Końska Rewia Mody XV (2021)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 października 2021 12:55
Aleks, ja Wine przegapiłam, to znaczy za długo się zastanawiałam 🙁
I potem już jak tylko coś mi wpadło w oko to od razu brałam
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
08 października 2021 13:00
lusia ja tak przegapiłam Neptune 😕 . Nie chciałam przeginać pały finansowo, potem nie byłam do końca przekonana, a potem już było za późno ...
wątek zamknięty
Ja Rose i nie mogę sobie wybaczyć 🙄

W ogóle ostatnio wrzuciłam BS-a blackberry na konia, ale tego pierwszego, z blackberry-mauve 2013 i kurrrrka... jakie to były ładne kolory! Jakby ktoś powtórzył, to bierę w ciemno, tyle lat, a dalej mi się ta szmatka mega podoba.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 października 2021 13:26
keirashara, to prawda Eskadron dużo lepsze kolekcje robił, teraz to totalnie bez szał.
Kiedyś kolekcje były bardziej dopracowane, ciekawsze. Teraz raz na jakiś czas pojawi się coś w ciekawym kolorze. Wiadomo, że ile ludzi tyle opinii i nadal są zagorzali fani marki.i podoba się sporadycznie kilka rzeczy.
wątek zamknięty
lusia722, - też mam takie wrażenie. Znaczy, zeszłoroczny letni classic i heritage trafiły w mój gust, nawet bardzo. Natomiast w tym roku nic, no nic. I od kilku lat nie mam "chcę" co kolekcję, tylko tak raczej jedna na 3/4.
Dlatego fajnie, że w Polsce pojawiają się inne marki, choć ciągle wielu nam brakuje, albo przychodzą tylko jakieś resztki.
I przez Ciebie obserwuję już bułanego kucyka i po raz kolejny żałuję, że jestem za duża na kucyczki 😉 Uwielbiam konie o nietypowych maściach i mocno malowane.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 października 2021 14:06
keirashara, One nie są kucami to małe konie, tak mi się wydaje.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 października 2021 14:44
Mały, czy duży, ten bułanek przepiękny jest! Ze wszystrkich końskich maści bułane podobają mi się najbardziej, ale raczej nie malowane, że się ładnie te czarne nogi od reszty odcinały 😍
wątek zamknięty
Srokaty kuc Lusi to niby bulanek, czy zgubilam watek 😅🙈 bo na bulanego (dun) to nie wyglada, predziej smokey black czy grullo (?)

keirashara, dla mnie eskadrony to meh, kiedys mi sie marzylo, kupowalam pojedyncze niciaki za z bolem uciulane kieszonkowe :P a teraz jak moge sobie kupowac do woli to wszystkie bardzo takie sobie. Poza moim guilty pleasure oczojebnym reflexem wszystkie kolekcje z ostatnich lat sa raczej bezszalowe, a i jakosc taka, ze wiecej nie kupie 😒

Co do przegapionych, mnie boli w serduszko ze nie kupilam faded fuchsia z ES, teraz nigdzie nie idzie dostac, idealny byl ten czaprak 😍 ale czekalam, az mi sie kon wyleczy bo na ch.. czaprak na konia z zerwanym sciegnem 😅 No i kon zdrowy jak rydz, fajnie 🙂 tyle ze tego czapraka juz nie kupie 🤦
wątek zamknięty
kokos, z drugiej ręki kupisz. Nawet była na revolcie używka jakiś czas temu, więc pewnie i u siebie (ew. w de) coś znajdziesz :P
Dorzucę mojego w ww, bo to chyba ostatnie szmatoholiczne foto jakie mam (i podrażnić kokosa :P)

wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 października 2021 16:36
kokosnuss, Nie Lusi, tylko ten którego wrzuciła na poprzedniej stronie.
ten:
2061.jpg 2061.jpg
wątek zamknięty
Mi się najbardziej na świecie marzy czarna mamba ze świątecznego PS 😎
A dzisiaj z kucyną poszliśmy w szarości na trening. Przy okazji wrzucam zestaw jednej z pensjonariuszek, futerka honey i brązy 😍
FF56482C-8555-446D-80A9-DD7F632031FC.jpeg FF56482C-8555-446D-80A9-DD7F632031FC.jpeg
E52AD08C-2BD9-41A4-8EFF-5CFC205D5BD1.jpeg E52AD08C-2BD9-41A4-8EFF-5CFC205D5BD1.jpeg
459E31CF-D460-4231-952E-2E0D2BC2C8B2.jpeg 459E31CF-D460-4231-952E-2E0D2BC2C8B2.jpeg
wątek zamknięty
budyń, idz do piekla ty 👿🤣

A tak serio to zajebisty jest! I pieknie pasuje na karym 😍

U nas czasem sa w ogloszeniach ale kurde ZAWSZE ujezdzeniowe rzecz jasna.

zembria, a, czyli konkretnie zgubilam watek 😉😅
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
08 października 2021 16:45
A słuchajcie jak wypada Ps of S anthracite ? Ma ktoś ? Ładny ten szary jest ? Czy chłody czy zimny ocień ?
wątek zamknięty
BUCK   buttermilk buckskin
08 października 2021 16:57
zembria on jest raczej jeleni 🙂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 października 2021 20:00
dairoxroxi, czaaaaad! To jest velurowy mattes??
wątek zamknięty
Oj podoba mi się ta mamba � chyba pierwszy w życiu brązowy czaprak sobie kupię 😉
wątek zamknięty
pati Tak, to jest ten jasny szary welwet. W konfiguratorze wygląda jak biały. 😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 października 2021 21:11
dairoxroxi, ty choćbyś koninkę w filcową szmatę ubrała to by wyglądała jak mylion ojro! 😍

Coś pisałam o szmatoholiźmie…? Czy właśnie kliknęłam w kolejną granatową szmatę? Być może. Czy żałuję? Wcale. 😜🤦
wątek zamknięty
Moon, a wiesz co jest najlepsze? Jakbyśmy wyciągnęły swoje wszystkie granatowe czapraki z paki ka trochę tego będzie) to okazałoby się, że każdy jest inny. Dlatego granatowy tak wciąga 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 października 2021 21:31
anai, najprawdziwsza prawda! 😎😜
wątek zamknięty
Aleks, Anthracite (Ciemna lamówka) jest chyba prawie identyczny do Charcoal (Jasna lamówka). Jako że 2 takich samych mieć nie chciałam to mam tylko Charcoal - dla mnie cudowny szary kolorek! Na prawdę godny uwagi 😍

[Nie ogarniam tego nowego forum, chciałam zedytować i dodać fotkę, a tu dupa]

A i właśnie przeglądam ogłoszenia i wisi nowa Neptuna Full DL :P
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 października 2021 11:52
Vendettka nie da rady w edycji dodać fotki, ale dodaj koniecznie, plis 🌷 . Ja tak krążę w koło tego anthracite. Nawet jak na tack shop na promce był to się zastanawiałam, ale ostatecznie kupiłam bluzkę techniczną wine (na pocieszenie i urodziny) pod czaprak, który mam zamiar użyć w końcu, chyba na wiosnę, jak mi koń ozdrowieje ...

Co do Neptuny full DL to widziałam, widziałam 😎, ale ja VS potrzebuje. Wiesz... ręka na pulsie, cały czas obserwuje co tam z PsoS na ogłoszeniach revoltowych można znaleźć.
wątek zamknięty
Najłatwiej dodawać fotki używając zewnetrznych hostingów, np. https://imgur.com/ i wklejając adres jpg (prawy na wgrane foto, "kopiuj adres obrazu" ) między [img]link[/img], bo ta wbudowana w forum dodawajka nie dość, że często nie działa, to lubi długo ładować foto. No i wtedy można dodać coś też po edycji :P
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 października 2021 12:44
Wszystko przez re- voltę, Sivrite i przez Smerfi
myślałam, że już mi szmatoholizm przechodzi, ale nie. Jedna musiała pokazać, że dodatki rosegold w Equito są ładne, potem zachwyty nad ES Monaco Blue, a w między czasie okazało się, że mój ulubiony sklep będzie miał ES w ofercie. Dzięki Wam i kucykowi nie mam problemów z pieniędzmi, bo ich nie mam 😂…
Ale za to jak ładnie ubrany będzie kucyk.
Moon, anai zabraniam pokazywać tutaj granaty 🙈
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Siwsu w eskadronie nici hearts, ale nie wiem co to za kolor 😉
CA94017A-0F30-44B8-A1E0-F8F001EB19A4.jpeg CA94017A-0F30-44B8-A1E0-F8F001EB19A4.jpeg
wątek zamknięty
Aleks, podrzucam Charcoal, musze poszperać w necie bo wydawało mi się że gdzieś widziałam porownanie tych 2 kolorów.

Jak by ktoś potrzebował - Charcoal DL Cob w porównaniu z Coffee VS Full 😋

martrix, Kolor tego Niciaka to "Green" 😊
20210511_163405.jpg 20210511_163405.jpg
20210511_163035.jpg 20210511_163035.jpg
wątek zamknięty
Aleks ANthracite i Charcoal to ten sam kolor - różnią się lamówką i wyszytym mottem 🙂
wątek zamknięty
Schockemohle ivy green, ten kolor wyglada pięknie na każdej maści 😍
6613FEC8-F0F6-4DF4-9923-7BE58647D9C7.jpeg 6613FEC8-F0F6-4DF4-9923-7BE58647D9C7.jpeg
wątek zamknięty
charlieeee, mój ulubiony kolor😍😍😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.