Tabliczki na boksy- jakie macie?

A to ja pochwale się moją która forumowa ceffyl mi robiła za co jeszcze raz dziękuję mimo że pomyliły się projekty i zrobił się ten bez napisania kto jest właścicielem 🤣 to i tak jest boska 💘 co o niej sądzicie? 😀
<czepianie mode on> czcionka, którą napisane jest imię, jest niemal nieczytelna<czepianie mode off> poza tym jest pięknie.
Nieprawidłowy zapis rasy. To koń jest szlachetny, a nie jego półkrew.
<czepianie mode on> czcionka, którą napisane jest imię, jest niemal nieczytelna<czepianie mode off> poza tym jest pięknie.

Nie zgodzę się . Dla mnie jest czytelny, bez problemu odczytałam Volvo... No chyba, że jest napisane inaczej ale chyba nie 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 grudnia 2014 12:08
Czy mamy tu kogoś, kto rysował(nie wypalał) na drewnianej tabliczce? 👀
Nie przeczytałam regulaminu
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zakaz umieszczania ogłoszeń na forum
Witaj
kto z was robi drewniane tabliczki na boks? Ktoś mi kiedyś zrobił i nie pamiętam kto....
Ja moge zrobic z motywem drewna 😉
Kto robi metalowe tabliczki na boks?
Mogę ja 😉
My takie tabliczki zawdzięczamy ceffyl 😀
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
30 sierpnia 2016 12:46
Wątek zapomniany, to odświeżam 😉
Taką sobie machnęłam tabliczkę 🙂
Jeszcze lekko przytrzeć na bokach i polakierować 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 lipca 2017 20:53
Odkopuję z czeluści 🙂
Gdzie można zamówić drewniane tabliczki na boks? Najchętniej wypalane. Szalone dwie sztuki 😉 więc chętnie jakieś DIY. Ktoś poratuje?  :kwiatek:
W ogłoszenia zaglądałam, ale jakoś tamtejsze produkcje mnie nie porwały.
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
04 sierpnia 2017 13:16
Jak dla mnie te tabliczki ze zdjeciami konmi kojarza mi sie z tymi zdjeciami na nagrobkach cmentarnych. Ale to tylko moje zdanie  😡 nie chcąc nikogo urażac. A jak jest z ta laminacja na papierze fotograficznym? Potem to mozna gwozdziami przybic czy jakas ramke kupic?
I jak mozecie polecić jakiś prosty program graficzny ktory ogarne biorąc pod uwage to, ze z grafika poza obróbką zdjec nie mam nic wspólnego?Z gory dziekuje za pomoc 😀
Papier to papier, wiadomo, że gwoździem przebijesz tylko.. po co? 🙂
Zamów sobie u kogoś taką tabliczkę jak nie chcesz się bawić z programami graficznymi. Ja używam na co dzień Photoshopa do tabliczek, polecam, ale do najprostszych nie należy niestety.. Spróbuj może z Gimpem?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 maja 2018 17:03
A odkopię, bo wreszcie mi się udało ustrzelić chłopaków z ich tabliczkami 🙂 Tabliczki od Passion Creations (na fb)
Piękne te tabliczki. Takie mi się najbardziej podobają, bo są skromne i czytelne 🙂
odkopuję  😎

czy wiecie gdzie można zamówić personalizowaną tabliczkę na box: zdjecie konia + pole wielokrotnego zapisu (kredą)
dostajni.pl
dostajni.pl


no właśnie ja tam (i z tego co poszukałam) widzę wcześniej tabliczki z laminatu - do pisania zmywalnym markerm. Kiedyś taką miałam i jak po kilku miesiącach zmieniłam paszę i dawki to jednak po starciu, został ślad po napisie. Po kilku takich zmianach tabliczka robiła się nieczytelna.
Czy ktoś zamawiał tabliczkę z firmy Equigrav ?? Jakie macie doświadczenia ( ja niestety jak najgorsze ) ??
Czy znacie jakieś godne zaufania firmy ?
Jagoda8, Proszę na forum przedstawić dlaczego Pani doświadczenia są "najgorsze"? 🙂 W prywatnej korespondencji już wspomniałem jak postępujemy z pomówieniami.
Mam porównanie , moich tabliczek wykonanych w innej firmie ( niestety już nie wykonują takich usług ) oraz tych wykonanych w Equigrav . Moje maja trzy lata te z Equigrav rok . Te trzyletnie wyglądają zdecydowanie lepiej . Nie przypominam sobie prywatnej korespondencji 🤔
Jako właściciel oczernianej firmy chętnie poznam imię konia, którego tabliczka jest taka najgorsza-zweryfikuję czy w ogóle realizowaliśmy takie zamówienie.
Słowem wyjaśnienia,
wszystkie tabliczki Equigrav mają dożywotnią gwarancję-w przypadku zniszczenia wystarczy odezwać się mailowo- bez problemu wysyłamy nową 🙂 Chociaż muszę przyznać, że od początku działalności, mając na koncie tysiące wyprodukowanych tabliczek, docierają do nas jedynie pochlebne opinie, a wszelkie reklamacje (które od 6 lat prowadzenia działalności możemy policzyć na palcach jednej ręki🤣😉 wynikały wyłącznie z błędów pracowników lub firmy kurierskiej.

A skąd w ogóle wypłynął temat? Otóż forumowa Jagoda8 sfrustrowana jest długim czasem oczekiwania na zamówienie co spowodowane jest tylko i wyłącznie.... nieopłaceniem go w terminie. Ot cały ambaras 😉
I uważasz że taka reakcja jak powyżej przysporzy ci więcej klientów? 😉
Ja zamawiałam z equigraw, kontakt mailowy słaby (wysłałam wszystkie dane i zdjęcie przez formularz na stronie - cisza przez 6 dni. Wysłałam maila z zapytaniem czy dane dotarły, dostałam odpowiedź że tak i w następnej wiadomości dostanę projekty. Musiałam na nie czekać kolejny tydzień, w międzyczasie mój 2 mail z zapytaniem o czas oczekiwania został zignorowany...). Tak więc nie polecam. Projekt ładny, ale tabliczka cienka metalowa. Po 3 miesiącach jest już porysowana i zagięta (bardzo łatwo się rysuje) do tego ma ostre krawędzie i musiałam powiesić ją poza zasięgiem konia żeby przypadkiem się nie skaleczył. Nie pisałabym tego komentarza gdyby nie beznadziejny wpis producenta powyżej, który utwierdził mnie w przekonaniu, że nie chce więcej się z nimi kontaktować 😉
Equigrav, my tez czekamy na tabliczkę. Wpłata wykonana prawie dwa tygodnie temu. Zero kontaktu. Brak odpowiedzi na maile. W ofercie było niby „błyskawiczne wykonanie”. Hmmmm
Potrzebuje ktoś tabliczki na boksy? Chetnie zajmę się realizacją🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się