Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Fokusowa, niezdrowa, albo zarastająca na zime w innym odcieniu. To nie są zdjęcia handlowe kropka, natomiast nie wylewalabym po tym morza hejtu, bo każdemu koniowi można zrobić takie foto że tylko TOZ, ale większość ludzi jest normalna i ich nie pokazuje tylko kasuje. Natomiast już ten koń wstawiony przez Montanie wygląda jak roczniak a nie 14 latek...
Też bym była oazą spokoju, jakbym umierała z głodu...
pan z ogłoszenia napisał, że żal mu było tego konia i zabrał go z kiepskich warunków, co nie zmienia faktu, że w ogłoszeniu napisane jest, że chodzi pod siodłem 🙁
borkowa., może "chodzi pod siodłem" oznacza, że umie, a nie że pracuje po 6h dziennie w szkółce...?
_Gaga, może, ale jakby opis był napisany precyzyjniej i porządniej, to myślę, że byłoby mniej wątpliwości
Ja już wiele razy przekonałam się że chodzi pod siodłem może tez oznaczać że koń toleruje siodło, a nikt na nim nie siedział, serio 😂
Dziewczyna pyta o weterynarza do kastracji ogierka a tu taki komentarz 🤣
Screenshot_2021-10-01-08-59-02-027_com.facebook.katana_1.jpg Screenshot_2021-10-01-08-59-02-027_com.facebook.katana_1.jpg
Ta laska jest oderwana od rzeczywistości, samymi takimi bredniami sypie.
BUCK   buttermilk buckskin
04 października 2021 09:16
olq no niestety na wsiach to nadal standard chowu zimnokrwistych, bo to mega tańsze niż grodzenie terenu. ale oczywiście są i łąki ogrodzone, żeby nie było że 100% jest pętana
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 października 2021 09:24
Chyba wolę widok spętanego konia na łące, niż uwiązanego w szopce. Przynajmniej sobie łazi luzem na zewnątrz.
BUCK   buttermilk buckskin
04 października 2021 09:56
jeszcze dopiszę dla osób mniej obytych z tematem, iż te spętane są tak z tym obyte, że jak Cię goni po łące galopem w formie takich skoków to uwierzcie że koń truchleje (np.mój pod siodłem), a te co są na łańcuchach to potrafią je przemyślnie wykorzystywać do drapania się nimi po grzbiecie 😀
P.S. zgadzam się z zembria że lepiej żeby jakkolwiek stały na łące niż w stanowisku w "stajni" bo i tak je to czeka przez zimowe pół roku
Oj co prawda to prawda, często teraz u takich małych rolników kupuję siano i jak je oglądam przed zakupem to wiele już takich bid, stojących w gnoju po uszy (w tym punkty kopulacyjne z ogiermi dzierżawionymi z państwowych stadnin), uwiązanych za łeb do ściany widziałam. Spętanych w tychże stajniach też, bo komu by się chciało rozpętać wieczorem... Niezmiennie mnie te widoki zasmucają, a bezsilność boli🙁
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 października 2021 20:32
https://ogloszenia.re-volta.pl/pikeur-ida-grip-athleisure-36/o/354204/?kodkm=10&41=1&41=2&75=6&76=1&123=2&sortowanie=0
"Kilka razy załozone" chyba do posprzątania wszystkich boksów
Mam nadzieję, że jednak je ktoś wyprał...
Pati2012, i ta guma wyciągnięta na maxa od noszenia te kilka razy🤣
Chyba jestem dziwna, bo mam inną definicję słowa "NOWY". Bluza wygląda jak styrana życiem, ale przecież jest nowa ma tylko mały (małe) defekt 🤣

bluza Spooks - klik
jabooshko oj tam czepiasz się 😁 jest nowa tylko brakuje metki z lumpeksu 😅😅🤣
doświadczona, wygląda, że wręcz ciężko doświadczona 🙁 https://bit.ly/2YuHlnL
Aż przykro na to patrzeć.. 😓
Ogłoszenie to to nie jest, ale jak patrzę na te zdjęcia (katalogowe), to się zastanawiam, jaki alien miał te spodnie na sobie w trakcie sesji 😅
https://horsetown.pl/pl/p/BR-legginso-bryczesy-Tregging-Nicole-Dark-Forest/7026
martrix, stawiam, że plastikowy 🤣
A co jest w nich dziwnego ?
Mi się od razu skojarzyło z tym - idealne spodnie na jego kształty 🤣
klik
Jeszcze troche za grube łydki ;p
Moon   #kulistyzajebisty
09 października 2021 21:48
Też nie wiem co w tym dziwnego, takie chude nogi - patyki to wypisz-wymaluj moje… 🤣 (ino obecnie doopsko i uda zdeka utyte, więc aż tak nie widać, ale still mam problemy żeby bryczesy mi nie wisiały od kolan w dół, a oficerki i sztylpy szyję tylko na miarę… .0245627520171E+34😉
Moon, ja też jestem szczupła, czasem 34 jest na mnie teraz za duże, bo ostatnio jescze trochę schudłam. Bruczesy pasują na mnie tylko equiline w sumie, bo inne mi wiszą kolanach.
Moon   #kulistyzajebisty
10 października 2021 10:10
Perlica, jezu nienawidzę jak mam luźny materiał w kolanach 🤦 czuję się jak w gaciach po starszej siostrze, ble!😩
Moon, hehe a ja muszę mieć luz w kolanach bo inaczej czuję jak mi się rzepka dociska w kolanie i wręcz słysze jak powierzchnie stawowe o siebie trą. I moja bujna wyobraźnia zaraz widzi te mikrouszkodzenia🙂
Od kiedy mi ortopeda po artroskopii powiedział, że "spodnie zawsze luźne" to mam schizę🙂
kotbury,
Mega ciekawe spostrzeżenie. Nigdy nie wpadłabym na to, aby ze swoim ortopedą/ fizjo omawiać strój.

Czyli leginsy/ rurki również nie powinny być "na ścisk"?
_Karolina_, wydaje mi ślę, że to nie chodzi o ogólne omawianie z ortopedą stroju, tylko kotbury omawiała swój przypadek, widocznie miała ku temu powód.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się