Końska Rewia Mody XV (2021)

Wczoraj rozdziewiczyliśmy ANKY Green Gables. Co ciekawe nie mogę w żadnym sklepie dorwać do niego owijek
20210930_183639.jpg 20210930_183639.jpg
20210930_171526.jpg 20210930_171526.jpg
20210930_183633.jpg 20210930_183633.jpg
wątek zamknięty
A ja nauszników 🙁 😉
wątek zamknięty
Laguna, - jak kolor na sam sobie mnie nie porwał, to na siwym klasa 😁

Bardzo podoba mi się na fotach Towny Port, ale po Candy Pink wiem, że Anky to raczej nie dla mnie. Jedno pranie i widać ślady, nitki się próbują, są odgniecenia 😐 To pad z Yorka za 1/3 tej ceny lepiej się trzymał... jego prałam bezlitośnie, anky prawie kaczuszkę do kompieli wrzuciłam, żeby był zadowolonym i ślicznym padzikiem 🙄
wątek zamknięty
Keirashara, nic mi nie mów, piorę je bez wirowania, wieszam na takim wieszaku do spodni, żeby wisiały idealnie równo, odcedzam w wannie, a potem suszę dwie doby w pokoju. <facepalm> Nic mi się nie pruje, ale pierdzielca idzie dostać.
Ale też chyba Tawny Porta nie przepuszczę, masochizm jest we mnie mocny, jak widzę ten kolor. 😂

PS. Kąpieli, kochana, bo mi się mózg zaciął. 😝

Laguna, może nie doszły jeszcze? Czy nie ma i nie będzie? U Ciebie ładniej ten kolor wygląda, telefony też kłamio! 😂 I komu ja mam wierzyć?
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 października 2021 12:56
Serio aż tak delikatnie podchodzicie do Anky?

Ja co prawda ostatnie pady tej firmy kupowałam chyba w 2018 roku czy tam 2019, ale jak były do prania po prostu trafiały do pralki na normalne pranie (tyle, że z płynem a nie proszkiem), później wirowanie i suszenie na zwykłej suszarce do ubrań. Nic im nie było 😉
wątek zamknięty
Ja piorę normalnie, proszek, 30 stopni, wirowanie na 700 xD i nic im nie jest. Wieszam na sznurku, jak wszystko inne.
A co do owijek i nausznikow, to ja tez monitoruje sytuacje i póki co jeszcze nigdzie nie widziałam wiec pewnie jeszcze nie doszły.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 października 2021 13:02
Laguna, na takim białym jak Tango super.
Ale myślałam, że bardziej nasycony kolor.
wątek zamknięty
Sivrite, - nowe forum, nie poprawię już 😖 Jak zgrzeszysz to koniecznie pokaż, jestem ciekawa tego koloru w "rzeczywistości" 😉
martva, - serio, to moje pierwsze anky, zawsze mnie powstrzymywały wymemłane używki w ogłoszeniach. Więc podeszłam do tematu z podwójną delikatnością i niestety, ma już widoczne załamania/zagniotki na materiale 🙄 Plus te nitki... no słabo jak na szmatkę za 250zł. Miałam cichą nadzieję, że ludzie to piorą w 90 stopniach I z wirowaniem na 1000, jak zrobię to delikatnie to będzie git, ale jak widać to niestety ich urok.
wątek zamknięty
Martva, Matrix, i nie gniotą Wam się? Oo
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 października 2021 13:21
Teraz już ich nie piorę, bo właściwie nie mam już nic wspólnego z końmi (poza właśnie reszkami sprzętu, którego nie mam czasu wrzucić w ogłoszenia -.-), ale nie zauważyłam nic takiego. Sprzedawałam używki i żaden z kupujących nie miał zastrzeżeń po otrzymaniu paczki, a były to pady z różnych kolekcji 🙂
wątek zamknięty
Jak dla mnie to bardziej się szmacą i memłają eskadronowe big square'y niż te Anky. Z tym że ja mam wszystkie Anky VS, bo mam skokowe siodło.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 października 2021 14:38
Ja ANKY piorę jak każdy inny czaprak :o 30 stopni, 1000 wirowania i cześć
jedynie co to czasami w tych rowkach zbiera się piach i musze wrzucić na drugie płukanie, ale w tego typu konstrukcji padach to normalne
Niebieski pad mam od 4 lat i nic się z nim nie działo, wręcz wygląda jak nówka :o
a różowy brudzi się od samego patrzenia, ale po praniu wszystko schodzi
wątek zamknięty
Nie no, brud schodzi, przetarć nie ma, ale pad jest wygnieciony. Ma takie pionowe, hm, bruzdy? Widać, że jeszcze kilka prań i będzie wymemłany flak. Mi to bardzo przeszkadza, lubię jak czapraki są sztywnitkie i eleganckie 😉
wątek zamknięty
Laguna, ładnemu we wszystkim ładnie! Ale fakt, kolor stypowy, na białym wygląda spoko, ale mógłby mieć więcej zieleni w w zieleni 😀
wątek zamknięty
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
02 października 2021 09:25
U mnie nie ma litości: 40°C, 1200 obrotów, przed rozwieszeniem strząsnąć i wyprostować.
Podziwiam was, naprawdę!
wątek zamknięty
Ja mam 1 anke i prałam ten pad już kilka razy i nadal jest sztywny i ładny 😅 30 stopni 1000 obrotów jak każdy 🙂
IMG_0689.jpg IMG_0689.jpg
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 października 2021 13:39
Wszystkie ANKY (i nie tylko) lecą na 60 stopni i wirowanie 1300. I nadal bez zarzutu.
wątek zamknięty
To najwidoczniej mam pecha 😂 Ja zawsze na 30 stopni i wirowanie 800...
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 października 2021 22:32
Jaram się jak Rzym za Nerona.
Moje ukochane szmatki w końcu doczekały się premiery na kucyku. I to w jakiej odsłonie…
971EE6EA-8D53-49A7-B3E4-B45226C676B4.jpeg 971EE6EA-8D53-49A7-B3E4-B45226C676B4.jpeg
wątek zamknięty
lusia722, ten kolor to jest poezja!
wątek zamknięty
lusia722, czaprak piękny, a zdjęcie mistrzowskie 😍 uwielbiam kadry Oliwii 😍😍😍
wątek zamknięty
Equito Black Peach



I Eskadron Softshell Avantgarde z nausznikami PS



wątek zamknięty
lusia722, - fot jak z żurnala normalnie 😎
Sivrite, - ten equito i to jak gra z naczółkiem - cudo! 😍


Jeśli mamy tu jakieś fanki Just Blue, to przyjaciółka ma na sprzedaż dereczkę w super stanie, używaną tylko na zawody i przepraną. M-ka, niestety sporo za mała na jej obecnego konia. Mogę podać namiary na priv. Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za wstrętne ogłoszenie, ja z tego nic nie mam, a kolor perełka kolekcjonerska jakby nie patrzeć 😅
wątek zamknięty
Lusia 722 lepsze niż katalogowe!

Sivrite - ten equito na karą😍... chyba przez ciebie kupię 😂

wątek zamknięty
Sivrite - Pięknie mu w tym Equito 😍
Lusia - już Ci mówiłam - zdjęcie pierwsza klasa!
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Sivrite, fajny ten equito. Drugi komplet stypowy też fajny, tylko tu bym jednak zmieniała naczółek 😉
Dostałam dziś Monaco Blue ES, cudny jest 😍
wątek zamknięty
Anai, na razie to te nauszniki wystawiłam, bo są za małe. 😂 Więc naczółek bez nich nie będzie się tak rzucać w oczy.
Plus ta sesja mnie utwierdziła w przekonaniu, że jednak nie podoba mi się mój kuń w granatowym. Więc problem solved, zostaje mi czarny i czerwony do kompletowania.

To jeszcze niemogące mi się znudzić Ruby od Anky, skoro już dostałam zdjęcia. 😍

wątek zamknięty
sivrite mega pięknie w czarnym z tym rosegold, nad czerwona anky już kiedyś się zachwycałam 😍 w pełni rozumiem problem bo sama ostatnio jestem fanem czerni i brązów tylko na mojej, mam chyba po 5 czapraków z każdego koloru 😅
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 października 2021 16:12
Dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa.
Jak dostanę resztę zdjęć to się pochwalę.
Co prawda kucyk nie jest w życiowej formie, ale stwierdziłam, że jak nie teraz to kiedy... już dwa lata odwlekałam sesję. A marzyły mi się zdjęcia z Oliwią.
Sivrite coś pięknego te dwa ciemnejsze, czerwony fajny, ale nie moja bajka. Narobiłaś mi smaka na Equito. I dzięki Twoim zdjęciom spodobały mi się dodatki rosegold💕 Super to u Was elegancko wygląda.
smerfi to właśnie Tobie zawdzięczam mój szmatoholizm😁 i motywację do pracy
dairoxroxi, ja też generalnie do tej pory brązy i czerń, czasem granat i jakiś szary, ale no wpadł różowy, a potem poznałam markę PS of Sweden i poszło 😎
243566412_1730937673962157_6823377034484546409_n.jpg 243566412_1730937673962157_6823377034484546409_n.jpg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.