci 😍

Zamarzyl mi die komplet sage albo musk od lemieux na cross, sage to wlasnie podobna oliwkowa zielen. Szukam tylko sponsora 😅😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 września 2021 18:04
Ja bym chciała Ps of Sweden wine i Lush, o jezu jak ten Lush za mną łazi...
wątek zamknięty
Macie Marocan Blue od ES wspomniany stronę wcześniej na Emporio Matta Harnacke, można się ślinić (do czapraka, konia lub Matta - to już nieważne 😅😉 🙈

https://www.instagram.com/p/CUVQJ0Mog8w/
wątek zamknięty
Meise, - wybieram konia 🤣😍

Choć na livie ten kolor wyglądał na mniej nasycony, ciekawa jestem jak na żywo.
wątek zamknięty
A ten Blue to dość mocno podobny chyba do Neptuna PS?
wątek zamknięty
keira, ja się waham 😝
martrix, nieee, moim zdaniem zupełnie inny odcień. Neptuna jest mega niebieski, głęboki, nie wpada w zieleń.
Tu zdjęcie, które oddaje kolor w świetle dnia:

20210926_135828.jpg 20210926_135828.jpg
wątek zamknięty
lusia722, lush jest obłędny. W ogóle podobają mi się te wszystkie odcienie jasne różu, tylko jakoś mi do gniadego nie pasują. Do księcia zdecydowanie lepiej.

Macie Marocan Blue od ES wspomniany stronę wcześniej na Emporio Matta Harnacke, można się ślinić (do czapraka, konia lub Matta - to już nieważne 😅😉 🙈
Meise, moroccan blue to inny czaprak 😉

Wydaje mi się, że Monaco Blue jest b podobny do Neptuna. Tu kilka zdjęć porównawczych za matchy dressage :
FB_IMG_1632859435684.jpg FB_IMG_1632859435684.jpg
FB_IMG_1632859489326.jpg FB_IMG_1632859489326.jpg
FB_IMG_1632859478399.jpg FB_IMG_1632859478399.jpg
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 września 2021 01:25
anai ja to Księcia lubię w brązach, ale PS mnie ujął tym, że robił brązowe lamówki i przez to pokusiłam się na kilka sztuk. A w tym roku miałam ogromny dylemat między petrolem, light blue i sea.
Ciekawa jestem kolejnych dropów jesiennej kolekcji...
wątek zamknięty
anai dla mnie tam różowy pasuje do każdego 😀 Mańka uwielbiałam w tym kolorze właśnie, a też gniady jest 😁
PSoS Rose

No i jeszcze dodam lepsze zdjęcie Emi w kolorze Aqua Floret 🦄

lusia722 w obydwu kolorach Książe będzie wyglądał obłędnie!
69436880_2641747209169677_7793533641119760384_n.jpg 69436880_2641747209169677_7793533641119760384_n.jpg
DSC_2537.JPG DSC_2537.JPG
wątek zamknięty
anai, ok, już wszystko wiem, to faktycznie dwa różne kolory 😇

Moroccan Blue wygląda jak Neptuna, a ten Monaco wpada w zieleń, na wcześniejszej stronie wrzuciła go Sasini i za czorta nie wyglądał mi jak Neptuna. Ale Moroccan faktycznie, praktycznie to samo co PS 🙈

Przy czym zobaczcie jaka jest różnica w pierwszym zdjęciu katalogowym, a pozostałych na koniu 🙄 https://hypostore.com/equestrian-stockholm-dressage-saddle-pad-moroccan-blue.html

wątek zamknięty
Chyba na odwrót (tak jak na zdjęciach od anai) - Monaco Blue jest podobny do Neptuna. A ten Moroccan jest inny. Kiedyś był na horsetack, ale już nie widzę.
wątek zamknięty
Meise monaco wyglada jak neptuna, Anai wrzuciła nawet zdjęcie gdzie widać 🙈

To jest morrocan
2B707B5B-31E5-4625-B774-C28AC7FE2337.jpeg 2B707B5B-31E5-4625-B774-C28AC7FE2337.jpeg
F41B04D6-1C25-4E54-AEF3-7D8E85F27FDC.jpeg F41B04D6-1C25-4E54-AEF3-7D8E85F27FDC.jpeg
wątek zamknięty
Nie, nie, Monaco Blu to ten ciemny, zielonkawy: https://equestrianstockholm.com/monaco-blue/

edit. Ale faktycznie, na zdjęciach anai jest lamówka od Monaco, a kolor jak Neptuna. Dobra, poddaje się.

To tylko dowodzi, że jak się szuka idealnego odcienia, a nie po prostu "niebieskiego" czapraka, to trzeba oglądać na żywo... (-:
wątek zamknięty
zielonkawy to emerald. monaco jest niebieski z ciemną lamówką i sznurkiem rose gold
emerald-dressage-web.jpg emerald-dressage-web.jpg
monaco-blue-jump-saddle-pad-equestrian-stockholm-4.jpg monaco-blue-jump-saddle-pad-equestrian-stockholm-4.jpg
wątek zamknięty
No właśnie, o Monaco mi chodzi, zobacz zdjęcie na poprzedniej stronie i moje zdjęcie Neptuny na F. 🙈
Po prostu te katalogowe zdjęcia na białym tle nijak się mają do rzeczywistości 😒
wątek zamknięty
Meise ale jak to zielonkawy? Toć to granat jak w morde strzelił, az musiałam spojrzeć jeszcze raz i dalej z zadnej strony tam zielonego nie widze 😆 I całe szczęście bo rose gold z czymkolwiek zielonkawym to juz by mi sie ani troche nie widział
wątek zamknięty
No na białym tle odcień trochę się różni, ale zielonego to ja tam nie widzę 🙈
wątek zamknięty
No to jest taka mega subtelna nuta najgłębszej zieleni, ja to widzę 🙈 Ja mówię o tym zdjęciu:


wątek zamknięty
Wiecie, ekrany są różnie skalibrowane 😅 Także kolory też pewnie widzimy inaczej.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.