In memoriam

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 października 2021 13:23
Facella,
Wypadek straszny, ale z tego artykułu wynika, że te konie biegały luzem po autostradzie. Ja się pytam jak.. Masakra jakaś. Współczuję zawodnikowi z całego serca, nie wyobrażam sobie co teraz czuje...
Ogólnie nic nie rozumiem z treści tego artykułu ale szkoda zwierzaków 🙁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 października 2021 13:54
Gillian, próbowałam znaleźć na zagranicznych stronach coś więcej na ten temat, ale tam też sucha notatka i wzmianka, że konie uciekły z auta. Ale jak? 😲
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 października 2021 12:21
Może koniowóz miał wypadek wcześniej lub coś się wydarzyło wcześniej, skoro kierowca koniowozu (ojciec zawodnika?) został zatrzymany we Francji i skoro sprzęt i samochód zostały zniszczone. Tak czy siak straszna tragedia, szkoda koni i człowieka.
majek   zwykle sobie żartuję
11 października 2021 14:11
Tallia, ukochana klacz mojego syna. Jeszcze mu nie mowilam.
Wielka szkoda, swietny kon moze nie do nauki jazdy, ale na pewno mozna bylo bezpiecznie nauczyc dzieciaki obycia ze zwierzakami. Mozna bylo wsadzic jedno. Albo trzy w tym jedno tylem. I zabrac na spacer. Albo zaprzac do dwukolki i pojechac na lody. Bedzie nam jej brakowalo.
Wielka szkoda, tym bardziej, ze to ginaca rasa (Suffolk Punch), byly wzgledem niej duze plany.
t&t.jpg t&t.jpg
BUCK   buttermilk buckskin
11 października 2021 20:42
majek wielkie współczucie bo brzmi jak nagła i niespodziewana sytuacja,czyli najgorsze z najgorszych 🙁
majek   zwykle sobie żartuję
12 października 2021 11:51
Tak, nie spodziewalam sie. Klacz miala jakies 8-9 lat. Nie moja, ja tylko opiekowalam sie nia w weekendy no i dzieciaki korzystaly. Ale bliska sercu.
Nie wiem co sie wlasciwie stalo, wlascicielka obiecala napisac jak ochlonie.
Oleg Badałow.
Człowiek legenda. Drugiego takiego nie ma. Nie mam w sobie więcej słów 🙁
Tak, to był wspaniały trener, a przede wszystkim człowiek o dobrym sercu, honorowy. Ogromna strata.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 października 2021 11:53
Bardzo szkoda, ciepły człowiek i skarbnica wiedzy. Zastanawiałam się nawet, że coś go nie widać było w tym sezonie na zawodach na Podkarpaciu, a przyjeżdżał często. Chorował może? Bardzo szkoda 🙁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2021 07:42
2001-17.12.2021 Nobel du Forest [*] lepszego życia po takiej karierze sportowej nie mógł sobie wymarzyć żaden koń…
EFB33B13-7F9F-4F14-AC5E-C31663214A3A.jpeg EFB33B13-7F9F-4F14-AC5E-C31663214A3A.jpeg
Dzisiaj na wiecznie zielone pastwiska pogalopował mój Edward.
Egzamin po Nikiel, od Etna po Eger, wlkp
17 lat razem, 25 na karku. Odszedł w pełni sił, skręt 🙁
DSC_7225 (2).JPG DSC_7225 (2).JPG
xxagaxx, przykro mi bardzo [*] trzymaj się!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 stycznia 2022 20:27
xxagaxx, bardzo mi przykro, Aga, był cudownym, kochanym koniem
współczuje 🙁
xxagaxx, - współczuję, okropnie przykre, trzymaj się [*]
xxagaxx, przytulam mocno!
xxagaxx, współczuję 😔
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 stycznia 2022 21:31
xxagaxx trzymaj się, współczuję 🙁
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
16 stycznia 2022 21:42
xxagaxx, dużo siły w tym ciężkim czasie, przytulam.
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 stycznia 2022 22:35
xxagaxx, ściskam mocno 🖤
xxagaxx, bardzo mi przykro, współczuję z całego serca, trzymaj się. 🙁
anetakajper   Dolata i spółka
17 stycznia 2022 07:06
xxagaxx, Trzymaj się . Wyrazy współczucia 🙁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 stycznia 2022 09:37
Strasznie przykro 🙁
xxagaxx, przykre strasznie 😢 trzymaj się jakoś...
xxagaxx, współczuję 😓
Aga, bardzo współczuję 😓. Lata z naszymi kopytnymi uciekają zbyt szybko...
Bardzo, bardzo mi przykro. Współczuję z całego serca.
xxagaxx, ogromnie mi przykro! Przytulam mocno, trzymaj się Kochana!

A mnie coraz bardziej przeraża, że mój koń ma 26 lat...
Dziękuję. To był mój pierwszy koń, sporo razem przeszliśmy, wiecie jak to jest jak dziecko po szkółce dostaje konia.. moja wiedza była na naprawdę niskim poziomie. Pocieszam się, że miał naprawdę cudowną emeryturę.

Nirv, jak w dobrym zdrowiu to tak naprawdę nie jest bardziej zagrożony niż młodziak. U nas poszło w 24h. Jeden dzień biegał i ganiał młodsze konie a na drugi dzień się pokładał, ale na to nie da się chyba przygotować/nie da się temu zapobiec.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się