Bryczesy

dar, tak mam telefon w oficerkach, ale jak jeździłam w czapsach to też tak trzymałam telefon. Mierzyłam kiedyś jakieś bryczesy z EQ ale mnie nie pasują bo były obcisłe i cienkie, przybijały kieszenie. Fajne bryczesy z kieszenią na telefon mam z felix bühler ale akurat zimowe z polarkiem od środka.
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2021 10:22
Słuchajcie, dostanę gdzieś legginsy białe z lejem silikonowym? Fajnie by było jakby nie prześwitywały i nie były firmy Animo za 1200zł... 😁😅
Moon, - True Rider (mam beżowe z pierwszego rzutu, są spoko, super na upały), Pikeur (o ile pamiętam to modele Hanne, Gia, Ida), chyba Horze też coś miało.
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2021 11:38
keirashara, o, dzięki, poszperam!
Właśnie, beżowe też by były spoko, I guess... 😁👌
dar, Horze Daniela były moimi ulubionymi przez miesiąc, później przetarły się w kroku 😅 to pewnie zależy też od intensywności w jeżdżeniu 😜 mi bryczesy musza wytrzymać min pół roku, chociaż jeżdżę tylko jednego konia dziennie.. obecnie nic mnie nie zadowala oprócz softshelli z Decathlonu😅 dziś zamówiłam animo, zobaczymy jak się te sprawdza..
saniluap, ciekawe bo ja mam już 2 lata i jeszcze się trzymają. Może zależy jaka partia.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
14 września 2021 17:06
To ja jeszcze o bryczesach Horze Daniela napiszę, żeby nie prać w wyższych temp niż 30 stopni. Koleżanka wrzuciła na 40 i się odbarwiły, miała zielone. Ja mam dwie pary, granat i sraczkowaty brąz 🙄 i nic się nie dzieje z nimi.
Czy ktoś z Wa macał/miał te legginsy ? Szukam czegoś ciepłego po taniości 😉
https://allegro.pl/oferta/legginsy-zimowe-ocieplane-start-damskie-czarne-36-11130393007
Moon

https://mayadelorez.com/product-category/rider/breeches/compression/

Ja mam dokładnie te compression - zastanawiałam się długo, czy zaryzykować, bo to nowa marka, ale są SZTOS. Teraz to moje ulubione bryczki - świetnie leżą, są mega wygodne i ładne - Pikeury poszły w kont 😉 Mam je dopiero kilka miesięcy, ale po każdej jeździe piorę i suszę w suszarce - nic się nie dzieje. Jedyne co mogę im zarzucić to to, że ten materiał jest taki mega miły i delikatny w dotyku i w tym miejscu pod kolanem gdzie się kończą oficerki (a nie sięgają skarpy) minimalnie mi się zmechaciły - ale zupełnie tego nie widać. W innych miejscach nic takiego nie zaobserwowałam.

Ja czatuję czy będą mieli jakieś zimowe ocieplane i na pewno kupię jeszcze jedne compression - zastanawiam się też nad tymi performance na gorące lato.
Aga_Leming, A jak rozmiarowo?
xxagaxx rozmiarówka na stronie jest adekwatna. Jeśli jest się pomiędzy rozmiarami to radzą brać mniejszy. Ja wzięłam taki sam rozmiar jak noszę w Pikeur i są idealne, ale moim zdaniem w mniejszy tez bym weszła na luzie, bo materiał jest BARDZO rozciągliwy. Maja bardzo pomocny customer service więc można napisać do nich w razie wątpliwości.

Ja się zapisałam na newsletter i poczekałam chwilę i dostałam -20%. Widzę że co jakiś czas są promki -20% także można poczatować aż coś będzie.
Możecie polecić jakieś bryczesy softshell białe lub jasnobeżowe? Najlepiej jakby były tańsze niż 600 zł 😉
Czy jeszcze gdzieś można dostać bryczesy Horze CRESCENDO Desiree? Chodzi mi o te bryczesy, które mają lej skórzany/zamszowy pod silikonem, a nie sam silikon na zwykłym materiale.
D+A, jeśli szukasz czegoś na zimę na zawody to polecam decathlona. Są tanie, z polarem od środka i nie przemakają 🙂
A nie są śliskie? Na zdjęciu wyglądają jakby w ogóle leja nie miały.
Jeśli piszesz o Kipwarm, D+A, to one są gumowe. Nie potrzebują leja, całe się lepią, nawet do fotela w samochodzie i krzesła. Dla mnie w siodle to nawet trochę za bardzo często.
Tak, o tych piszę. Zamówię w takim razie i zobaczę.
D+A, tak nie mają leja, ale są gumowe. W moim odczuciu nie aż tak bardzo bardzo czepliwe siodła. Może zależy od skóry. W każdym razie przejechałam konkurs w deszczu bez większych problemów i co najważniejsze miałam suche nogi.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 października 2021 22:32
Czy jeszcze gdzieś można dostać bryczesy Horze CRESCENDO Desiree? Chodzi mi o te bryczesy, które mają lej skórzany/zamszowy pod silikonem, a nie sam silikon na zwykłym materiale.
espana, sprawdź jakie rozmiary mają w dobrym koniu, bergo, horse trade, hayloft
Constantia, dzięki, w dobrym koniu i bergo mają tylko białe, w pozostałych są niedostępne, w horse trade zapisałam się na listę oczekujących, być może coś się pojawi.
Czy może ktoś polecić jakieś porządne bryczesy na zimę? Cena nie gra roli, chodzi o to, żeby były ciepłe i wygodne. Z tańszych wypróbowałam Horze Grad Prix Thermo, z droższych Pikeur Baila Grip i niestety żadne mi nie pasują 🙁 Horze były za sztywne, Pikeury są nieco bardziej elastyczne, ale znowu stan jak na zimę mają za niski i skończyłam z gołymi plecami. Zastanawiam się nad Equiline, bo letnie i "normalne" bryczesy od nich lubię odkąd poprawili lej, ale trochę boję się zaryzykować, że znowu będą jak koci ogon. Kuszą mnie też legginsy zimowe, tylko znowu nie wiem czy z Kingslanda, Equiline'a czy Maya Delorez?
panibelynda, nie polecam Equiline. Rozciągają się i po godzinie noszenia są o rozmiar większe. W sensie kolana wypchane i na dupie wiszą jak dresy
panibelynda, felix Buhler, mega ciepłe i wysoki stan.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 października 2021 16:21
panibelynda, zimowe leginsy od True Rider są 10/10 😁 takie budżetowe bardziej ale też w miarę ma BR
Czy ma ktoś te legginsy Lemieux?
Jak wam się sprawują bryczesy i legginsy z PS of Sweden?
flygirl, Mam jedne legginsy PSoS które kocham jasno szare z zeszłego roku, a reszta którą mam/miałam słaba no nie leży na mnie, legginsy Marthilde straszne rozczarowanie, bryczesy raczej dla długonożnych.
Pozostaje wierną fanka Pikeura i CT 😎
Dobra, odrzuciłam po opiniach PS of Sweden całkowicie, ale teraz mam dylemat pomiędzy:
- Pikeur Hanne Grip
- Pikeur Gia
- Spooks Sanne
- Ariat EOS

Nie wiem nic.🙈
flygirl, - Hanne są cienkie, Gia ciut grubsze. Wiem, że w Hanne było sporo reklamacji na tą gumę z błyszczącą nitką, że niby wyłaziły.
Spooks mniej trwały niż Pikeur, czaiłam się na różowe, przyjaciółka kupiła i odradza 😅 Mówi, że dość szybko widać ślady używania.
flygirl, mam Gia i je uwielbiam! Kupiłam w czerwcu, mocno tyram, dosłownie ubieram, wieczorem piorę i jak wyschną to rano na tyłek. Wyglądają dalej super 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się