Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 października 2021 12:23
Kochani, czy jest tu smartini? To taki wątek, w którym kojarzę Dominikę, a coś złego dzieję się z jej fotkowym fb. 🤐
Bee., Dominika pisała kiedyś na Instagramie, że ktoś jej się włamał chyba na oba fanpage 🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 października 2021 12:27
włam miałam na prywatne konto (które udało się uratować) ale skradziono mi wszystkie strony które były do niego dopięte 🙂 ze 2 miesiące temu
także wszystko wiem i widzę, nic z tym natomiast zrobić nie mogę
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 października 2021 12:32
Oj to odgrzebałam starą ranę. 🙁 ja od kilku dni widzę, że coś nie tak. Przykro mi bardzo 🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 października 2021 12:42
bo dopiero od kilku dni jest jakaś aktywność na tych stronach
na szczęście nimi nie zarabiałam więc pies ich trącał, bardziej mi szkoda pieskowej
polecam weryfikację dwuskładnikową i puszczenie na swoich stronach przynajmniej 1 najtańszej reklamy, centrum reklam to jedyne miejsce na facebooku gdzie można zgłoszeniem dotrzeć do żywego człowieka ale trzeba mieć historię choć jednej reklamy odpalonej na danej stronie
desire   Druhu nieoceniony...
19 października 2021 12:05
No coz, mialas 16 tys polubien. Dobrze by bylo jakby ludzie odchaczali z obserwowanych tych zlodziei. Twoje zdjecia wciaz tam są, jest to kradzież, wiec fb powinien zablokowac - zglaszac strone na potege
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2021 00:11
Pani droga, myślisz, że nie zgłosiłam? 😉 wysłałam różnymi kanałami ze 20 zgłoszeń o włamanie i kradzież. Zgłaszam regularnie jak mi gdzieś wyskoczy aktywność tego bota (specjalnie nie zablokowałam strony)
FB ma dramatyczne security i helpdesk (a w zasadzie nieistniejące)
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
20 października 2021 07:26
smartini, to prawda, pomoc facebooka w zasadzie nie istnieje... Z D. Py zniknęły nam recenzje na stronie, próba przywrócenia tego zajęła prawie miesiąc... 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
20 października 2021 11:27
Mi chodzi o to zeby zaangazowac multum osob (przeciez sporo revoltowiczow Cie obserwowalo) do zgloszen. Tak samo bylo z indianka, 20 zgloszen nie pomoglo, 100 juz tak.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2021 13:14
Trochę nie mam przestrzeni emocjonalnej i czasowej na wendety przeciwko botom na Fejsie. Jeśli to pozgłaszacie to będzie mi miło ale... 😉
Dajcie tutaj linka, to można pozgłaszać 🙂
https://www.facebook.com/dubowik.photography ja już wysłałam zgłoszenie, działajmy!
Też zgłosiłam 🙂
Jak ciężkie zdjęcia oddajecie klientom?
Cały czas kombinuję, dlaczego moje zdjęcia ostrości żylety tracą ją przy wrzuceniu na dysk i może w tym tkwi właśnie problem, że są za ciężkie zwyczajnie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 maja 2022 15:27
Chce ktoś rzucić okiem na projekt wizytówek i wyrazić opinię zanim je puszczę do druku? 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 maja 2022 15:58
dajesz 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 maja 2022 16:35
Puściłam Ci na fejsie, jak ktoś jeszcze chętny się wypowiedzieć to z przyjemnością się podzielę 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
10 maja 2022 07:04
Możesz podrzucić 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2022 01:02
Zapytam i tu, może łatwiej będzie znaleźć - macie namiary na jakąś redakcję, która byłaby zainteresowana zdjęciami ze Strzegom Horse Trials (Puchar Narodów + Mistrzostwa Polski WKKW)? Bez redakcji nie dostanę akredytacji…
Mam takie pytanie. W jakiej rozdzielczości wysyłacie zdjęcia z sesji. Bo słyszałam różne zdania. Jedni uważają, że w pełnej, inni że nigdy tak nie wysyłają tylko np 3200px na dłuższym boku, żeby nie było możliwości wykonania zbyt dużego wydruku. Jak to jest 😉
Vastus
Chodzi Ci o zdjęcia z sesji wysyłane do klienta, żeby wybrał co chce czy już zapłacone zdjęcia z sesji??
Vastus, - byłoby to dla mnie jako kupującego trochę nie fair płacić za sesję i dostawać zmniejszone zdjęcia, żeby "za dużego wydruku nie zrobić". Ze swojego zdjęcia, za które zapłaciłam, serio?
Co innego miniaturki do wyboru, kilka razy też się spotkałam z tym, że zdjęcia były do zakupu w dwóch opcjach - tańsze w mniejszej rozdzielczości i droższe w większej, ale trochę nie widzę sensu z punku widzenia fotografa - przecież obrobić i tak trzeba 😅
Ja wysyłam w pełnej zazwyczaj, choć jeśli dużo zdjęć cropuję to przyznaję, że uogólniam rozdziałkę dla wszystkich fot do min. 6000x4000. Ale to i tak jest duże zdjęcie :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 grudnia 2022 21:44
budyń, o to to, wysyłam w "pełnej" uogólnionej, żeby uniknąć tłumaczenia czemu jedno ma 2137 na dłuższym a drugie 2317...
szemrana, Zapłacone

Vastus, - byłoby to dla mnie jako kupującego trochę nie fair płacić za sesję i dostawać zmniejszone zdjęcia, żeby "za dużego wydruku nie zrobić". Ze swojego zdjęcia, za które zapłaciłam, serio?
Co innego miniaturki do wyboru, kilka razy też się spotkałam z tym, że zdjęcia były do zakupu w dwóch opcjach - tańsze w mniejszej rozdzielczości i droższe w większej, ale trochę nie widzę sensu z punku widzenia fotografa - przecież obrobić i tak trzeba 😅

keirashara,
No ja tylko powtarzam to co słyszałam 🙄
No ale z tymi dwiema opcjami to już w ogóle dziwne.

Ja wysyłam w pełnej zazwyczaj, choć jeśli dużo zdjęć cropuję to przyznaję, że uogólniam rozdziałkę dla wszystkich fot do min. 6000x4000. Ale to i tak jest duże zdjęcie :P
budyń,
Najlepsze rozwiązanie

budyń, o to to, wysyłam w "pełnej" uogólnionej, żeby uniknąć tłumaczenia czemu jedno ma 2137 na dłuższym a drugie 2317...
Facella,
Dobre 😁😁😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się