Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Moon   #kulistyzajebisty
12 października 2021 05:28
-20% na ochraniacze w gnl 👌
Moon, ale jak na stronie nic nie ma??
z tego co widziałam to na magnetyczne Torpola to -20% 😀
Moon   #kulistyzajebisty
12 października 2021 12:56
A faktycznie, rano mi się reklama wyświetliła ale już jej nie widzę - taka na ciemnym tle...
Teraz tylko -20% na magnetyki Torpola
22% rabatu do Horze do 14.10:

W Loft HR jest promocja -15% na derki i Horseline 😉

Kod rabatowy na derki "akcjazima", a suplementy przecenione są na stronie.
Moon   #kulistyzajebisty
14 października 2021 07:04
Jak ktoś ma chęć, to mam jednorazowy kod do JD Attack, do 31.10.2021, na -12%.
budyń, DZIĘKI, teraz jestem prawie 2 tysie biedniejsza 🙄😓

Muszę odsubskrybować ten wątek 😝
Przyszło dziś z kolejną paczką 🤕 sklep Bergo
IMG_20211014_123416.jpg IMG_20211014_123416.jpg
W zablokuj dzisiaj darmowa dostawa do 30 kg (wchodzi na pasze, sieczki itp 😎😉
Dopiero zauważyłam literówkę, a już nie mogę edytować - oczywiście chodzi o Zabookuj 😉
Ma ktoś może jakiś kod na mattesa?
martrix, - a co potrzebujesz? W Bergo są stałe kody, do Cavalloshop jest Zidan10 na 10%.
Bardzo szukam kodu do sklepu 4equine
keirashara, muszę sobie kupić takiego zwykłego mattesa bez korekcji, z futrem i z tym tunelem przez środek.Tylko ze ja mam swoją wizje kolorystyczną 🤣
martrix, - z tego co kojarzę oba te sklepy na to pozwalają, Cavalloshop ściąga różne wersje kolorystyczne mattesa, może do nich napisz jak nie mają opcji na stronie?
matrix Ja kupowałam mattesa w bergo, był akurat kod na 20% mniej. I normalnie wybierałam kolor wszystkiego z całej palety barw mattesa więc mocno polecam zakup w bergo 😀
BUCK   buttermilk buckskin
16 października 2021 20:46
w happy-horses w dziale 24H jest -25% na derki 🙂
Martrix w pasi-koniku ten konkretny mattes jest w stałej promocji i można sobie wybrać dowolny kolor 🙂
Kochani, szukam takiej podkładki - żel z naturalnym futrem. Żadna inna nie zbyt wchodzi w grę bo nic grubego pod siodło nie wcisnę, a futro musi być no bo tak mam w głowie i nie idzie się tego wyzbyć 🤷 Na chwilę obecną udało mi się znaleźć tylko w GNL a tam jak na złość rzadko rzucają jakieś kody 🙁 Cena i tak nie jest najgorsza, ale wiadomo zawsze fajnie trochę zaoszczędzić 😂 Gdyby komuś rzuciła się gdzieś w oczy na jakiejś promce lub może ma rabacik do GNL to będę dozgonnie wdzięczna! 💖
https://www.gnl.pl/dla-konia/numnahs-and-saddle-pads/half-pads/gel-transparent-half-pads-with-fur/zel-pod-siodlo-z-futerkiem-kentaur.html

PS. Tak wiem, że są takie Acavallo, ale nie szukam tych z półki cenowej 700-800 zł 😅
60069_podlo__ka_52394b4e736e7.jpg 60069_podlo__ka_52394b4e736e7.jpg
Kochani, szukam takiej podkładki - żel z naturalnym futrem. Żadna inna nie zbyt wchodzi w grę bo nic grubego pod siodło nie wcisnę, a futro musi być no bo tak mam w głowie i nie idzie się tego wyzbyć 🤷 Na chwilę obecną udało mi się znaleźć tylko w GNL a tam jak na złość rzadko rzucają jakieś kody 🙁 Cena i tak nie jest najgorsza, ale wiadomo zawsze fajnie trochę zaoszczędzić 😂 Gdyby komuś rzuciła się gdzieś w oczy na jakiejś promce lub może ma rabacik do GNL to będę dozgonnie wdzięczna! 💖
https://www.gnl.pl/dla-konia/numnahs-and-saddle-pads/half-pads/gel-transparent-half-pads-with-fur/zel-pod-siodlo-z-futerkiem-kentaur.html

PS. Tak wiem, że są takie Acavallo, ale nie szukam tych z półki cenowej 700-800 zł 😅
60069_podlo__ka_52394b4e736e7.jpg 60069_podlo__ka_52394b4e736e7.jpg
Widział ktoś może ogłowia Equipe w promocji? Może być nawet 10%….
Witam, Horze ma 25% na dowolnie wybrany produkt w zamówieniu powyżej 300 zł, czy ktoś może mi wytłumaczyć co robię nie tak? Promocja kończy się dzisiaj 😬
Screenshot_20211018-143310_Chrome.jpg Screenshot_20211018-143310_Chrome.jpg
Cresta, Może nie dotyczy to produktów wcześniej przecenionych? Sprawdź kod na rzeczy nieprzecenionej 🤷
Cresta, Horze jak robi tego typu promocje (duży procent na jeden, wybrany produkt), to właśnie przecenia większość produktów o niższy procent, żeby nie łapały się na promocję.

PS. Czekam na dostawę derki od nich właśnie. Obserwowałam ze 3 tygodnie i kupiłam, jak się właśnie nałożyła promocja derki razem z kodem, wyszło ponad 31% taniej. U nich trzeba obserwować. A teraz wszystkie derki tego producenta na -15%, żebyś nie mogła ich kupić z rabatem 25%. 🤣
Tam się promocje zmieniają co 3 dni, jak Cię coś interesuje, to dorzuć do ulubionych i sobie codziennie sprawdzaj.
Napisałam do nich i dostałam odpowiedź, że ta derka ( i inne które próbowałam zrabatować...) nie łapią się na promocję bo tańsze już nie będą niż są 🙃
W equishop na hasło WIERZCHOWCY -15%
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 października 2021 21:22
W Febro uciekające rabaty, dziś i jutro -20%, później -15 i -10
Jakiś kodzik do Horse Qual?
Jest gdzieś jakaś zniżka na legginsy Pikeura?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się