Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

To nie ten samozwańczy detektyw Paolo co to chciałby być Rutkowskim a nie umi xd i ma wozy telewizyjne do prowadzenia "telewizji" na jutubie?

Od niego wszystkie ogłoszenia są odrobinkę dziwne 🤷
Nie, nie, mogło chodzić o wynajęcie parkuru przez kogoś z zewnątrz 😉 W Drzo to była bardzo częsta praktyka, kupa ludzi z okolic przyjeżdżała na treningi na dużym parkurze, bo u siebie nie miała takich przeszkód i możliwości.
Ale po co tam się zdjęcia z Leszna?
To chodzi o wynajęcie parkuru na wyłączność, lub ludzi z zewnątrz. Przynajmniej ja tak zrozumiałam.

I Kokosnuss on "umi" być Rutkowskim, trust me, tylko trochę inną niszę ma. 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 października 2021 10:53
I dlaczego nie ma zdjęć tego super prestiżowego parkuru?
perlica bo to chyba jedyne zdjęcia tego pana i są w każdym jego ogłoszeniu 😂
Ja tam bym chciała wiedzieć jakie są w końcu wymiary boksów i który z nich to 50 cm.

A tu? https://ogloszenia.re-volta.pl/okazja-sprzedamy-swietna-11-letnia-klacz-z-rewelacyjnym-rodowodem-skokowym-i-ujezdzenie/o/391022/

Czy wasze konie codziennie obsługują weterynarza i są szczepione pod opieką kowala?
Nie wiem, co on umi a czego nie umi, ale po poziomie absurdu w każdym jednym jego ogłoszeniu oceniając to coś chyba tam nie bangla do końca... były jakieś artykułu o tej osobistości, nie chce mi się szukać teraz, ale dla mnie ten facet przedstawia się dość mocno niepokojąco 😐

Edit. jestemzlasu, mnie się bardziej podoba że nie siodlana od 3 lat ale przygotowana na C, no i tekst "lubi dzieci bo o to chodzi" jest rozczulający :P
jestemzlasu widać, że pisane w pośpiechu ale wyszło zabawanie 😀 btw. przyjemna cena za tego konia.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
16 października 2021 19:45
"Nie Handlujemy z Polakami" to po co wrzucają ogłoszenie na polski portal? 😉
Constantia, to mi się najbardziej podobało. Chociaż to ze chodzila L klasę a przygotowywana na C... za 15 ojro 🤣
xxagaxx, zaloze sie, ze ta kobyla raz skoczyla 130 w korytarzu i sie nie zabila, znaczy przygotowana na C 👍 albo skoczyli na niej 110 " ale tam 130 stalo jak nic!" 😉

Constantia, zeby pochwalic sie zajebistoscia, zrebakiem po Kornecie Obolenskim :P i wspolpraca z Paulem S.

Wszystkie ogloszenia tych ludzi to zloto 😀 " Wskazać należy że jesteśmy jednostka mundurową podlegająca , przylegająca do Policji i MSWiA" w ogloszeniu o pracy w stajni, ich konie pewnie tez podlegaja policji i MSWiA :P internet podaje, ze ten pan niczemu nie podlega, ani nie przylega. Za to ma prywatna agencje ochrony bez licencji detektywistycznej, serie filmikow na jutubie i megalomanie 😂
kokosnuss, hahahha No pewnie tak. Ale zawsze mnie bawi jak widzę "na zawodach L ale treningowo C"... no jakby.... no nie 🤣
https://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-konia-zdrowy-godny-polecenia/o/395139/?kodkm=10&7=13&wzrostMin=0&wzrostMax=185&wiekMin=0&wiekMax=21&sortowanie=0

Ogłoszenie sprawia wrażenie szczerego, obawiam się jednak, że obniżenie ceny konia nie zwiększy jego szans na dobry dom, a wręcz zwiększa prawdopodobieństwo odwrotnego efektu. Rozbawiła mnie ogólna składnia, brak odpowiedniej interpunkcji i watchaap 🙂
Screenshot_20211028_234418_com.android.chrome.jpg Screenshot_20211028_234418_com.android.chrome.jpg
uszatkowa, to tez zabawne: " Proszę nie dodawać do obserwujących zadzwoń zapytaj porozmawiaj ." Nie wiem, po co to ludzie piszą? To już każdego prywatna sprawa czy sobie "doda do ulubionych" zeby ogłoszenie nie zniknęło, zwłaszcza że może nie mieć teraz czasu na dzwonienie i rozmawianie.... Takie to nie wiem, naiwne?
O nie... Tylko nie ona, błagam
szkrabek1984, sadzac po nowych fotkach tu i na fb chociaz zaczela karmic konie 😉 i ogolnie jakby mniej patologii niz zwykle?

uszatkowa, bardziej mnia zastanawiaja rzeczowniki masowo z wielkiej litery, ukryta opcja niemiecka czy inne licho 😜 Tata Czysty Fryz brzmi dumnie, szkoda ze bydle 179cm w tej rasie to albo wyobraznia oglaszajacej, albo cos, co kolo fryza nie stalo 😉
kokosnuss no nie wiem... Zerknij na FB kj DRAGON.
A ktos coś? Bo ja chyba nie w temacie.
martrix, wejdź sobie na fb tej stajni jak wyżej masz napisane i już wszystko będziesz wiedzieć 🙃
Taaaak, babka ciągle rozpisuje się na grupach na fb o okropnym losie i złym traktowaniu koni sportowych...proponowałabym zacząć od przyjrzenia się swoim własnym -_-
Czorne i kudłate to przecież musi być fryz, no nie? 😜

Konik typowe skrzyżowanie druga kolczastego z jeżem, matka NN i poza maścią nic nie wiadomo, ojciec o ile rzeczywistoście jest fryzem to pewnie przekazał tylko fatalną budowę. Wielu amatorów na ten zakup nie widzę, chyba, że faktycznie cena przyciągnie laika.
IMO za takie bezmyśle hodowanie końskich kalek powinny być kary. Żeby się ta ułańska fantazja przestała wydawać tanią i opłacalną opcją.
keirashara, myślę, że to był raczej "niezaplanowany" przychówek i się "pokazał" jak już było za późno żeby coś z tym faktem zrobić.

Imho szczere ogłoszenie i niczego nie ukrywa. A to, że niektórzy sobie będą obiecywać za dużo po takim koniu to już tak zawsze - na to się nie ma wpływu.
kotbury, - może tak, ale niestety znam sporo przypadków "hehe, będzie fajnie, źrebaczek po fryzie" 🙄
keirashara, nie no, sadzac po lbie i szczotkach cos z fryza tam sie gdzies zaplatalo, ale na 200% ogier bez normalnej licencji i pewnie bez wpisu do ksiegi w ogole, wiec taki to fryz, jak ze mnie baletnica 😉

Konik jak konik, w tym wieku to wszystkie koslawe sa. Przede wszystkim Namietnego Uzywania Wielkich Liter nie rozkminiam 😅

szkrabek1984, zerknelam i jak na nia, to chyba jest poprawa :P nie widze kwiatkow pokroju zrywki koniem oplatanym w sznurek, a i koni w tej szkolce w koncu wiecej niz 1 xd i kondycja zywieniowa calkiem calkiem.
martrix,
W standardzie kulawy koń i mundrości w komentarzach

https://fb.watch/8XxkyE6L5v/
Moon   #kulistyzajebisty
29 października 2021 12:30
kokosnuss, konie może i odkarmione (chociaż coś!) ale wciąż zero umiejętności jazdy, jeszcze mniej pokory oraz teorie nt jeździectwa wzięte z kosmosu.
Moon, ze rozkminy jezdzieckie ma laska kompletnie z dupy to widze 😝 ale na pierwszy rzut oka chociaz jakis upgrade byl w kwestii podstaw dobrostanu koni, zawsze cos...
Gillian, o matko jaki bełkot.
Jak to dobrze, że nie korzystam z facebooka.
Bełkot to za mało powiedziane. Ta kobieta jest w pełni władz umysłowych?
Żałuję, że weszłam na ten profil 🤢
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się