wasze ulubione seriale

majek   zwykle sobie żartuję
18 sierpnia 2021 12:58
OOO, super ze bedzie nowy Dexter.

Wlasnie obejrzalam podobno kultowy 'People Just do Nothing`. To jest takie straszne, ze on jest taki prawdziwy 😉
Specyficzne poczucie humoru.

Netflix, niestety tylko po angielsku

The White Lotus (HBO) polecam
Netflix... co dalej? 😉
Obejrzałam:
Orange is the new black (super, ale ostatnie chyba 2 sezony tu już nieee...)
Gambit królowej (GENIALNY!)
Własnymi rękoma: Historia Madam C. J. Walker (bdb)
Unorthodox (bdb)
Virgin River (najsłabszy, koszmarnie przewidywalny i oklepany, ale mimo wszystko się bardzo dobrze ogląda)
Bridgertonowie (db)
Spinning out (db)
The Good Doctor (bdb!)

i... nie wiem co dalej? Nie chcę trilerów itp, raczej takie obyczajowe, dramaty itp...
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 sierpnia 2021 16:17
Brooklyn 9-9 polecam.
Grace i Frankie, Russian Doll, kurczę ja lekkich seriali nie oglądam… wiec z takich cięższych Ku Jezioru, Lepsi niż my, Clickbait, Zakładnik, wszystkie Harlana Cobena (W głębi lasu, Bez pożegnania, The Stranger, Niewinny, Safe), polski Prokurator, cała seria Criminal (France, Germany, Great Britain, Spain), Dom z papieru, Biohakerzy, więcej grzechów nie pamietam.
No i oczywiście Breaking Bad i Better Call Saul, w tej kolejności.
magda, - Atypowy, Sex Education, Peaky Blinders, Godless, Lucyfer, Mindhunter (ten akurat ciężki, ale rewelacyjny), Zagadki kryminalne panny Fisher, After Life, Marco Polo, iZombie, Sabrina, New Amsterdam.
Do Orthodox można dołożyć serial Shtisel – trochę telenowela, ale bohaterowie sympatyczni i jest to "oglądalne".
A Homeland zrobił się teraz trochę na czasie, pierwsze dwa sezony były zborne.
<b>magda,</b> Zagadki kryminalne panny Fisher
keirashara,

Panna Fisher niestety zniknęła z Netflixa jesienią zeszłego roku :<
Achaja, - cooooo, jak 😭 jeden z moich ulubionych, świetny był!
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 sierpnia 2021 23:28
Przypomniało mi się jeszcze… Dare Me, New Amsterdam, Spinning Out, Tiny Pretty Things, Chambers, Co kryją jej oczy, Merlin, Rick i Morty.
Może Dynastia przypadnie Ci do gustu, mi jakoś nie podeszło.
No i wiadomo Wiedźmin.
Niedawno pojawiło się Downtown Abbey i Mr Robot, a niedługo będzie tez całe The Office na Netflixie. W stylu The Office i 9-9 jest jeszcze Technicy-Magicy, ale to IT, więc mnie bawi o wiele bardziej niż kogoś spoza… i Siły Kosmiczne, to chyba nawet tego samego producenta co Office.

Jezu Chryste właśnie do mnie dotarło ile ja tego wszystkiego obejrzałam… większość biernie, bo jak pracuję na home office to coś musi gadać 🙄
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
31 sierpnia 2021 07:44
Uwaga! 3 sezon Co robimy w ukryciu się pojawi na początku września 😀
I później Lucyfer i jeszcze Sex Education
A aktualnie wciągnęłam się w animowaną pierdółkę - Archer
Dzięki za polecenia! Póki co oglądam Firefly Lane, ale nie podchodzi mi... Pewnie dociągnę do końca, no ale nic ciekawego.
Jeżeli któraś z Was ma wykupiony dostęp do Canal +/Player to ja szczerze polecam Dlaczego kobiety zabijają. Obejrzeliśmy na razie 1 sezon, mam nadzieję, że 2 równie dobrze trzyma poziom!
Pati2012, ej Archer is love, Archer is life 💗😉

Podobno niedlugo ma byc 12sty sezon na netfliksie?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
31 sierpnia 2021 10:25
kokosnuss, ooo to super! Bo jestem na 4 dopiero :p
Ja ostatnio obejrzałam Brand new cherry flavour i naprawde mnie zaciekawił, fajna tematyka (trochę duchy, trochę szamanizm), ale końcówka trochę rozczarowała.
Ja bardzo lubię "Przyjaciół" i "Dr House'a"
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2021 12:18
Z racji ze skończyłam Clickbait, a do piątku jeszcze dużo czasu, zaczęłam tego tak polecanego good doctora… o jezu nie. Wiec oglądam teraz Katla. Do piątku pewnie skończę, szkoda ze tylko 5 odcinków Domu z Papieru wychodzi. Choć nadal twierdze ze to serial o najgłupszych przestępcach, mimo ze wciąga :P
Magda, przebrnęłam przez firefly lane, moim zdaniem nie było warto. Na końcu jest taki bezsensowny cliffhanger, którego nie zrozumiesz, jeśli nie czytałaś książki/nie znajdziesz wyjaśnienia w google.
Grace and Frankie jest super z takich lekkich 🙂
No i od 23.10 na Netflixa wjeżdża The Office US 😀 Bardzo się cieszę, bo od dłuższego czasu chciałam obejrzeć, a szkoda mi płacić za 3. platformę (bo na Amazonie jest).

Disney+ ma wjechać do PL w przyszłym roku, więc nadrobię te różne marvelowe Loki nie Loki :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2021 14:03
Ooo i właśnie ogłosili 3. sezon You na październik!
Ja to wyglądam ostatniego sezonu Line of Duty...
Ja ostatnio How to sell drugs online (fast), całkiem śmieszkowo 😉
A widział ktoś z Was "Otwórz oczy"? Ja to nie wiem co o nim myśleć, ale obejrzany w dwie noce. Za to muzyka z mojego ukochanego zespołu <3
Właśnie skończyłam Squid Game.
O święty Jezu, co to było 😲 ja chyba czegoś nie ogarniam 😲 ogólnie zamysł spoko ale koreańska wizja pojmowania świata jest dla mnie mocno egzotyczna 😐
Zdecydowanie nie wrócę na drugi sezon 👀
Skończyłam Nocną Mszę - pokręcony mocno ten serial 🤣 trochę za dużo takiej gadaniny metafizycznej, ale jak już się działa akcja to z pie*dolnięciem 😁
Polecam, miniserial więc szybko schodzi.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2021 13:06
Właśnie skończyłam Squid Game. <br>
O święty Jezu, co to było 😲 ja chyba czegoś nie ogarniam 😲 ogólnie zamysł spoko ale koreańska wizja pojmowania świata jest dla mnie mocno egzotyczna 😐<br>
Zdecydowanie nie wrócę na drugi sezon 👀

Gillian, a ja właśnie zaczęłam, jestem po pierwszym odcinku i mam mieszane uczucia. Nie ze względu na temat czy wydarzenia, drażni mnie główny bohater. Dam mu szansę, bo mimo wszystko się wciągnęłam.
Mnie drażni ilość krwi 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2021 22:11
Azjatyckie produkcje chyba mają to do siebie, że chlapią krwią na prawo i lewo. Amerykańskie i europejskie produkcje trochę wygładzają ilość krwi jaka się wylewa z człowieka.
Nie rozumiem fenomenu tego wytworu, przebija popularnością nawet (równie dla mnie niezrozumiały) Dom z Papieru. Chyba ludzie w maskach i identycznych kombinezonach dobrze się sprzedają.
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 października 2021 22:33
Taka trochę Piła skrzyżowana z Domem z Papieru ;D Ja obejrzałam 'przy pracy', ani ziębi ani grzeje. Mnie chyba w azjatyckich produkcjach najbardziej męczą te przerysowane postaci, te krzyki i histerie (no ta babeczka cwaniaczka doprowadzała mnie do szału).
Spodobał mi się sam pomysł dziecięcych gier 'w skali maxi' ale realizacja sama w sobie... taka sobie
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 października 2021 09:41
W podobnej koncepcji manhuntu, ale nie tak cukierkowego w estetyce, jest Alice in Borderland. Mniej popularny, a o wiele ciekawszy i bardziej intrygujący. I z lepszym zakończeniem. Natomiast znacznie okrutniejszy i krwawy, już w pierwszych odcinkach dostajemy ostro po pysku i emocjach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się